Stock Rom PolyPad 7708 IPS Rom

Yazdır

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Polypad 7708 IPS
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Seri No: 046201... ile başlayan cihazlar için.
Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Yazılım yükleme talimatı:

Tabletinizin şarjının %80'den fazla olduğuna emin olunuz!

İndirdiğiniz *rar dosyasının içeriğini görebileceğiniz bir yere çıkarınız.
Klasör içindeki dosyaları Mikro SD Kart'ın ana dizinine (tablet hafızasına değil harici karta) kopyalayınız.
Tabletizi Ses Kısma ( - ) ve Power butonuna basarak başlatınız.
Yazılım otomatik olarak yüklenecektir.

01.png

Seri No: 31273B... ile başlayan cihazlar için
Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)

14.gif

16.gif

Yazılım yükleme talimatı:

İndirdiğiniz *.rar dosyalarını görebileceğimiz bir yere çıkartınız.
Update Tool klasörünü açınız ve RKBatchTool.exe uygulamasını çalıştırınız.
Açılan programda en üst bölümdeki FW Path yazan yerin sağındaki yan yana üç noktaya tıklayınız.
*.img dosyasını seçip Tamam butonuna basınız.
Cihazı kapalı haldeyken üstündeki Ses Kısma (-) ve Ses Açma (+) tuşlarına birlikte basarak,
USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlayınız.
Bu işlemi yaptıktan sonra programın alt kısmında bulunan 1'den 8'e kadar kutucuklardan 1 numaralı kutucuk yeşile renge dönecektir.
Son olarak ise en alt kısımda bulunan Upgrade tuşuna basarak işlemi tamamlayınız.
Yazılım otomatik olarak tabletinize yüklenecek ve tabletiniz yazılım yüklendikden sonra kendiliğinden açılacaktır.

Not:
Kutucuk yeşil renge dönmez ise Aygıt Yöneticisi'nden USB Device olan cihazın sürücüsünü yükleyiniz.
Sürücü dosyalarını Rockusb Driver v3.5 klasörü içerisinde bulabilirsiniz.

Sunum içeriği:
Polypad 7708 IPS Orijinal Rom
Yazılım Yükleme Aracı

Sürücüler

Son düzenleme:

tolga26

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
4
0
1
36
merhaba dosyaların ikiside rardan çıkartırken hata veriyor benim tabletim polypad 7708 IPS-w seri no 40173B0475 firmaya mail atıp rom talebinde bulundum ancak geri dönüş yapmadılar yardımcı olurmusun

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
merhaba dosyaların ikiside rardan çıkartırken hata veriyor benim tabletim polypad 7708 IPS-w seri no 40173B0475 firmaya mail atıp rom talebinde bulundum ancak geri dönüş yapmadılar yardımcı olurmusun

Bazı ilgisiz ve duyarsız tablet firmaları bu yazılım konusunda ve diğer destek konularında ne yazıkki çok kötüler. Bazen paylaştıkları yazılım hatalı oluyor. Bazen de böyle yazılımı vermiyorlar. Siz bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım araması yapabilirsiniz. Resimleri konuya eklerseniz bizde yardımcı oluruz.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

Paylaştığım yazılımları daha önce bende indirdim ve arşivledim.
Her hangi bir sorun yaşamadım.
Öncelikle programını güncelleyiniz.
Olmazsa, yazılım dosyalarını yeniden indiriniz.

tolga26

Yeni üye
Kayıtlı üye
18 Mar 2017
4
0
1
36
tekrar merhaba evet yeniden indirdim rardan çıkarmada sorun yaşamadım fakat tablete yüklemeye çalıştığımda uyumlu olmadığı ile ilgili bir hata aldım recovery modeda sd karttan yüklemeye çalıştım benim verdiğim seri no ile başlayan yok sanırım anakart modeline göre arayacağız

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
tekrar merhaba evet yeniden indirdim rardan çıkarmada sorun yaşamadım fakat tablete yüklemeye çalıştığımda uyumlu olmadığı ile ilgili bir hata aldım recovery modeda sd karttan yüklemeye çalıştım benim verdiğim seri no ile başlayan yok sanırım anakart modeline göre arayacağız

Her iki yazılımı da denediniz mi?
Yükleme için boyutu küçük bir hafıza kartı kullanmanız faydalı olacaktır.

bybora3

Yeni üye
Kayıtlı üye
19 Ocak 2017
1
0
1
38
Yazılım neden ınmıyor yarıda kesılıyor sureklı hata olarakta tamamlanamayan arşiv sonu dıyor tam olarak ınmıyor sureklı kesılıor 3 fark pc de denendım aynı hata...

cevdetguney

Aktif üye
Kayıtlı üye
11 Ocak 2017
119
45
28
37
Az önce bende denedim sunucu yarıda baglantıyı kesiyor internet download manager ile indirmeyi deneyebilirsiniz

• Beğen
Tepkiler: silivriserdar

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com

muhammetkiyak

Yeni üye
Kayıtlı üye
9 May 2018
2
0
1
43
polypad 7708 ips-b seri no:046201 ile başlayan tablet için rom yükleyebilir misiniz? yukarıdaki linkte sanırım sorun var, rardan çıkarırken hata veriyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

blacknomex

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2020
2
0
1
25
indirmemi yaptım ve tablete kurdum herşey güzel tablet açılır gibi oldu android yeni sürüme geçiriliyor dedi ve saatlerdi 2/20 de kaldı ne yapmam gerek

blacknomex

Yeni üye
Kayıtlı üye
21 Haz 2020
2
0
1
25
hard reset attıktan sonra romu tekrar yükledim açıldı bir süre android sürümü yeni sürüme geçiriliyor dedi bu sefer takılı kalmadı herşey normaldi ama tablet kapanmaya başladı kendi kendine tekrar aynı şeyleri yaptım kapanmaya devam etti yapamadım

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
hard reset attıktan sonra romu tekrar yükledim açıldı bir süre android sürümü yeni sürüme geçiriliyor dedi bu sefer takılı kalmadı herşey normaldi ama tablet kapanmaya başladı kendi kendine tekrar aynı şeyleri yaptım kapanmaya devam etti yapamadım

Nand Flash arızalanmış olabilir.