Reeder A8i 32 GB Ses ve OTG Sorunu

Reeder A8i 32 GB Ses ve OTG Sorunu

esaka esaka - #1
4.4 KitKat güncellemesi ile ilgili OTG ve ses problemleri giderilmiştir.

reeder A8i 32 GB (Android 4.4 Kitkat) güncel yazılımını indirmek için .

Kurulum programı, rehberi ve A8i sürücülerine ulaşmak için
not : tüm a8i sürümleri ile uyumludur
K kaydonlee - #2
Slm vemis olduğunuz link ler açılmıyor. Reeder a8i tabletim android 4.2.2 bunu yükseltmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tskler
symbazz symbazz - #3
Slm vemis olduğunuz link ler açılmıyor. Reeder a8i tabletim android 4.2.2 bunu yükseltmek istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Tskler

Buyrun 4.4 versiyonunu indirebilirsiniz.
K kaydonlee - #4
Oldukça hızlı çözüm için teşekkür ederim. Yanlış yapmamak adıyla sizden bu yükseltmeyi nasıl yapacağımı kısaca anlatır mısınız? İyi geceler diliyorum.
symbazz symbazz - #5
Güncelleme sırasında cihazınızın kapanmaması için cihazınızı %50'den az olmamak üzere şarj ediniz.

- Güncelleme için gerekli olan PAD Product programını bilgisayarınıza kurunuz.

- Cihazınız açık konumda iken USB kablo ile bilgisayarınıza bağlayınız. Cihazınızın tanıtılması için gereken sürücüleri, driver klasöründen bulabilirsiniz.

- Programın sağ tarafındaki kutuları işaretledikten sonra, Image butonunu kullanarak frimware klasörü içindeki dosyaları aşağıdaki resimde olduğu gibi programa gösterin.

(Recovery => rec.img, MISC=> misc.img, SYSTEM=> system.img, DATA=> data.img, DATA_BAK=> data_bak.img)
Cihazınızı güncellemeye uygun şekilde tanıttığınızda resimdeki gibi cihazınız listede görünecektir

- Programın sağ tarafındaki kutuları işaretledikten sonra, Image butonunu kullanarak frimware klasörü içindeki dosyaları aşağıdaki resimde olduğu gibi programa gösterin.

(Recovery => rec.img, MISC=> misc.img, SYSTEM=> system.img, DATA=> data.img, DATA_BAK=> data_bak.img)

- Resimdeki butona basarak aynı klasör içerisindeki fw dosyasını gösteriniz.

- Ardından Down buttonuna basarak işlemi başlatınız.

- Yükleme barı %100 olmasının ardından Succesful mesajı görünecektir. Bu mesajdan sonra cihazınızın açılması için 5dk kadar beklemeniz gerekmektedir. Bu süre zarfında cihaz tepkisiz kalacaktır.

- Sonrasında cihazınızın güç düğmesine 10sn basılı tutup bıraktığınızda cihazınız kullanıma hazır olarak açılmaya başlayacaktır.

K kaydonlee - #6
resimli anlatım mevcut mu? daha açıklayıcı bir link varsa o da olur. tskler
symbazz symbazz - #7

Yukarıdaki açıklama ile yapamıyorsanız, elinize hiç almayınız. Komple bozarsınız.
Paradox Paradox - #8

K kaydonlee - #9
reeder a8i android 4.2.2 yazılımına geri dönmek istiyorum. bu mümkün mü ve nereden indirebilirim. tskler
Paradox Paradox - #10
reeder a8i android 4.2.2 yazılımına geri dönmek istiyorum. bu mümkün mü ve nereden indirebilirim. tskler

Mümkündür.
Lakin cihazın yazılımını nasıl temin edersiniz, inanın bu konuda hiç bir fikrim yok.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-a8i-32-gb-ses-ve-otg-sorunu.1268/