PolyPad M8A Yazılım - A101'in Sattığı Cihaz

PolyPad M8A Yazılım - A101'in Sattığı Cihaz

symbazz symbazz - #1
PolyPad M8A Yazılım...A101 Sattığı Cihaz

polypad-m8a-79-1gb-ram-4-cekirdek-beyaz-8-gb-android-tablet__1402337867162880.jpg

maxresdefault.jpg

Yanlış anlaşılmasın A101 den reklam almadık.:D:D

H hass - #2
Teşekkürler paylaşım için firmaya bende 3 gün önce mail attım ama şu ana kadar dönmediler. Sağolasınız siz paylaşmışsınız.
symbazz symbazz - #3
Teşekkürler paylaşım için firmaya bende 3 gün önce mail attım ama şu ana kadar dönmediler. Sağolasınız siz paylaşmışsınız.
Rica ederim.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ö özsefa - #4
dosyayı indiremiyordum indiryorum şimdi teşekkürler
M mahi huderi - #5
bozuk
symbazz symbazz - #6
Paradox Paradox - #7

Tablet PC bozuktur.
:zuhaha:
symbazz symbazz - #8
Biz burada sağlam tabletlere bakıyoruz. Bozuklarla işimiz olmaz.:D
U ugurbilgisayar34 - #9
aktarma kotası aşıldı diyor ne yapmak lazım
silivriserdar silivriserdar - #10
aktarma kotası aşıldı diyor ne yapmak lazım
Biraz beklemek lazım.
symbazz symbazz - #11
Biraz beklemek lazım.
Mantıklı.
3 3aris - #12
başka bir yere yükleme şansınız varmı gmaile yada yandexe
symbazz symbazz - #13
3 3aris - #14
teşekkürler başka megada indirdim..Allah razı olsun
symbazz symbazz - #15
Sizden de efendim.
I interfare07 - #16
PolyPad M8A için bu yazılımı indirdim sorunsuz bir şekilde kurdum ama sonrasında görüntü temelli gitti artık cihaz hiç açmıyor. Şarja takınca pil resmi bile çıkmıyor ama akım çekiyor cihaz, sorun ne olabilr ne yapmam lazım
symbazz symbazz - #17
Donanımsal bir arızanız olabilir. Neden yazılım atma ihtiyacı duydunuz. Cihaz recovery menüye giriyorsa el formatı atın.
I interfare07 - #18
donanımsal arıza yok. çünki format atmadan önce görüntü vardı ama ilk açılış ekranında "android" yazısında kalıyor devam etmiyordu (recovery ile elle format attım düzelmedi o yüzden pc ye bağlayıp yazılım yükledim). Şimdi hiç görüntü gelmiyor ama cihaz açılıyormuş gibi akım çekiyor.
symbazz symbazz - #19
Cihazınız M8A olabilir. Belki yazılım elinizdeki cihazın serisine uyumlu değildir.
I interfare07 - #20
Cihazınız M8A olabilir. Belki yazılım elinizdeki cihazın serisine uyumlu değildir.
Evet cihazım M8A zaten, başlıkta da M8A yazılım dediği için bunu indirip kurdum. M8A için orjinal rom varmı? Polypad'in kendi destek sitesine bağlanılamıyor
symbazz symbazz - #21
Evet cihazım M8A zaten, başlıkta da M8A yazılım dediği için bunu indirip kurdum. M8A için orjinal rom varmı? Polypad'in kendi destek sitesine bağlanılamıyor

Bu orjinal romu. Ama seri numarası olarak farklı bir sürümü daha olabilir. Ama siz yeniden bir yükleme yapın.
I interfare07 - #22
Bu orjinal romu. Ama seri numarası olarak farklı bir sürümü daha olabilir. Ama siz yeniden bir yükleme yapın.
defalarca yeniden yükledim ama olmuyor
Paradox Paradox - #23
defalarca yeniden yükledim ama olmuyor

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
V vzyn06 - #24
Bana firmadan gönderilen . İşinize yarabilir ben yükledim çalışıyor.
Master Master - #25
:tsk:
Paradox Paradox - #26

Paylaşım için teşekkürler.
V vzyn06 - #27
rica ederim :)
N niyaziyavas45 - #28
donanımsal arıza yok. çünki format atmadan önce görüntü vardı ama ilk açılış ekranında "android" yazısında kalıyor devam etmiyordu (recovery ile elle format attım düzelmedi o yüzden pc ye bağlayıp yazılım yükledim). Şimdi hiç görüntü gelmiyor ama cihaz açılıyormuş gibi akım çekiyor.

şu an bu sorun bende de var anakart yapıları aynı iki cihaz var m8a ve m8l yapılar aynı sadece fark m8l de kamera var diye biliyorum m8l nin rom unu indirip m8a ya yükelemeye çalışacağım bakalım
Paradox Paradox - #29
şu an bu sorun bende de var anakart yapıları aynı iki cihaz var m8a ve m8l yapılar aynı sadece fark m8l de kamera var diye biliyorum m8l nin rom unu indirip m8a ya yükelemeye çalışacağım bakalım

Sonuç nedir?
N niyaziyavas45 - #30
sonuç aynı cihazı iade verdim
Paradox Paradox - #31
sonuç aynı cihazı iade verdim

Hayırlısı diyelim.
tolgabatur35 tolgabatur35 - #32
PolyPad M8A Yazılım...A101 Sattığı Cihaz

polypad-m8a-79-1gb-ram-4-cekirdek-beyaz-8-gb-android-tablet__1402337867162880.jpg

maxresdefault.jpg

Yanlış anlaşılmasın A101 den reklam almadık.:D:D

Çok tşk ederim arkadaşım eline sağlık
aloservis aloservis - #33
Aynı Problem Bendeki tabletdede oluştu yazılımını kullanım kılavuzuna göre attım fakat cihazda suan görüntü yok . Yardımcı Olacak Arkadas Var mı ?
Paradox Paradox - #34
Aynı Problem Bendeki tabletdede oluştu yazılımını kullanım kılavuzuna göre attım fakat cihazda suan görüntü yok . Yardımcı Olacak Arkadas Var mı ?

Sizin cihazınız aynı marka ve model olmasına rağmen farkı bir versiyon olabilir.
M Mustafa_tr - #35
Yukarıdaki yazılımı ve programı indirdim. Word dosyasında tarif edildiği şekilde M8A tabletime yükleme yapmaya çalıştım. Ses kapama tuşuna bastıktan sonra çince menü olan bir bölüm açıldı ve öylece kaldı. Herhangi bir kurulum gerçekleşmedi. Neden olabilir acaba? Eksik ya da yanlış bir şeyler mi yaptım?
Paradox Paradox - #36
Yukarıdaki yazılımı ve programı indirdim. Word dosyasında tarif edildiği şekilde M8A tabletime yükleme yapmaya çalıştım. Ses kapama tuşuna bastıktan sonra çince menü olan bir bölüm açıldı ve öylece kaldı. Herhangi bir kurulum gerçekleşmedi. Neden olabilir acaba? Eksik ya da yanlış bir şeyler mi yaptım?

Cihazınızı tamamen kapatınız ve cihaz kapandıktan sonra bağlayınız.
M Mustafa_tr - #37
Sizin cihazınız aynı marka ve model olmasına rağmen farkı bir versiyon olabilir.
Cihazınızı tamamen kapatınız ve cihaz kapandıktan sonra bağlayınız.
Evet cihaz tamamen kapalıydı. Önce bilgisayar ekranındaki Dowload ı tıkladım, ardından ses kısma düğmesine basarak tableti usb ile bilgisayara bağladım.
Paradox Paradox - #38
Evet cihaz tamamen kapalıydı. Önce bilgisayar ekranındaki Dowload ı tıkladım, ardından ses kısma düğmesine basarak tableti usb ile bilgisayara bağladım.

Bir kaç defa deneyiniz.
Bu işlemleri yaparken de bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Sürücülerle ilgili bir sorun var mı yok mu görürsünüz.
M Mustafa_tr - #39
Bir kaç defa deneyiniz.
Bu işlemleri yaparken de bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyiniz.
Sürücülerle ilgili bir sorun var mı yok mu görürsünüz.
Yükleme işlemi gerçekleşti. Programın alt tarafında %100 doldu. Ekranda "ok" yazısı çıktı. Tableti usb den çıkardım ve açma tuşuna bastım. android yazısı devamlı yanıp sönerek ekranda duruyor. Yaklaşık şu anda 5 dakika oldu. Sonunda da açıldı. :) Teşekkürler..
Paradox Paradox - #40
Yükleme işlemi gerçekleşti. Programın alt tarafında %100 doldu. Ekranda "ok" yazısı çıktı. Tableti usb den çıkardım ve açma tuşuna bastım. android yazısı devamlı yanıp sönerek ekranda duruyor. Yaklaşık şu anda 5 dakika oldu. Sonunda da açıldı. :) Teşekkürler..

Rica ederim.
Geçmiş olsun.
stillwater stillwater - #41
Yazılım attım ilk seferde bitirdi ama yine açılışta kaldı. 2. sefer formatlayarak yazılım attım şimdi hiç açmıyor. Bu yazılıma alternatif yazılım arıyorum. Bilen, bulan varsa paylaşırsa sevinirim.
Paradox Paradox - #42
Yazılım attım ilk seferde bitirdi ama yine açılışta kaldı. 2. sefer formatlayarak yazılım attım şimdi hiç açmıyor. Bu yazılıma alternatif yazılım arıyorum. Bilen, bulan varsa paylaşırsa sevinirim.

P platoon - #43
Merhaba kolay gelsin forumdaşlar kendim tamirciyim elimde bir tane bu cihazdan geldi bende bu yazılımı yukledım suan cıhaz acılmıyor.Belki preloader tıklı yukledım ondandır dedım ama kaldırıp tekrar kurdum sonuc yok servıse maıl attım donus beklıyorum cozum bulan olmadı sanırım
Paradox Paradox - #44
Merhaba kolay gelsin forumdaşlar kendim tamirciyim elimde bir tane bu cihazdan geldi bende bu yazılımı yukledım suan cıhaz acılmıyor.Belki preloader tıklı yukledım ondandır dedım ama kaldırıp tekrar kurdum sonuc yok servıse maıl attım donus beklıyorum cozum bulan olmadı sanırım

Sanırım bu cihazın farklı versiyonları mevcut.
Size önerim önce konuya yazılan yorumları okumanızdır.
Buna rağmen hala sorununuzu çözemediyseniz,
Firma ile iletişim kurarsanız, size yazılım konusunda yardımcı olurlar.
F farukirem - #45
çok teşekkürler emeğinize sağlık
bukalemun82 bukalemun82 - #46
mega yeni hesap açın ilk başta 50gb veriyor zaten sorunsuz indirdim emeğine sağlık kardeşim
E emotionx - #47
Premium üyelik istiyor belli bir Megabayttan sonra sizden ricam farklı link verebilir miyiz?
Paradox Paradox - #48
Premium üyelik istiyor belli bir Megabayttan sonra sizden ricam farklı link verebilir miyiz?

Dosyayı önce kendi Mega sunucunuza kaydediniz.
Daha sonrada bilgisayarınıza Mega Sync programını yükleyiniz ve hesabınıza giriş yapınız.
Muhtemelen dosya sorunsuz bir şekilde bilgisayarınıza inecektir.
N nemotec - #49
polypad destek e mail attım . aynı linki ve beraberinde bi link daha verdiler ikisinide denedim. arkadaşınki gibi açılan cihazım şimdi hiç açılmamaya başladı. ayrıca mailin içerisinde "yazılım atmayla düzelmeyebiliyor" yazmışlar.bilerek yapılan bir durum diye düşünüyorum.
Paradox Paradox - #50
polypad destek e mail attım . aynı linki ve beraberinde bi link daha verdiler ikisinide denedim. arkadaşınki gibi açılan cihazım şimdi hiç açılmamaya başladı. ayrıca mailin içerisinde "yazılım atmayla düzelmeyebiliyor" yazmışlar.bilerek yapılan bir durum diye düşünüyorum.

İlginç bir durum.
Buna benzer bir durum daha önce HI-LEVEL markalı tablet bilgisayarlarda da oluyordu.
Şimdi marka yavaş yavaş piyasadan silinmeye başladı.
H heshaam1 - #51
poly pad ma8 softwear i cant mak softwear how i can flash my tablet
Paradox Paradox - #52
poly pad ma8 softwear i cant mak softwear how i can flash my tablet

elketronikci elketronikci - #53
yazılımı iki farklı cihaza yükledim sorunsuz çalıştı teşekkürler emeğiniz için
Paradox Paradox - #54
yazılımı iki farklı cihaza yükledim sorunsuz çalıştı teşekkürler emeğiniz için

Geçmiş olsun.
O omerosun - #55
eğer tableti a101 den almadıysanız büyük ihtimal görüntü alamayacaksınız. 704294436 seri numaralı tablette görüntü uymadı. rom atacakların dikkatine !!
Paradox Paradox - #56
eğer tableti a101 den almadıysanız büyük ihtimal görüntü alamayacaksınız. 704294436 seri numaralı tablette görüntü uymadı. rom atacakların dikkatine !!

M mrtsnh - #57
ben denedim ilgili programları yükledim ama maalesef tablet bidaha açılmadı. ne şarj gösteriyor nede bi hareket var. üstelik pc ye bağladığımda usb bilinmeyen aygıt diyor.
ne yapabilirim.

2077

2078

2079

2080
P pcelektronik - #58
Merhaba ustalar
bu romu MEGA dan 3 kez indirdim acaba bende mi sıkıntı diye her seferinde ZİP dosyasını açarken hata veriyor
Rica etsem daha sağlam bir link varsa paylaşır mısınız.
Teşekkürler.
coban32 coban32 - #59
İndirme işlemi hatasız tamamlanıyor ise winrar sürümünüzü güncelleyin muhtemelen açılacaktır.
H harunmaden - #60
merabalar bende aynı sorun var kapandı acılmıyor romu atınca bı cozum bulan varsa detaylarını paylasırmı tesekkurler.
Paradox Paradox - #61
merabalar bende aynı sorun var kapandı acılmıyor romu atınca bı cozum bulan varsa detaylarını paylasırmı tesekkurler.

Cihazınızda donanım kaynaklı bir sorun olabilir.
H harunmaden - #62
Cihazınızda donanım kaynaklı bir sorun olabilir.
ARASTIRDIM CIHAZIN ICINI ACTIM CHIPSET MODELI MEDIATEK MT8163V VE ANAKART MODELI CM-4 94V-0 BU MODELLERE SIZDEKI YAZILIM OLMUYOR BENDE NETTE BULAMADIM YABANCI SITELERDEN BAKIYORUM.
Paradox Paradox - #63
ARASTIRDIM CIHAZIN ICINI ACTIM CHIPSET MODELI MEDIATEK MT8163V VE ANAKART MODELI CM-4 94V-0 BU MODELLERE SIZDEKI YAZILIM OLMUYOR BENDE NETTE BULAMADIM YABANCI SITELERDEN BAKIYORUM.

Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
tolgabatur35 tolgabatur35 - #64
Tablet pc cihazlar için bilgisayarınıza driver yüklemeden yazılım atamazsınız, driveri yüklü olmayan cihazı bilgisayara tanıtamazsınız. Bu sebeple sizlerden ricam sürekli orjinal firma yazılımlarını ve driver larını kullanın sorun yaşamazsınız.
croosteenytns croosteenytns - #65
Rom attıktan sonra hiç açılmamaya başladı
Master Master - #66
Doğru bir şekilde yükleme yaptığınıza emin olunuz.
Olmazsa başka bir yazılım deneyin.
Paradox Paradox - #67

Konuya yazılan yorumları okudunuz mu?
coban32 coban32 - #68
Yükleme yapmadan önceki durumu hakkında da bilgi verebilirseniz daha kolay çözüm yolları bulabiliriz.
tabletçi kerim tabletçi kerim - #69
teşekkürler sorunsuz çalıştı her girişte yazamıyorum hakkınızı helal edin bu site benim için çok değerli ve daha kalitelisi yok emin olabilir herkes
Paradox Paradox - #70
teşekkürler sorunsuz çalıştı her girişte yazamıyorum hakkınızı helal edin bu site benim için çok değerli ve daha kalitelisi yok emin olabilir herkes

Geçmiş olsun.
coban32 coban32 - #71
Geçmiş olsun.
N nurettinelk - #72
dosyayı indiremiyorum.sizden ricam dosyayı başka bir yükleyiciden sunsanız.
Paradox Paradox - #73
dosyayı indiremiyorum.sizden ricam dosyayı başka bir yükleyiciden sunsanız.

Bir Mega hesabı açıp, dosyaları hesabınıza kaydetseniz,
Daha sonra da bilgisayarınıza MegaSync yükleseniz ve indirmenin tamamlanmasını bekleseniz de bizi zahmete sokmasanız olmaz mı?
N nurettinelk - #74
Bir Mega hesabı açıp, dosyaları hesabınıza kaydetseniz,
Daha sonra da bilgisayarınıza MegaSync yükleseniz ve indirmenin tamamlanmasını bekleseniz de bizi zahmete sokmasanız olmaz mı?
açamadım hotmail hesabıma activasyon gelmedi.onun için istemiştim
Paradox Paradox - #75

Anlıyorum.
Upload sırası oldukça kalabalık.
Bir haftadan önce bu yazılımı başka bir yere Upload etmem ne yazık ki mümkün değil.
coban32 coban32 - #76
Dosyayı indirip google drive yükleyeceğim. Aksilik çıkmazsa 1 saate kadar linki paylaşırım.
coban32 coban32 - #77
Google drive linki indirebilirsiniz.
Aydar Aydar - #78
Google drive linki indirebilirsiniz.
Teşekkürler.
Mobil Kulüp, google drive hesabına ekledim.

Paradox Paradox - #79
:tsk:
m-k iletişim m-k iletişim - #80
Teşekürler resimlerle kanıtladım üsteki tiki kaldırın romu atıktan sonra el formatı çekin 10 dakika android te kalacak

VQB0Wr.jpg

yGjEOL.jpg

VQB0dv.jpg

00r1OY.jpg
emirgsmteknik emirgsmteknik - #81
CM-4 94V-0
E162264

Anakart Modeli Yazılım Bulamadım Varmı ? Sizde
Paradox Paradox - #82
CM-4 94V-0
E162264

Anakart Modeli Yazılım Bulamadım Varmı ? Sizde

Ne yazık ki benim elimde bu cihazın yazılımı yok.
Konuya yazılan yorumlara baktınız mı?
Belki konuya yazılan yorumlarda paylaşılan yazılımlar işinize yarayabilir.
S skcmuzo13 - #83
bu rom arızalı tablet calışıyordu android yazıında kalıyordu simdi tepki yok hard oldu
Aydar Aydar - #84
bu rom arızalı tablet calışıyordu android yazıında kalıyordu simdi tepki yok hard oldu
Burdaki yazılımı dener misiniz?
S sonerkacmaz - #85
Bu rom cihaz ile uyumlu bir versiyon değil romu attım şuan cihaza hic görüntü gelmiyor
Paradox Paradox - #86
Bu rom cihaz ile uyumlu bir versiyon değil romu attım şuan cihaza hic görüntü gelmiyor

Sizin cihazınızın versiyonu farklı olabilir.
Z zefnnn12 - #87
Drive yada başka bir link verebilir misiniz aktarım kotası aşılıyor ve biraz acil işim.
coban32 coban32 - #88
Drive yada başka bir link verebilir misiniz aktarım kotası aşılıyor ve biraz acil işim.
Yorumlarda drive linki mevcut.
Aydar Aydar - #89
T talip-4444 - #90
tesekkurler
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/polypad-m8a-yazilim-a101in-sattigi-cihaz.3361/