Reeder A8i Quad - DNX Mode'a Girmiyor

Muhalefet

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
2
0
1
31
Selamlar herkese,

Elimde bir Reeder A8i Quad tablet var. Hem Intel Platform Flash Lite ile hem de Manufacturing Tool ile ROM atmayı deniyorum.

Manufacturing Tool cihazı görmüyor.

Intel Platform Flash Lite ile denediğimde ise Rebooting aşamasında kalıyor program ve timeout hatası veriyor. Bu sırada da tablet

Entering DNX mode.
Waiting for fastboot command.

yazısını gösterip kalıyor.

Yardımcı olabilecek var mıdır?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
aynı sorun bendede var yardım edermisiniz 3 te kalıyor.

bulunan konudaki açıklamalara bakmış mıydınız?
Sorunlar aynı, sorular aynı ama nedense kimsenin okumak gibi bir niyeti yok.

Bu durum aynen şuna benziyor:
Matematik öğrenmek isteyen herkes öğretmene gidip kendisi için bir kitap yazmasını istiyor.
Hal bu ki, hazır yazılmışı var.

Okuyunuz efendim.

hesyedek

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2021
4
0
1
24
Oradakileride okudum ama bir türlü geçmiyor dnx moda
Entering DNX mode.
Waiting for fastboot command.
kalıyor öyle

hesyedek

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 Şub 2021
4
0
1
24
Sorunu baştan anlatayım istersen tablet bi kaç yıldır ekranı kırıktı ,yeni ekran alıp yaptım .Sonra tablet açıldı ve birsürü güncelleme aldı ve kasmaya başladı sonra kapattım tekrar açmaya çalıştım ama açılırken başlangıçtaki reeder simgesi hareket ediyor ama bir türlü açılmıyor.Bende yeni rom atmak istedim ama dediğim gibi dnx moda geçmiyor atarken %3-4 te kalıyor

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Sorunu baştan anlatayım istersen tablet bi kaç yıldır ekranı kırıktı ,yeni ekran alıp yaptım .Sonra tablet açıldı ve birsürü güncelleme aldı ve kasmaya başladı sonra kapattım tekrar açmaya çalıştım ama açılırken başlangıçtaki reeder simgesi hareket ediyor ama bir türlü açılmıyor.Bende yeni rom atmak istedim ama dediğim gibi dnx moda geçmiyor atarken %3-4 te kalıyor

Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman bilgisayarınız bir tepki vermiyorsa:
Bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nde bir hareketlenme veya donanım tak/çıkar sesi duyamıyorsanız,
Kullandığınız USB kabloda, cihazınızın veya bilgisayarınızın USB portunda bir sorun olabilir.
Yazılım yükleme işlemi için bilgisayarınızın cihazınızı görmesi gerekiyor.
Şayet bir hareketlenme oluyor ve ses duyuyorsanız, bu defa da sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.

bulunan konuya yazılan yorumlara ve ekran alıntısına dikkatli bakarsanız,
Ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
Son olarak, yazılım yükleme işleminden sonra cihazınızı internete bağlar bağlamaz aynı güncelleme işlemleri tekrar yapılacak.
Bunun neticesinde de cihazınız yeniden kasmaya başlayacak.

Muhalefet

Yeni üye
Kayıtlı üye
14 Şub 2021
2
0
1
31
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman bilgisayarınız bir tepki vermiyorsa:
Bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nde bir hareketlenme veya donanım tak/çıkar sesi duyamıyorsanız,
Kullandığınız USB kabloda, cihazınızın veya bilgisayarınızın USB portunda bir sorun olabilir.
Yazılım yükleme işlemi için bilgisayarınızın cihazınızı görmesi gerekiyor.
Şayet bir hareketlenme oluyor ve ses duyuyorsanız, bu defa da sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsunuz demektir.

bulunan konuya yazılan yorumlara ve ekran alıntısına dikkatli bakarsanız,
Ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.
Son olarak, yazılım yükleme işleminden sonra cihazınızı internete bağlar bağlamaz aynı güncelleme işlemleri tekrar yapılacak.
Bunun neticesinde de cihazınız yeniden kasmaya başlayacak.

Hocam selamlar,

Driverları Intel Android Driver 1.5.0.exe ile yüklediğimde flash sırasında Intel Android ADB Interface'de Unknown Device olarak gözüküyor. Driverları kurmama rağmen. Elle kurmaya çalıştığımda ise aşağıdaki hatayla karşılaşıyorum. Bu durumu nasıl aşabilirim?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,505
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Hocam selamlar,

Driverları Intel Android Driver 1.5.0.exe ile yüklediğimde flash sırasında Intel Android ADB Interface'de Unknown Device olarak gözüküyor. Driverları kurmama rağmen. Elle kurmaya çalıştığımda ise aşağıdaki hatayla karşılaşıyorum. Bu durumu nasıl aşabilirim?

Görseli görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.