PolyPad Q7 XXL Rom

PolyPad Q7 XXL Rom

Elektronikci09 Elektronikci09 - #1
Arkadaşlar Merhaba,
Q7 XXL tabletimde reklam virüsü mevcut temizleyemedim sürekli ekrana resim ve reklam atıyor. Recovery yöntemlerini denedim fakat açıldıktan sonra tekrar reklam atıyor. Yenide rom atmak istiyorum fakat rom bulamadım. Elinde olan varsa paylaşabilir mi ?
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar Merhaba,
Q7 XXL tabletimde reklam virüsü mevcut temizleyemedim sürekli ekrana resim ve reklam atıyor. Recovery yöntemlerini denedim fakat açıldıktan sonra tekrar reklam atıyor. Yenide rom atmak istiyorum fakat rom bulamadım. Elinde olan varsa paylaşabilir mi ?
Burada bulunan konudan faydalanarak yazılım araması yapabilirsiniz.
Paradox Paradox - #3
Arkadaşlar Merhaba,

PolyPad ile iletişim kurarsanız, yazılımı temin etmeniz konusunda size yardımcı olacaklardır.
Edindiğiniz yazılım indirme bağlantısını burada da paylaşırsanız, sizin gibi ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmuş olursunuz.
AhmetSuat AhmetSuat - #4
selamun aleykum bende yazılımı mevcut yalnız sistem dosya büyük dediği için upload edemedim.
AhmetSuat AhmetSuat - #5
hepsi mevcut.
Paradox Paradox - #6
hepsi mevcut.

Paylaşım için teşekkürler.
Hemen yazılımı indirerek arşivime ekliyorum.
Gün gelir birisine lazım olur.
AhmetSuat AhmetSuat - #7
yardım etmek lazım
Paradox Paradox - #8
Elektronikci09 Elektronikci09 - #9
Bende teşekkür ediyorum çok sağolun indirip hemen deniyorum.
Edit: Kurulum yaptım sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.
İyi forumlar.
Paradox Paradox - #10
Bende teşekkür ediyorum çok sağolun indirip hemen deniyorum.
Edit: Kurulum yaptım sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler.
İyi forumlar.

Rica ederiz.
İyi forumlar.
G gunebakmazfatih - #11
Linkteki programı ve rom u indirdim kurdum ancak tablet beyaz bir ekran geliyor sonra da öyle kalıyor
Paradox Paradox - #12
Linkteki programı ve rom u indirdim kurdum ancak tablet beyaz bir ekran geliyor sonra da öyle kalıyor

Cihazınız aynı model olmasına rağmen farklı bir versiyona sahip olabilir.
Bu nedenle paylaşılan yazılım sizin cihaza uymayabilir.
Cihazınızın yazılım yükleme işleminden önceki durumu hakkında bilgi verebilir misiniz?
AhmetSuat AhmetSuat - #13
versiyon farklı olabilir bunun için tabletin seri numarasını biliyorsan [email protected] adresine mail atıp yazılımı isteyebilirsin.
Heartache88 Heartache88 - #14
Arkadaşlar bu tablet için uyan android 5 veya 6 yazılımı bulunur mu acaba [email protected] adresine mail attım yardımcı olamadılar.
symbazz symbazz - #15
Arkadaşlar bu tablet için uyan android 5 veya 6 yazılımı bulunur mu acaba [email protected] adresine mail attım yardımcı olamadılar.

5 yada 6 versiyonu yoksa nasıl yardım etsinler size.
Paradox Paradox - #16

Bu cihazın Android 5 veya Android 6 yazılımı yoktur.
Oldukça eski bir cihaz.
Benzer cihazların yazılımları denenebilir ama bulma ihtimaliniz çok ama çok düşüktür.
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
M mmdsara - #17
:alkis:
Mustiroid Mustiroid - #18
Arkadaslar aynı sorun bendede oldu elinde güncel yazılımı olan varsa rica etsem upluad edebilirmi
symbazz symbazz - #19
Arkadaslar aynı sorun bendede oldu elinde güncel yazılımı olan varsa rica etsem upluad edebilirmi
Şu an için bizlerde yok. Polypad dışarı kapalı bir marka. İnşallah biri paylaşır diyelim.
Paradox Paradox - #20
Şu an için bizlerde yok. Polypad dışarı kapalı bir marka. İnşallah biri paylaşır diyelim.

Zahmet edip konuya yazılan yorumları okusalar, yorum yazmak için zaman kaybetmeyecekler.
:kurallar:
S sungurgsm - #21
Master Master - #22
K kurnazben - #23
ARKADAŞLAR KONU BAYA ESKİ AMA GÜNCEL UYUMLU BİR ROM BULDUM SADECE KAMERA ÇALIŞMIYOR
MAGICTAB 7E.V2 İNTERNETTE ARATIRSANIZ ÇIKIYOR
C cagataygrkm - #24
merhaba bende de aynı sorun var fakat verdiğiniz drive linkindeki adımları uygularken WinUSB install failed yazısı çıkıyor ve o yuzden sanırım tableti görmüyor, yardımcı olabilir misiniz?
Paradox Paradox - #25
merhaba bende de aynı sorun var fakat verdiğiniz drive linkindeki adımları uygularken WinUSB install failed yazısı çıkıyor ve o yuzden sanırım tableti görmüyor, yardımcı olabilir misiniz?

engin_1616 engin_1616 - #26
hepsi mevcut.
selamun aleykum kardesım romu tekrar yuklermısın zahmet olmazsa
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/polypad-q7-xxl-rom.1590/