Q8-A13-V1.0 20160118 Rom

Q8-A13-V1.0 20160118 Rom

cevdetguney cevdetguney - #1
anakartın modeli Q8-A13-V1.0 20160118 uygun rom bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
bu arada konuyu yanlıs yere açmış olabilirim kusura bakmayın biraz forum özürlüyüm
Paradox Paradox - #2
anakartın modeli Q8-A13-V1.0 20160118 uygun rom bulamıyorum yardımcı olabilirmisiniz?
bu arada konuyu yanlıs yere açmış olabilirim kusura bakmayın biraz forum özürlüyüm

bulunan yazılımı deneyebilir misiniz?
cevdetguney cevdetguney - #3
tesekkurler yazılım için malesef dokunmatik bundada aktif olmadı
braveturks braveturks - #4
Burada yer alan konuya bir göz atar mısınız?
cevdetguney cevdetguney - #5
orayada baktım saolun en az 40 adet yazılım denemişimdir :D symphony k11 diye bir marka ne oldugu belli degil , ugrasılmaz tesekkurler ilgi için
braveturks braveturks - #6
Hocam ana kartın fotoğrafını bir paylaşır mısın? Belki bir ihtimal faydamız dokunabilir.
cevdetguney cevdetguney - #7
symphony k11

printThread_attachments

• 1.JPG
    1.JPG
    467.6 KB · Görüntüleme: 30
Paradox Paradox - #8
Symphony markasınnın neredeyse bütün yazılımlarını paylaşmışlar ama ne yazık ki K11 modelinin yazılımı yok.
Önce paylaşılan yazılımları, son olarak da paylaşılan Q8-A13 ibareli 8 yazılımı deneyebilir misiniz?
cevdetguney cevdetguney - #9
söylediğiniz sitedeki yazılırımların bir kaçını denemiştim sonuc alamadım malesef çin malı benden uzak dursun :D şimdi iade ettim tableti tskler herşey için
Paradox Paradox - #10
söylediğiniz sitedeki yazılırımların bir kaçını denemiştim sonuc alamadım malesef çin malı benden uzak dursun :D şimdi iade ettim tableti tskler herşey için

Allah (c.c.) Çin malı tabletlerden gelecek kazanca muhtaç etmesin.
;)
symbazz symbazz - #11
bir dene. Bu fixer işini görecektir.
cevdetguney cevdetguney - #12
tesekkurler ilerideki tabletler icin fixi deneyecegim
symbazz symbazz - #13
tesekkurler ilerideki tabletler icin fixi deneyecegim

Yedeğinde bulunsun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/q8-a13-v1-0-20160118-rom.2414/