PRBT766 Stock Rom Lazım

Yazdır

malimali53

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
5
0
1
29
Arkadaşlar merhaba. PRBT766 tabletim çöktü ve PROBOOK yazısında kalıyor. Stock ROM lazım ama bulamıyorum. Orjinal sitesi açılmıyor. Ve hiçbir yerde bulamıyorum. Elinizde varsa lütfen bana atarmısınız ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Arkadaşlar merhaba. PRBT766 tabletim çöktü ve PROBOOK yazısında kalıyor. Stock ROM lazım ama bulamıyorum. Orjinal sitesi açılmıyor. Ve hiçbir yerde bulamıyorum. Elinizde varsa lütfen bana atarmısınız ?

bulunan yazılımı bir deneyebilir misiniz?
Farklı bir modele ait olmasına rağmen daha önce bu yazılımı yükleyerek cihazını sorunsuz bir şekilde çalıştıranlar olmuştu.

• Beğen
Tepkiler: ismail055

malimali53

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
5
0
1
29
Hocam aslında şuanda deneme şansım yok maalesef :( Çünkü tabletin iç ekranı kırıldı ve 60-65TL altında bulabilirsem sipariş edeceğim. Ama yinede ALLAH sizden razı olsun. Hocam birde sizden bir ricam var. Stormax T1002W tablete ait 3 tane ROM linki paylaşmıştınız. ROM'lar gayet güzel çalışıyor. Ama nedense ses açma , kapama tuşları çalışmıyor. Kameraya girince açılmadan tablet kapanıyor ve açılıyor. Rica etsem bu sorunları düzeltip tekrar atarmısınız ? Orjinal ROM'undan %90 daha hızlı çalışıyorlar.

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam aslında şuanda deneme şansım yok maalesef :( Çünkü tabletin iç ekranı kırıldı ve 60-65TL altında bulabilirsem sipariş edeceğim. Ama yinede ALLAH sizden razı olsun. Hocam birde sizden bir ricam var. Stormax T1002W tablete ait 3 tane ROM linki paylaşmıştınız. ROM'lar gayet güzel çalışıyor. Ama nedense ses açma , kapama tuşları çalışmıyor. Kameraya girince açılmadan tablet kapanıyor ve açılıyor. Rica etsem bu sorunları düzeltip tekrar atarmısınız ? Orjinal ROM'undan %90 daha hızlı çalışıyorlar.

Rica ederim.
Sorunla alakadar olmak isterdim ama ne yazık ki elimde üzerinde çalışabileceğim bir cihaz yok.
Bunlar nereden baksanız 2-3 yıl önce yaptığımız çalışmalar.
Tablet Piri forumunu buraya taşıdığımız için konu tarihleri güncel ama içerikler eski.
Eldeki mevcut imkanlarla cihazınızı kullanmaktan başka bir çare görünmüyor.

malimali53

Yeni üye
Kayıtlı üye
2 Ocak 2017
5
0
1
29
Tamam hocam zaten o kadar da kullanmıyordum. Ama yinede cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Sizi rahatsız ettiysem veya zahmete soktuysam lütfen kusura bakmayın.