Stock Rom PolyPad Stock Romları - Mega

astek055

Çalışkan üye
Yasaklı üye
15 Mar 2017
626
427
63
31
Paylaşım ve desteğiniz için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: Casper_2641

caqlarsoft

Üye
Yasaklı üye
14 Ocak 2017
91
72
18
39
Dostum paylaşım için teşekkürler fakat t92 yazılımını şuan piyasada yok ve belirttiğin rom dokunmatik çalıştırmıyor.Daha önceki deneyimlerimden belirtiyorum sonradan indirip yükleyen arkadaşlar sıkıntı yaşamasın

bursa28m

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
7
0
1
45
polypad space 10.1 3g için en son hangi android sürümü destekler?Ayrıca nasıl yüklememiz gerekiyor?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
polypad space 10.1 3g için en son hangi android sürümü destekler?Ayrıca nasıl yüklememiz gerekiyor?

Bahsettiğiniz cihaz güncelleme alan bir cihaz değildir.
Ne yazık ki cihazınızı, cihazınızı satın aldığınızda üzerinde gelen işletim sistemi ile kullanmanız gerekmektedir.
Cihazınızla aynı donanıma sahip cihazların yazılımlarını deneyebilirsiniz.
Lakin onlarda ne kadar sağlıklı çalışır, tartışılır.

bursa28m

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
7
0
1
45
Soulfly'nin paylaştığı 10.1 space için bir link vardı.Dün onları indirdim.Micro sd karta bile yükleyemeden PC çöktü.

bursa28m

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
7
0
1
45
PC mi çöktü?
İlginç.
Dostun winımage32.exe diye bir dosya var.Onu çalıştırdım pc bir anda çöktü.Açılış ekranında tek çizgi siyah ekranda kaldı.Windows 10 kurulum dosyası oluşturdum tekrarçBoot tan c ye sıfırdan kurulum yaptım.Şimdi d diskindeki yedeklemesinden geri kurulum yapmaya çalışacağım.Nasıl iştir anlamadım.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dostun winımage32.exe diye bir dosya var.Onu çalıştırdım pc bir anda çöktü.Açılış ekranında tek çizgi siyah ekranda kaldı.Windows 10 kurulum dosyası oluşturdum tekrarçBoot tan c ye sıfırdan kurulum yaptım.Şimdi d diskindeki yedeklemesinden geri kurulum yapmaya çalışacağım.Nasıl iştir anlamadım.

programdan mı bahsediyorsunuz?
Eğer öyle ise bu program bende de yüklü ve şimdiye kadar hiç bir soruna neden olmadı.

bursa28m

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
7
0
1
45
Moderatör tarafında düzenlendi:

bursa28m

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
7
0
1
45
Samsung Note 10.1 3G N8000ile aynı özelliklere sahip olduğunu gördüm bu tabletin.Samsungun bu tabletinin yazılımını nasıl atabilirim.Yada Windows tablet yazılımı atamazmıyım ne gibi sorun oluşur?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Samsung Note 10.1 3G N8000ile aynı özelliklere sahip olduğunu gördüm bu tabletin.Samsungun bu tabletinin yazılımını nasıl atabilirim.Yada Windows tablet yazılımı atamazmıyım ne gibi sorun oluşur?

Cihazınıza, elinizdeki cihazla birebir aynı özelliklerdeki cihazların yazılımlarını yükleyebilirsiniz.
Burada dikkat etmez gereken, ekran yapısı, çözünürlüğü dahil, bütün özelliklerin birebir aynı olmasıdır.
Aksi halde cihazınız kullanılmaz hale gelebilir.
Cihazınıza Microsoft Windows işletim sistemi yükleyebilmeniz için, cihazınızla uyumlu bir Bios'a ihtiyacınız var ki,
Bunu da temin etmeniz imkansız olabilir.

bursa28m

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 Nis 2020
7
0
1
45
Dostum ozaman samsung N8000 ile herşeyi aynı olarak görüyorum karşılaştırmada.Cihazı gözden çıkardım.Bu şekilde zaten bir işe yaramıyor.Bana ne yapmam gerektiğini söyleemisin sırasıyla.Link falan verebilir misin.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Dostum ozaman samsung N8000 ile herşeyi aynı olarak görüyorum karşılaştırmada.Cihazı gözden çıkardım.Bu şekilde zaten bir işe yaramıyor.Bana ne yapmam gerektiğini söyleemisin sırasıyla.Link falan verebilir misin.

Samsung cihazlarının yazılımlarını, sizin cihazınız için yüklenebilir hale nasıl getirirsiniz bilmiyorum.
Zaman zaman Samsung yazılımlarını kendi cihazları için portlayanlar ve TWRP üzerinden yüklenebilir hale getirenler olabiliyor.
Sizin cihazınız için bir çalışma yapıldığını hiç sanmıyorum.
Bahsettiğim işlem genelde global olarak kullanılan cep telefonları için yapılıyor.