Reeder A12iX RemixOS

cospas_9

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ağu 2018
2
0
1
42
Herkese merhabalar

A12ix tabletim var android 4.4.4 remix os version işletim sistemi yüklü ancak sistem hiçbir şey yapmama izin vermiyor şöyle ki, sistem güncellemesi olmasına ve hatta indirmiş olmasına rağmen güncellemeyi yapmıyor, çokça uygulama/program deneme rağmen root atamıyorum, dolayısı ile oldukça büyük simgeleri küçültemiyorum, kendi browser ını ve birkaç sinir bozan uygulamasını silmek istediğimde kaldır sekmesi aktif olmuyor, silemiyorum, launcher uygulaması yüklüyorum ancak çalışmasına izin vermiyor, yeni rom yüklemek istediğimde recovery modda açtığımda sd kartı görmüyor vs... Sorularım şunlar:

1. Hal bu iken, androidin başka bir sürümünü yükleme şansım varmıdır?
2. Başka sürüm yükleyemiyorsam dahi en azından root atma şansım varmıdır?

Yardımcı olabilecek arkadaşlar var ise tavsiye alabilirsem çok sevinirim.

cospas_9

Yeni üye
Kayıtlı üye
13 Ağu 2018
2
0
1
42
İlginize teşekkür ederim ancak videolardaki yönergeler maalesef işe yaramadı. İşletim sisteminin, android 4.4.4 ancak "JIDE'S REMIX OS" versiyonu olduğunu öğrendim. Acaba bu işletim sistemini komple kaldırıp yerine standart bir android 5, 6 yada 7 sürümlerini yükleyebilme şansımız var mıdır?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
İlginize teşekkür ederim ancak videolardaki yönergeler maalesef işe yaramadı. İşletim sisteminin, android 4.4.4 ancak "JIDE'S REMIX OS" versiyonu olduğunu öğrendim. Acaba bu işletim sistemini komple kaldırıp yerine standart bir android 5, 6 yada 7 sürümlerini yükleyebilme şansımız var mıdır?

Cihazınıza farklı Android sürümleri yükleyebilirsiniz.
Lakin, yüklediğiniz cihazın sizin cihazınız için özel olarak hazırlanması veya düzenlenmiş olması gerekmektedir.
Aksi halde sürücü sorunu yaşarsınız.
Böyle bir durumda da, dokunma paneli, WiFi veya başka donanım bileşenleri çalışmayacaktır.
Cihazınızın ana kartına göre yazılım arayabilirsiniz.
Aşağıda paylaştığım bağlantıda bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.