Reeder A10iS Air Rom

Reeder A10iS Air Rom

Paradox Paradox - #1
Reeder A10iS Air Rom

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:
FTP sunucusuna erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:
FTP sunucusuna Internet Explorer ile bağlansınlar.
S sanalpilot - #2
Yazılım yükleme ile ilgili bilgi paylaşabilirmisiniz. Tablet açılışta uefı hatası veriyor. Ses açma+power tuşuna basıldığında windows ve android logosu yan yana çıkıyor ne yapmamız gerekli.
Paradox Paradox - #3
Yazılım yükleme ile ilgili bilgi paylaşabilirmisiniz. Tablet açılışta uefı hatası veriyor. Ses açma+power tuşuna basıldığında windows ve android logosu yan yana çıkıyor ne yapmamız gerekli.

Nasıl yani?
Cihazınızda hem Microsoft Windows hem de Android işletim sistemi mi yüklü?
Şayet öyleyse yazılım yükleme süreci biraz sancılı olacaktır.
Cihazınızda yalnızca Android işletim sistemi yüklüyse, yazılım yüklemek için aşağıdaki videodan faydalanabilirsiniz.

E eyupbiradli - #4
link çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem ? sürekli rahatsız ediyorum sizleri kusura bakmayın
Paradox Paradox - #5
link çalışmıyor yardımcı olabilirmisiniz rica etsem ? sürekli rahatsız ediyorum sizleri kusura bakmayın

Kusura bakmak ne haddimize?
Biz başka şeylere bakarız.
Mesela: Forumdan devamlı faydalanan biri varsa, O'nun birisine faydası dokunmuş mu dokunmamış mı ona bakarız.
Bu kişi yardımsever ve paylaşımcı bir kişiyse, kendisini önemseriz.
Değilse, önemsemeyiz.
Yararlı bir paylaşımınız, sizin aşağıda ekran alıntısı bulunan yazılımı edinmenizi sağlayabilir.

i724bkzk2o.jpg
dead37 dead37 - #6
dead37 dead37 - #7
reeder a10 is rom link üstte attım
Paradox Paradox - #8
reeder a10 is rom link üstte attım

Paylaşım için teşekkürler.
İhtiyacı olanlar yazılımı hemen indirirlerse iyi olur.
Zira, paylaşılan bağlantı bir süre sonra otomatik olarak silinecek.
tulparbey1w tulparbey1w - #9
Bu yazılım hiçbir yerde yok hatta reederin kendi sitesinde dshi yok bu nasil rezil bir markadır. Neyse eğer elinde olsn varsa ve yukleyebilirse çok müteşekkir kalırım :)
Paradox Paradox - #10
Bu yazılım hiçbir yerde yok hatta reederin kendi sitesinde dshi yok bu nasil rezil bir markadır. Neyse eğer elinde olsn varsa ve yukleyebilirse çok müteşekkir kalırım :)

Bu yazılım bende mevcut.
Nasipse uygun bir zamanda paylaşırım.
symbazz symbazz - #11
BURADA paylaşıldı.
Paradox Paradox - #12

O zaman bana gerek kalmadı.
Paylaşım için teşekkürler.
symbazz symbazz - #13
İş bölümü şart efendim. Yükün birazını sırtınızdan almalıyız. ;)
Paradox Paradox - #14
İş bölümü şart efendim. Yükün birazını sırtınızdan almalıyız. ;)

:alkis:
tulparbey1w tulparbey1w - #15
Adamsınız be :D Peki ben bu .Zip dosyasını nasıl flashlayabilirim??
Ö özgür - #16
Reeder A10is yazılım atmak için hangi flash tool kullanılıyor ?
Paradox Paradox - #17
Reeder A10is yazılım atmak için hangi flash tool kullanılıyor ?

Yukarıda yorumları okuyarak cihazınıza yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
bashir bashir - #18
link kırık
bashir bashir - #19
dnx modu yani fastboot modunda 1 2 saniye sonra tablet kapanıyor yardım edermisiniz
atlas atlas - #20
merhaba..a10is tabletin telefon özelliği için rom özelliğini nasıl yükleyebilirim.. güncel paylaşabileceğiniz bir bilgi verebilirmisiniz
Paradox Paradox - #21
merhaba..a10is tabletin telefon özelliği için rom özelliğini nasıl yükleyebilirim.. güncel paylaşabileceğiniz bir bilgi verebilirmisiniz

Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşırsanız, size yardımcı olmaya çalışırız.
C casss - #22
Merhabalar, konuya atılan linkleri denedim ancak hepsi kırık gibi duruyor. Paradox bey size zahmet bir link daha alabilir miyim efenim :)
Paradox Paradox - #23
Merhabalar, konuya atılan linkleri denedim ancak hepsi kırık gibi duruyor. Paradox bey size zahmet bir link daha alabilir miyim efenim :)

Nasipse gün içerisinde arşivime bir bakayım, yazılım elimde mevcutsa size yardımcı olmaya çalışırım.
C casss - #24
Aslında root atmakta işime yarayabilir. Tablette bi virüs var nasıl bir şey ise root olmadan kalkmıyor. XDA'dan intel işlemcili cihazları rootlamak için bir şey indirdim olmadı. Basite kaçıp Knigo Root denedim o bile olmadı. Şu virüsten ah bi kurtulabilsem...
Paradox Paradox - #25
Aslında root atmakta işime yarayabilir. Tablette bi virüs var nasıl bir şey ise root olmadan kalkmıyor. XDA'dan intel işlemcili cihazları rootlamak için bir şey indirdim olmadı. Basite kaçıp Knigo Root denedim o bile olmadı. Şu virüsten ah bi kurtulabilsem...

Burada bulunan yöntemi deneyebilir misiniz?
C casss - #26
Burada bulunan yöntemi deneyebilir misiniz?
Bunu denedim hocam bu da işe yaramadı. ADB push üzerinden supersu dosyalarını tek tek sistem dizinine attım şimdi oldu. Benim gibi root dizinindeki virüsten dolayı sıkıntı çeken vs. olursa kullandığım dosya ve komutları paylaşabilirim.
Paradox Paradox - #27
Bunu denedim hocam bu da işe yaramadı. ADB push üzerinden supersu dosyalarını tek tek sistem dizinine attım şimdi oldu. Benim gibi root dizinindeki virüsten dolayı sıkıntı çeken vs. olursa kullandığım dosya ve komutları paylaşabilirim.

Siz yöntemi paylaşınız, illa ki bir gün birisinin işine yarar.
C casss - #28
Peki o zaman. Paylaştığım dosyayı bir klasöre çıkarın ve girin. Klasördeyken klasör dizinin yazdığı yere cmd yazarak klasör içinde bir komut penceresi açın. Daha sonra cihazımızı, geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklaması açık bir şekilde pc'ye bağlıyoruz.

PC'de açtığımız komut satırına önce adb devices yazarak cihazımızı görüp göredğine emin olalım. (Görmüyorsa muhtemelen USB hata ayıklama kapalıdır veya driverlarda bir sıkıntı vardır.)

Cihazımızın adını gördükten sonra sırayla;

adb root
adb remount
adb push su /system/xbin
adb push supolicy /system/xbin
adb shell chmod 06755 /system/xbin/su
adb push Superuser.apk /system/app/
adb shell chmod 0644 /system/app/Superuser.apk
adb shell "/system/xbin/su -d"
adb shell am start -a android.intent.action.MAIN -n eu.chainfire.supersu/.MainActivity

Komutlarını yazıyoruz. Her komut sonrası en az 10sn. aktarımın tamamlanması için beklemenizi öneririm. Son komutu da yazdıktan sonra supersu uygulaması açılması gerekiyor. Burada sorduğu sorulara ''devam'' ve ''normal'' seçeneceklerini seçin. Cihaz kapanıp yeniden açıldıktan sonra kök erişimine sahip olacaksınız.

NOT: x86 tabanlı Intel işlemcili cihazlar içindir. Başka bir cihazda kullanmayın.

İşlemler sırasında oluşabilecek tüm risk size ait, e biliyorsunuzdur herhalde :D

Reader A10iS Air üzerinde denendi.
Paradox Paradox - #29
Peki o zaman. Paylaştığım dosyayı bir klasöre çıkarın ve girin. Klasördeyken klasör dizinin yazdığı yere cmd yazarak klasör içinde bir komut penceresi açın. Daha sonra cihazımızı, geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklaması açık bir şekilde pc'ye bağlıyoruz.

PC'de açtığımız komut satırına önce adb devices yazarak cihazımızı görüp göredğine emin olalım. (Görmüyorsa muhtemelen USB hata ayıklama kapalıdır veya driverlarda bir sıkıntı vardır.)

Cihazımızın adını gördükten sonra sırayla;

adb root
adb remount
adb push su /system/xbin
adb push supolicy /system/xbin
adb shell chmod 06755 /system/xbin/su
adb push Superuser.apk /system/app/
adb shell chmod 0644 /system/app/Superuser.apk
adb shell "/system/xbin/su -d"
adb shell am start -a android.intent.action.MAIN -n eu.chainfire.supersu/.MainActivity

Komutlarını yazıyoruz. Her komut sonrası en az 10sn. aktarımın tamamlanması için beklemenizi öneririm. Son komutu da yazdıktan sonra supersu uygulaması açılması gerekiyor. Burada sorduğu sorulara ''devam'' ve ''normal'' seçeneceklerini seçin. Cihaz kapanıp yeniden açıldıktan sonra kök erişimine sahip olacaksınız.

NOT: x86 tabanlı Intel işlemcili cihazlar içindir. Başka bir cihazda kullanmayın.

İşlemler sırasında oluşabilecek tüm risk size ait, e biliyorsunuzdur herhalde :D

Reader A10iS Air üzerinde denendi.

:tsk:
K ktrfk58 - #30
hocam link kırık hiç bir yerde yok rica etsem yenile bilir misin
K ktrfk58 - #31
mrb rom lazım yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #32
mrb rom lazım yardımcı olurmusunuz

Ne yazık ki yazılım arşivim yanımda değil, bu nedenle size şu an için yardımcı olamıyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-a10is-air-rom.778/