Powerway DRN-X700 Rom

Powerway DRN-X700 Rom

Paradox Paradox - #1
Powerway DRN-X700 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:

(Beklemek ve hız limiti yok.)

Yeni ve diğer Powerway yazılımlarını indirebilirsiniz.

:anahtar::kilit:

Şifre:

(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Powerway DRN-X700 Rom

Yazılım Yükleme Aracı
A Abisi71 - #2
İndirme linkine basıldığında ana menüye dönüyor. acilen yardımm..
cevdetguney cevdetguney - #3
dosya upload ediliyor o yüzden olabilir
braveturks braveturks - #4
Dosyalar şu an bulut sürücüsüne yükleniyor. Yakında yükleme işlemi biter ve link yenilenir.
The person you have called can not the reach at the moment. Please try again later.
Paradox Paradox - #5

Yazılım indirme bağlantısı konuya eklenmiştir.
İhtiyacınız olan yazılımı artık indirebilirsiniz.
X xcoll - #6
Kısa bir yukleme nasıl yapılır anlatmanız mumkunmu dosyayı ındırıyorum suan tabletı ucurmadan onlem alayım

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #7
Kısa bir yukleme nasıl yapılır anlatmanız mumkunmu dosyayı ındırıyorum suan tabletı ucurmadan onlem alayım

İndirdiğiniz dosyaların arasında bir açıklama mevcut.
symbazz symbazz - #8

CİHAZI KOMPLE KAPAT. PHONEX SUİTE AÇ VE ROMU GÖSTER.
VOL+ BASILI TUTARAK USB KABLOSUNU TAK. YÜKLEME BAŞLAYACAKTIR.

X xcoll - #9
CİHAZI KOMPLE KAPAT. PHONEX SUİTE AÇ VE ROMU GÖSTER.
VOL+ BASILI TUTARAK USB KABLOSUNU TAK. YÜKLEME BAŞLAYACAKTIR.

Tşk. Dostada 1.img ve 2.img var hanhısı kuracagım

symbazz symbazz - #10
İndirdiğin dosya listesinde ne var.
X xcoll - #11
Tşk. Dostada 1.img ve 2.img var hanhısı kuracagım

827f8e8e20b81d04f3f5b5a7746010fb.jpg

symbazz symbazz - #12
Sen 1 numaralı olanı göster. Yükler o.
X xcoll - #13
Ama tableti tam kapatım programı acıyorum 1i seçif ses yukseltmeye bsılı tutup usb takıyorum ama sanırım gormuyor bılgısayar update dıyır hata verıyır bunu sd yukleyebılırmıyım acaba

cevdetguney cevdetguney - #14
usb yi taktıktan sonra devamlı basıp çekmeyi denermisin
X xcoll - #15
Yok yıne olmadı : ((

symbazz symbazz - #16
Tahminim senin tek sorunun, ya sürücüleri yüklemedin yada doğru olarak yükleyemedin. Windows 10 kullanıyorsan, genelde bağlantı sorunu yaşarsın. Eski ve bu tarz modası geçmiş tabletleri imal eden firmalar, microsoftun hızına pek ayak uydurmaya çalışmıyorlar. Hala çoğu cihaz için windows 10 yada 8 sürücüleri eksik. Sürücüleri bir uninstall edin ve registryden de silin. Ve tekrar tanıtıp kurun. Eminim bağlantı sorununu aşacaksınız.
Paradox Paradox - #17
Yazılım yükleme işlemini neden hafıza kartı ile yapmıyorsunuz?
X xcoll - #18
Yazılım yükleme işlemini neden hafıza kartı ile yapmıyorsunuz?
Nasıl ben tam bılmeden denemeyım dıyorum makına tam ucmasın

Paradox Paradox - #19
Nasıl ben tam bılmeden denemeyım dıyorum makına tam ucmasın

Paylaşılan dosyayı 1 veya 2 GB kapasiteli bir hafıza kartına kopyalayınız.
Daha sonra bu hafıza kartını cihazınıza takınız ve cihazınızı yeniden başlatınız.
X xcoll - #20
İyi bayramlar .. hiç bişey yapmadım daha bugun sd kartta img 1 kopyaladı yukleyı dedım... tablet açılmıyor powe tusuna basıyorum acılmıyor... power tusu bozulmamış herhalde cunnku resetleyip açabılıyırum power tusunu kullanıp kapatabılıyorum ama acmak için basıyorum acmmı power ıle ses acma ses kısma tuslarıda bişeyye yaramıyor tablet kapalıyken noldu bu tablette lutfe yardım

Paradox Paradox - #21
İyi bayramlar .. hiç bişey yapmadım daha bugun sd kartta img 1 kopyaladı yukleyı dedım... tablet açılmıyor powe tusuna basıyorum acılmıyor... power tusu bozulmamış herhalde cunnku resetleyip açabılıyırum power tusunu kullanıp kapatabılıyorum ama acmak için basıyorum acmmı power ıle ses acma ses kısma tuslarıda bişeyye yaramıyor tablet kapalıyken noldu bu tablette lutfe yardım

İyi Bayramlar!
Burada bulunan konuyu inceleyebilir misiniz?
L lostalbi - #22
ben pc den atmaya çalıştım ama görmedi driver sorunu olabilir hafıza kartından atmaya çalıştım ama bu sefer de kırmızı bir kutu şekli çıktı tableti açarken doğru mu yapıyorum
hafıza kartına dosyanın içindeki anlatıma göre yükleme yaptım sonra tablet kapalı iken takıp güç tuşuna bastım
L lostalbi - #23
pc den yuklemeye calıştım bu hatayı verdi pnpfesln failed
Paradox Paradox - #24
pc den yuklemeye calıştım bu hatayı verdi pnpfesln failed

PC üzerinden kurulum yaparken sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Sizin cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilmeniz için, cihazınızın Ayarlar bölümünden herhangi bir şeyi açmanız gerekmemektedir.
PC üzerinden yazılım yüklemesi yapmak için burada bulunan yöntemi kullanabilirsiniz.
Cihazınıza hafıza kartından yükleme yapmak içinde 1 veya 2 GB kapasiteli bir hafıza kartı kullanınız.
Bu cihazlar ne yazık ki zaman zaman cinslik yaparak bazı hafıza kartlarını beğenmemektedirler.
L lostalbi - #25
hafıza kartıyla denedim sandısk ve transcend ikisiylede olmadı her seferinde kırmızı boş bir kutu gözuktu pc den de yuklemeye çalırken pnpfesh hatası alıyorum klasörde 3 tane img dosyası var 3 un de de denedim başka bir yolu var mıdır acaba
L lostalbi - #26
2. img dosyasında bu hatayı alıyorum 3. img dosyasında direk yuklemeye geçiyor ama yaklaşık yarım saatir bi milim ilerleme olmadı başlamadı bile 1. img dosyasında 2. dosyada ki hatayı alıyorum yani aşağıdaki hatayı

Adsız.png
Paradox Paradox - #27
2. img dosyasında bu hatayı alıyorum 3. img dosyasında direk yuklemeye geçiyor ama yaklaşık yarım saatir bi milim ilerleme olmadı başlamadı bile 1. img dosyasında 2. dosyada ki hatayı alıyorum yani aşağıdaki hatayı

Ekli dosyayı görüntüle 1920

AnyDesk ID gönderebilir misiniz, bir bakalım?
L lostalbi - #28
anydesk pc nin başında bekliyorum ne zaman musait olursanız işleme başlayabiliriz hazırım ben
L lostalbi - #29
anakart numarası tw_a0720r_v30
Paradox Paradox - #30
anakart numarası tw_a0720r_v30

A23 işlemcili mi bu cihaz?
Aslında ana kart fotoğrafını paylaşsaydınız daha iyi olurdu.
L lostalbi - #31
A23 işlemcili mi bu cihaz?
Aslında ana kart fotoğrafını paylaşsaydınız daha iyi olurdu.

printThread_attachments

• 20181115_032435.jpg
    20181115_032435.jpg
    931.9 KB · Görüntüleme: 9
L lostalbi - #32
hayır a33 model telefob ve pc baglantısı geçikince model numarasını yazayım dedim anakart numarasını baglantıyı yapıp resımlerı atıyorum hemen
Paradox Paradox - #33
hayır a33 model telefob ve pc baglantısı geçikince model numarasını yazayım dedim anakart numarasını baglantıyı yapıp resımlerı atıyorum hemen

Kısa bir araştırma yaptım ama ne yazık ki şuan işe yarar bir şey bulamadım.
Ben nasipse uygun bir zamanda bu konu üzerinde biraz çalışayım.
Bakalım neler yapabileceğiz.
L lostalbi - #34
şuan tw_a0721r_v30.rar

dosyasını indirip denicem birbirine çok yakınlar belki işe yarar sizin göstermiş olduğunuz şekilde yapmaya çalışıcam sonuçları paylaşırım yine gecenin bu vaktine kadar yardımcı olduğunuz için teşekkürler
L lostalbi - #35
bahsetiğim dosyayı yükledim ne yazık ki o da olmadı hem hafıza kartından denedim hemde pc den bu arada hard reset atabildim telefona yalnız aynı hata almaya devam ediyorum tabi biraz daha yavaş karşılık veriyor sanki fabrika ayarlarından herşeyi sile basar basmaz beni yine anamenuye yönlendiriyor resmen tablet kendini koruyor hard reset attım yalnız onda da sorun çözulmedi zaten
Paradox Paradox - #36
bahsetiğim dosyayı yükledim ne yazık ki o da olmadı hem hafıza kartından denedim hemde pc den bu arada hard reset atabildim telefona yalnız aynı hata almaya devam ediyorum tabi biraz daha yavaş karşılık veriyor sanki fabrika ayarlarından herşeyi sile basar basmaz beni yine anamenuye yönlendiriyor resmen tablet kendini koruyor hard reset attım yalnız onda da sorun çözulmedi zaten

Şimdi ürünün kendi internet sitesine baktım, başka yerlere de baktım.
Powerway DRN-X700 marka ve modelli cihaz A23 işlemcili yazmışlar.
Lakin sizin cihazınız A33 işlemcili.
Sizin cihazınızın modelinin farklı olma ihtimali var mı acaba?
Cihazınızın önlü arkalı net fotoğraflarını paylaşabilir misiniz?
L lostalbi - #37
Ön ekranın da yazı yok foto büyük geldiği için yüklenemedi arka kapağını çekiyorum

printThread_attachments

• 20181115_043657.jpg
    20181115_043657.jpg
    544.8 KB · Görüntüleme: 13
  • 20181115_043634.jpg
    20181115_043634.jpg
    629.4 KB · Görüntüleme: 10
Paradox Paradox - #38
Ön ekranın da yazı yok foto büyük geldiği için yüklenemedi arka kapağını çekiyorum

Her şey normal gibi görünüyor.
Lakin cihazınıza neden yazılım yükleyemediğinizi bir türlü anlayamadım.
Siz en iyisi firma ile iletişim kurunuz.
Bakalım onlar ne diyecekler.
L lostalbi - #39
bugun firmaya mail attım bilgilerin tamamını yoladım saat biraz geç olduğu için geri dönuş yapamadılar yarın direk arıcam onları kendi sitelerinde a23 işlemci derken benim tablet a33 bide onların tablet görseli ile benim ki birbirinden farklı a33 işlemcili x1000 vardı onun romunu denedim oda olmadı
Paradox Paradox - #40
bugun firmaya mail attım bilgilerin tamamını yoladım saat biraz geç olduğu için geri dönuş yapamadılar yarın direk arıcam onları kendi sitelerinde a23 işlemci derken benim tablet a33 bide onların tablet görseli ile benim ki birbirinden farklı a33 işlemcili x1000 vardı onun romunu denedim oda olmadı

Bekleyelim görelim bakalım.
L lostalbi - #41
şirket cevab vermedi henuz acaba donanımsal bir sorundan kaynaklı mıdır die duşunmekteyim ne dersiniz sorun yazılımsal mı yoksa donanımsal
L lostalbi - #42
donanımsal olarak inceledim sıcak hava vurdum soğuk lehim olmuş mudur die yine sorun aynı devam ediyor sanırım yazılımını bulmadan sorun çözulemeyecek recovery moda alınca uste şu yazıyor "exdroid4.4.2_r2-a33-v2.0" ben aratırdım ama yine de sağlam bir rom bulamadım pek
L lostalbi - #43
şirketle bugun görüştüm bana x707 nin romunu at olmasa işlemcisinin değişmesi lazım a23 e çevirip rom atıcaklar anlamadığım sen bunun fabrikası yahut ana bayisi değil misin kendine ait teknik servis departmanın yok mu bu ürün u satmışsın ama romu sende yok nasıl oluyor nerdeyse tüm poweway ın romlarını denedim ama hiç biri işe yaramadı ne yazık ki tek çare işlemcinin değişmesi bunun içinde ektra kim bilir ne kadar ücret isticekler basit bir rom atmak yerine neler yapılacak
Paradox Paradox - #44
şirketle bugun görüştüm bana x707 nin romunu at olmasa işlemcisinin değişmesi lazım a23 e çevirip rom atıcaklar anlamadığım sen bunun fabrikası yahut ana bayisi değil misin kendine ait teknik servis departmanın yok mu bu ürün u satmışsın ama romu sende yok nasıl oluyor nerdeyse tüm poweway ın romlarını denedim ama hiç biri işe yaramadı ne yazık ki tek çare işlemcinin değişmesi bunun içinde ektra kim bilir ne kadar ücret isticekler basit bir rom atmak yerine neler yapılacak

İlginç bir durum.
L lostalbi - #45
işlemcisini kendim değiştirebilirim a23 işlemci var bende ama uyum sağlar mı anakarta ? ondan emin değilim sonuçta a23 için hazırlanan anakart a33 için bire bir aynı olur mu ?
Paradox Paradox - #46
işlemcisini kendim değiştirebilirim a23 işlemci var bende ama uyum sağlar mı anakarta ? ondan emin değilim sonuçta a23 için hazırlanan anakart a33 için bire bir aynı olur mu ?

Şahsen macera aramaya gerek yok diye düşünüyorum.
Donanım değişikliği yerine, cihaza yazılım uydurmaya çalışmak daha mantıklı olacaktır.
L lostalbi - #47
uygun yazılımı ne yazık ki bulamıyorum başka tablet modellerini de denedim ama bulamadım romu paylaşan site yok amacım sorunu çözmek benim gibi mağdur olan arkadaşlar varsa yahut olucak olan varsa onlara çözum sunabilmek yoksa tableti çok cuzi bir fiyat a almıştım tamir etmeye değmeyecek bir fiyat ama sorunları çözukçe ilim artar yeni şeyler öğrenilir die düşunuyorum lakin çözumu henüz bulamadım yazılımı ayarlayamadım x07 tablet e donma yapıyor program bi saate geçse yerinde sayıyor hafıza kartı ile de atmaya çalışınca onda da tablet açılmıyor hiç diğerlerinde en azından yükleme ekranı geliyordu
Paradox Paradox - #48
uygun yazılımı ne yazık ki bulamıyorum başka tablet modellerini de denedim ama bulamadım romu paylaşan site yok amacım sorunu çözmek benim gibi mağdur olan arkadaşlar varsa yahut olucak olan varsa onlara çözum sunabilmek yoksa tableti çok cuzi bir fiyat a almıştım tamir etmeye değmeyecek bir fiyat ama sorunları çözukçe ilim artar yeni şeyler öğrenilir die düşunuyorum lakin çözumu henüz bulamadım yazılımı ayarlayamadım x07 tablet e donma yapıyor program bi saate geçse yerinde sayıyor hafıza kartı ile de atmaya çalışınca onda da tablet açılmıyor hiç diğerlerinde en azından yükleme ekranı geliyordu

Anladığım kadarıyla bu işlerle uğraşmayı seviyorsunuz.
bulunan yazılımları tek tek deneyiniz.
Belki uyumlu bir yazılım bulabilirsiniz.
Olmazsa, en çok uyum sağlayanı uyumlu hale getirmenizde size yardımcı olmaya çalışırız.
P platin75 - #49
teşekkürler
Paradox Paradox - #50
L lostalbi - #51
Anladığım kadarıyla bu işlerle uğraşmayı seviyorsunuz.
bulunan yazılımları tek tek deneyiniz.
Belki uyumlu bir yazılım bulabilirsiniz.
Olmazsa, en çok uyum sağlayanı uyumlu hale getirmenizde size yardımcı olmaya çalışırız.

nerdeyse hepsini tek tek denedim lakin olması flyfiz ef7 concord un romu bir kuruldu onda da dokunmatik sorunu var dokunmatik çalışmıyor
Paradox Paradox - #52
nerdeyse hepsini tek tek denedim lakin olması flyfiz ef7 concord un romu bir kuruldu onda da dokunmatik sorunu var dokunmatik çalışmıyor

İlginç bir durum.
Tam olarak olmasa da dokunma panelinin çalıştığı bir yazılım oldu mu peki?
L lostalbi - #53
hatırlayamadım ama hatırladığım kadarı ile yüklenmiyordu hiç biri bi yüklenen tablet romu olarak bunu buldum o da başka forumda benle aynı sorunu yaşayan başka bir arkadaş kurmuş onda da dokunmatik sorunu oluşmuş daha önceki rom da dokunmatik çalışıyordu lakin virus sistemi bozmuştu surekli hata kodu çıkarıp işlem yapmamızı engeliyordu format atmamıza ragmen sorun çözulmemişti
Paradox Paradox - #54
hatırlayamadım ama hatırladığım kadarı ile yüklenmiyordu hiç biri bi yüklenen tablet romu olarak bunu buldum o da başka forumda benle aynı sorunu yaşayan başka bir arkadaş kurmuş onda da dokunmatik sorunu oluşmuş daha önceki rom da dokunmatik çalışıyordu lakin virus sistemi bozmuştu surekli hata kodu çıkarıp işlem yapmamızı engeliyordu format atmamıza ragmen sorun çözulmemişti

Dokunma paneli için belki bir şeyler yapılabilir.
bulunan programı biraz kurcalayabilir misiniz?
L lostalbi - #55
merhaba dediğiniz programı indirip kurdum imaj dosyasını düzeltebiliyoruz sanırım bunla dokunmatik bölumu nasıl değiştirebileceğimi anlayamdım açılış resmi animasyonu vs değiştirebiliyorum lakin daha detaylı ayarlamalar yapamadım
Paradox Paradox - #56
merhaba dediğiniz programı indirip kurdum imaj dosyasını düzeltebiliyoruz sanırım bunla dokunmatik bölumu nasıl değiştirebileceğimi anlayamdım açılış resmi animasyonu vs değiştirebiliyorum lakin daha detaylı ayarlamalar yapamadım

Programın bir bölümünde dokunma paneli sürücüsünün değiştirildiği bir yer olması lazım.
L lostalbi - #57
sensör seçme vardı geri kalan ayalarmalar kodlarla yapılıyordu sanırım nasıl düzenlemem gerektiğini çözemedim aralarında dokunmatikle alakalı bi yazı da göremedim
Paradox Paradox - #58
sensör seçme vardı geri kalan ayalarmalar kodlarla yapılıyordu sanırım nasıl düzenlemem gerektiğini çözemedim aralarında dokunmatikle alakalı bi yazı da göremedim

Anladım.
Sanırım bu konu sizi biraz aşacak gibi.
Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
Cihaz donanımını bir görelim.
Bakalım neler yapabiliriz.
L lostalbi - #59

anakart kodu net görunuyor sanırım ben yine de yazayım tw_A0720R_V30 2015/08/28 Teşekürler ilgilendiğiniz için
Paradox Paradox - #60

anakart kodu net görunuyor sanırım ben yine de yazayım tw_A0720R_V30 2015/08/28 Teşekürler ilgilendiğiniz için

Bana ana kart kodu lazım değil.
Cihazın üzerindeki parçaların değerlerini net okuyabileceğim fotoğraflar lazım.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/powerway-drn-x700-rom.425/