Reeder A8i Quad Tablet Yazılımı

metin_unutulmaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2020
5
2
3
38
Merhabalar (iyi geceler)

Reeder A8İ Quad tabletimiz var uzun zamandır açma kapama fleksi kopuktu kenarda bekleyen bir tablet ti açıkçası.
İnternet ten parçayı sipariş verdim geldi ve taktım sorunsuz çalışıyor herhangi bir problem yok parça ile ilgili.
Yalnız tableti açmaya çalıştığımda kitap logosu ile karşılaşıyorum.
Hard reset ekranına girip resete onay verse de aynı ekranda kalıyor.
reeder whatsap destek hattına sorunu yazdım onlarda yazılım yükleme min gerektiğini söylediler ve bazı program adresleri attılar kurulum fotoğraflı anlatım adresi de verdiler ama sitede çalışma olduğundan giriş yapamıyorum ve nasıl yapacağımı da bilmiyorum
şu an müsait bir yönetici var ise bana destek olabilir mi ?
linkleri sizlere aşağıda paylaşıyorum

Birde unutmadan önemli çünkü
neredeyse tüm internet sitelerine baktım herkes buraya yönlendirdi
konuya hakim olduğunuz çok belli
şimdiden teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

metin_unutulmaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2020
5
2
3
38
Paylaştığınız indirme bağlantıları çalışıyor.
Bağlantılara tıkladığımda dosyalar iniyor.
Siz kendi dosyalarınızla videoda anlatıldığı gibi kurulum yapabilirsiniz.
Merhaba tekrardan,

bu gün de denedim ama başarılı olamadım ne yazık ki bir yere kadar geliyorum oradan sonra tıkanıyorum.
sizden rica etsem uzak bağlantı programı ile bağlanıp yapabilir misiniz müsaitseniz çok mutlu olurum gerçekten
tableti monitöre bağlayıp oğluma pc gibi kullanma sözü verdim ama bir türlü başaramıyorum :(
böyle bir destek te bulunursanız çok sevinirim gerçekten

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhaba tekrardan,

bu gün de denedim ama başarılı olamadım ne yazık ki bir yere kadar geliyorum oradan sonra tıkanıyorum.
sizden rica etsem uzak bağlantı programı ile bağlanıp yapabilir misiniz müsaitseniz çok mutlu olurum gerçekten
tableti monitöre bağlayıp oğluma pc gibi kullanma sözü verdim ama bir türlü başaramıyorum :(
böyle bir destek te bulunursanız çok sevinirim gerçekten

Ben genellikle gece geç saatlerde buralarda oluyorum.
Nasip olur da denk gelirsek, size yardımcı olmaya çalışacağım.

metin_unutulmaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2020
5
2
3
38
Ben genellikle gece geç saatlerde buralarda oluyorum.
Nasip olur da denk gelirsek, size yardımcı olmaya çalışacağım.
Ramazan bayramınızı kutlarım öncelikle
zahmet olacak gerçekten şimdiden teşekkür ederim
siz ne zaman müsait olursanız yazarsanız hemen pc ayarlayabilirim ve hangi uzak bağlantı programı kullanıyorsanız söylerseniz hemen indirebilirim.
malum sokağa çıkma yasağı var evdeyiz istediğiniz zaman haber verebilirsiniz.

sefahan1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 May 2020
2
0
1
37

Selamun aleyküm üstad. Sorunum şöyle ki 5.1 sürümünü yükleyince wifi bağlantısında sürekli ünlem işareti var ne yaptıysam çözülmedi. 4.4.4 sürümüne geri dönüyorum wifi düzeliyor ama bu sefer ses çıkmıyor. arada derede kaldım çıldıracam. sorun ne olabilir. bi dünya tablete yazılım attım. bu reeder beni çileden çıkardı. müsait olduğunda cevap verirsen sevinirim.

metin_unutulmaz

Yeni üye
Kayıtlı üye
23 May 2020
5
2
3
38
Merhabalar

baya ilerleme gösterdim yazılım atmak için yalnız
en son açma kapama ses açma ses kısma tuşlarına aynı aynda basarak ekranda yükleme kısmına geldim.
ama ne yazık ki bilgisayar ekranda yükleme yapıldığı gözükmüyor ve tablet ekranda şu yazı belirdi

Enter ing dnx mode.
waiting forfastboot command..

tablet ekranında bu yazıyor usb kablo pc takılı 3 4 dakika böyle yine kitap logoya geri dönüyor.

nerede hata yapıyorum acaba ?

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
Merhabalar

baya ilerleme gösterdim yazılım atmak için yalnız
en son açma kapama ses açma ses kısma tuşlarına aynı aynda basarak ekranda yükleme kısmına geldim.
ama ne yazık ki bilgisayar ekranda yükleme yapıldığı gözükmüyor ve tablet ekranda şu yazı belirdi

Enter ing dnx mode.
waiting forfastboot command..

tablet ekranında bu yazıyor usb kablo pc takılı 3 4 dakika böyle yine kitap logoya geri dönüyor.

nerede hata yapıyorum acaba ?

Bilgisayar sürücüleri ile ilgili bir sorun olabilir.
Cihazınızı bilgisayarınıza bağladığınız zaman, bilgisayarınızın Aygıt Yönetisini'ni gözlemleyebilir misiniz?

uye1940

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
4
0
1
60
40 tane yazılım attım wifi hep var ses yok çıldırıp atacam tableti en sonunda

uye1940

Yeni üye
Kayıtlı üye
28 May 2020
4
0
1
60
yok kesinlikle değil uygun romu bulamadım sadece diğer arkadaslarda benzer sorun yasamıslar onların bulduğu romu bulamadım tek sorunum bu

sefahan1986

Yeni üye
Kayıtlı üye
20 May 2020
2
0
1
37
Açtığınız konudan devam edelim lütfen.
Aynı sorun için iki farklı konuya birden yazarak, konunun takibini zorlaştırmayalım.
paradox hocam selamun aleyküm.

bu sorun neden kaynaklanır. android 5.1 yüklü hangi wifi ağına bağlanırsam bağlanayım wifide hep ünlem hep ünlem bu yüzdende internet aşırı ağır çalışıyor tablette. yukarda yazmıştım yine.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,511
5,652
163
www.yavuzcakar.com
paradox hocam selamun aleyküm.

bu sorun neden kaynaklanır. android 5.1 yüklü hangi wifi ağına bağlanırsam bağlanayım wifide hep ünlem hep ünlem bu yüzdende internet aşırı ağır çalışıyor tablette. yukarda yazmıştım yine.

Cihazınızın yazılımı ile ilgili bir sorun olabilir.
Elimde bu cihazdan olmadığı için ne yazık ki size sorununuzun çözümü konusunda yardımcı olamıyorum.
Konuyu ilgili firmaya bildirdiniz mi?
Belki onların bir çözümü vardır.