Reeder A8iC Quad Core Rom

Paradox Paradox - #1
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Sürücüler
Yazılım Yükleme Aracı

Yazılım Yükleme Rehberi
shadowmask34 shadowmask34 - #2
Teşekkürler.
Paradox Paradox - #3
C ceyberr - #4
Merhaba bende reeder a8ic quad tablet var ama surumu 4.4.4 oldugu icin hicbursey acmiyor nasil guncellerim daha ust b
symbazz symbazz - #5
Merhaba bende reeder a8ic quad tablet var ama surumu 4.4.4 oldugu icin hicbursey acmiyor nasil guncellerim daha ust b

O tabletin son sürümü. Ama custom rom bulabilirseniz belki işiniz görülür. Bulamazsanız da yeni bir tablete bakmanız gerekiyor.
Paradox Paradox - #6

Açılmayan nedir?
Android 4 çok eski bir sürüm değil.
Google Play'dan edinemediğiniz uygulamaları farklı şekillerde cihazınıza yükleyebilirsiniz.
symbazz symbazz - #7
Uyumsuz programlarda, paket açılamadı hatası verir.
Paradox Paradox - #8
Uyumsuz programlarda, paket açılamadı hatası verir.

Ben farklı bir şeyden bahsediyorum.
Çoğu, Çin malı cihazda, Google Play'den uygulama edinirken, cihaz kimliği doğru düzgün tanımlanmadığı için sorun oluyor.
Bu nedenle de uygulama indirilemiyor.
cevdetguney cevdetguney - #9
elinizde varsa paylasırmısınız yazılımı link ölü
Paradox Paradox - #10
elinizde varsa paylasırmısınız yazılımı link ölü

Neyse ki Reeder yazılımlarının tamamına yakını bende mevcut.
Konu içeriği yeniden düzenlenmiştir.
Dosyalar Upload edilmektedir.
Upload tamamlandığında yazılım indirme bağlantısı konuya eklenecektir.

@cevdetguney forumumuzdan yardım aldığınız oranda, katkılarınızı da bekliyoruz.
cevdetguney cevdetguney - #11
tesekkur ederim :)
symbazz symbazz - #12

Dört gözle bekliyoruz efendim.
cevdetguney cevdetguney - #13
forumu devamlı takip ediyorum cözebilecegim birşey warsa yardım etmeye çalışıyorum. burası gereksiz yorumlardan arınmış özellikle rom linkleriyle gerçek bir site, bilgim yettigi kadar paylasmaya calısacagım anakart bios dosyalarıda olsa güzel olurdu sanırım mobilkulup oldugu icin o kategoriyi barındırmıyor :)
Paradox Paradox - #14
Yazılım indirme bağlantısı yenilenmiştir.
B berkegb - #15
Çok teşekkür ederim.
Paradox Paradox - #16
Çok teşekkür ederim.

Rica ederim.
selmanqulec selmanqulec - #17
S.A kardeş baslatmak için power ve ses acma basmamız gerekiyor ama tablet hiç acılmıyor
Paradox Paradox - #18
S.A kardeş baslatmak için power ve ses acma basmamız gerekiyor ama tablet hiç acılmıyor

Yazılım yüklemeniz için cihazınızın açılmaması gerekmemektedir.
İndirdiğiniz dosyaların arasında bulunan açıklamaları dikkatle okumanız faydalı olacaktır.
ad33p ad33p - #19
Teşekkürler
Sayenizde yeğenimin tabletini kurtardım.
Bir bilgi vereyim. Cihazı "entering DnX mode" kısmında takılıp Manufacturing Tool'da "droidboot.img failed" hatası görüp %5'i geçemeyenler,
1.5.0 yerine IntelAndroidDrvSetup1.10.0 sürücüsünü kurarlarsa sorunsuz yazılım yükleniyor. Windows 10 kaynaklı bir sorun olabilir. Ben Windows 10 üzerinde kurulum yaptım.
Paradox Paradox - #20
Teşekkürler
Sayenizde yeğenimin tabletini kurtardım.
Bir bilgi vereyim. Cihazı "entering DnX mode" kısmında takılıp Manufacturing Tool'da "droidboot.img failed" hatası görüp %5'i geçemeyenler,
1.5.0 yerine IntelAndroidDrvSetup1.10.0 sürücüsünü kurarlarsa sorunsuz yazılım yükleniyor. Windows 10 kaynaklı bir sorun olabilir. Ben Windows 10 üzerinde kurulum yaptım.

Rica ederim.
Geçmiş olsun.
kuzen20 kuzen20 - #21
Rica ederim.
Geçmiş olsun.
İlginiz için teşekkür ediyorum. Sizin vermiş olduğunuz dosyanın içerisindeki tool çalışmyo yada ben çalıştıramadım. Program başlatılamadı hatası veriyo. Son sürümünü indirip kurdum ve oda şu anda %15 de hata veriyo. Ekteki dosyada resmi var. Teşekkürler...

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    291.3 KB · Görüntüleme: 93
ad33p ad33p - #22
Reeder'e eposta yazmıştım bana bu linkleri gönderdiler. İçindeki araç güncel versiyon, sizin kulandığınız ile aynı sanırım.
Tool/Araç

Rom/Yazılım

Yazılımı kuramadıysanız Administrator hesabını aktif edip oradan kurmanız gerekiyor.
Komut satırını açıp (Başlat - Çalıştır - cmd)
bunu yazın
net user administrator /active:yes
Daha sonra oturumu kapatın Administrator isimli hesap görünecektir. Onu açıp sürücüleri ve tool'u kurun. Daha sonra ’net user administrator /active:no ile admin hesabını kapatabilirsiniz geri.
Windows 10 güvenlik amaçlı engelliyor sanırım bazı araçların kurulumunu.
silivriserdar silivriserdar - #23
Reeder'e eposta yazmıştım bana bu linkleri gönderdiler. İçindeki araç güncel versiyon, sizin kulandığınız ile aynı sanırım.
Tool/Araç

Rom/Yazılım

Yazılımı kuramadıysanız Administrator hesabını aktif edip oradan kurmanız gerekiyor.
Komut satırını açıp (Başlat - Çalıştır - cmd)
bunu yazın
net user administrator /active:yes
Daha sonra oturumu kapatın Administrator isimli hesap görünecektir. Onu açıp sürücüleri ve tool'u kurun. Daha sonra ’net user administrator /active:no ile admin hesabını kapatabilirsiniz geri.
Windows 10 güvenlik amaçlı engelliyor sanırım bazı araçların kurulumunu.
Payalaşım için teşekkürler.
K KARACABEY - #24
teşekkürler yazılım sağlam ve anlatım çok açıklayıcı. hiç bi sorun yaşamadan yazılım yüklendi . emeği geçenlere teşekkür ederim
Paradox Paradox - #25
teşekkürler yazılım sağlam ve anlatım çok açıklayıcı. hiç bi sorun yaşamadan yazılım yüklendi . emeği geçenlere teşekkür ederim

:tsk:
D Donaldduck - #26
Merhaba arkadaşlar
Şuan hala konuyla ilgilenen var mı bilmiyorum ama ben aşağıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

11/03/17 21:00:33.091 WARNING: [Port 4/5/2] Command `C:\Program Files\Intel\Platform Flash Tool Lite\fastboot.exe "-s" "Baytrail09DF9456" "oem" "start_partitioning"` timed out (60 s)

11/03/17 21:00:33.091 INFO : [Port 4/5/2] Retrying `"C:\Program Files\Intel\Platform Flash Tool Lite\fastboot.exe" "-s" "Baytrail09DF9456" "oem" "start_partitioning"` command

11/03/17 21:01:33.455 ERROR : [Port 4/5/2] Command `C:\Program Files\Intel\Platform Flash Tool Lite\fastboot.exe "-s" "Baytrail09DF9456" "oem" "start_partitioning"` timed out (60 s)

11/03/17 21:01:33.462 ERROR : [Port 4/5/2] Flash failed (Command type: Fastboot)
silivriserdar silivriserdar - #27
Merhaba arkadaşlar
Şuan hala konuyla ilgilenen var mı bilmiyorum ama ben aşağıdaki hatayı alıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

11/03/17 21:00:33.091 WARNING: [Port 4/5/2] Command `C:\Program Files\Intel\Platform Flash Tool Lite\fastboot.exe "-s" "Baytrail09DF9456" "oem" "start_partitioning"` timed out (60 s)

11/03/17 21:00:33.091 INFO : [Port 4/5/2] Retrying `"C:\Program Files\Intel\Platform Flash Tool Lite\fastboot.exe" "-s" "Baytrail09DF9456" "oem" "start_partitioning"` command

11/03/17 21:01:33.455 ERROR : [Port 4/5/2] Command `C:\Program Files\Intel\Platform Flash Tool Lite\fastboot.exe "-s" "Baytrail09DF9456" "oem" "start_partitioning"` timed out (60 s)

11/03/17 21:01:33.462 ERROR : [Port 4/5/2] Flash failed (Command type: Fastboot)
Aygıt yöneticisinde cihazınız nasıl gözüküyor?
D Donaldduck - #28
Aygıt yöneticisinde cihazınız nasıl gözüküyor?
Ekteki gibi

cb088b07237ddfb4004c832fea52c547.jpg

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #29
Ekteki gibi

cb088b07237ddfb4004c832fea52c547.jpg

Aygıt yöneticisinde sorun yok. Başka versiyonlarını kullanın yükleme aracının. Bide öyle deneyin.
D Donaldduck - #30
Aygıt yöneticisinde sorun yok. Başka versiyonlarını kullanın yükleme aracının. Bide öyle deneyin.
Sitedeki iki versionuda denedim. Bir nori kaldı

O osman_murat - #31
merhbalar readewr A8İ quad room yuklerken [FAILURE] Droidboot boot failure hatası alıyorum nasıl duzeltebnılırım
D Donaldduck - #32
merhbalar readewr A8İ quad room yuklerken [FAILURE] Droidboot boot failure hatası alıyorum nasıl duzeltebnılırım
Bende de aynı hata devam ediyor

c6f33aa9c227aef5dcdad0a8a3915f78.jpg

symbazz symbazz - #33
Flash arızalı.
D Donaldduck - #34
Serviside samsunda :) Oraya göndersem çözerlermi

symbazz symbazz - #35
Garantisi varsa board değişimi yaparlar. Gönderin uğraşmayın bence.
karadegilesmer karadegilesmer - #36
anlatımı yok mu bunun biri yardımcı olsun bende seçenekler geliyor tablet de ve indirdiğim o manufacting bişey yüklemeye başlamıyor
silivriserdar silivriserdar - #37
anlatımı yok mu bunun biri yardımcı olsun bende seçenekler geliyor tablet de ve indirdiğim o manufacting bişey yüklemeye başlamıyor
Dosya içinde sunum içeriği mevcuttur. Konu başındaki 1. Mesajı iyi okuyun.
karadegilesmer karadegilesmer - #38
hocam şimdi teşekkür ederim anında cevap verdin ama şöyle bir durum var bu + ya ve power a basıyorum ama o manuuufectin da hiç hareket yok yalnzca tabletin ekranında boot mode normall boot reccvery ve fast boot var onlar çıkıyor kalakaldım
silivriserdar silivriserdar - #39
hocam şimdi teşekkür ederim anında cevap verdin ama şöyle bir durum var bu + ya ve power a basıyorum ama o manuuufectin da hiç hareket yok yalnzca tabletin ekranında boot mode normall boot reccvery ve fast boot var onlar çıkıyor kalakaldım
Sunum içeriğinde yazılanları yaparken aynı zamanda aygıt yöneticisinde cihazınız durumu nedir? Resim atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
karadegilesmer karadegilesmer - #40
Sunum içeriğinde yazılanları yaparken aynı zamanda aygıt yöneticisinde cihazınız durumu nedir? Resim atarsanız yardımcı olmaya çalışırım.
nasıl bakabilirim aygıt yöneticisinde ne olarak gördüğüne
silivriserdar silivriserdar - #41
nasıl bakabilirim aygıt yöneticisinde ne olarak gördüğüne
Cihazı pc'ye bağla sonra aygıt yöneticisini açın.
karadegilesmer karadegilesmer - #42
Cihazı pc'ye bağla sonra aygıt yöneticisini açın.
bu şekilde

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    45.9 KB · Görüntüleme: 70
silivriserdar silivriserdar - #43
Sorun gözükmüyor ama bu cihazın açık hali olmalı. Siz cihazı yazılım yükleme rehberindeki gibi pc'ye bağlayın ve o zaman aygıt yöneticisinin resmini atın.
karadegilesmer karadegilesmer - #44
Sorun gözükmüyor ama bu cihazın açık hali olmalı. Siz cihazı yazılım yükleme rehberindeki gibi pc'ye bağlayın ve o zaman aygıt yöneticisinin resmini atın.

böyle görmüyor sanırım ama dirinım diye bi ses geliyor

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    59.3 KB · Görüntüleme: 48
silivriserdar silivriserdar - #45
böyle görmüyor sanırım ama dirinım diye bi ses geliyor
Burdan yapacak pek birşey yok.
karadegilesmer karadegilesmer - #46
nasıl yapabileceğimi yada hangi yolu izlemem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim
silivriserdar silivriserdar - #47
nasıl yapabileceğimi yada hangi yolu izlemem gerektiğini söylerseniz çok sevinirim
Bende çok isterim bunu onun için ilk mesajda gerekenler yazılmış. Sunum içeriği, yükleme rehberi vesaire diye. Ama bu işler için azda olsa yazılım yükleme bilgisi ve pc kullanma bilgisi olması lazım. Bunları bilmeden elinizdeki cihazı daha kötü duruma getirirsiniz. Size tavsiyem en yakın teknik servise cihazınızı götürmeniz.
karadegilesmer karadegilesmer - #48
Bende çok isterim bunu onun için ilk mesajda gerekenler yazılmış. Sunum içeriği, yükleme rehberi vesaire diye. Ama bu işler için azda olsa yazılım yükleme bilgisi ve pc kullanma bilgisi olması lazım. Bunları bilmeden elinizdeki cihazı daha kötü duruma getirirsiniz. Size tavsiyem en yakın teknik servise cihazınızı götürmeniz.

teşekkür ederim ilgilendiğiniz için elimdeki cihaz zaten kullanılmaz durumda camdan atmamak için kendimi zor tutuyorum aynen yaptım o rehberi
ayrıca hbu cihaz sıfırlandı devam etmek için eski eposta ile giriş yapın hatası aldığım için bu işlemi yapmak istiyorm
silivriserdar silivriserdar - #49
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için elimdeki cihaz zaten kullanılmaz durumda camdan atmamak için kendimi zor tutuyorum aynen yaptım o rehberi
ayrıca hbu cihaz sıfırlandı devam etmek için eski eposta ile giriş yapın hatası aldığım için bu işlemi yapmak istiyorm
Anladım o Gmail isteme olayı frp diyoruz. Cihazın modelini yazarak frp diye aratırsanız bulursunuz. Ayrıca bu yazılım frp sorununu çözmez. O ayrı bir işlem için yapılır, aslında aldığınız hataların sebebi frp muhtemelen. Çünkü frp olan cihazlarda işlem yapılması olmuyor.
karadegilesmer karadegilesmer - #50
Anladım o Gmail isteme olayı frp diyoruz. Cihazın modelini yazarak frp diye aratırsanız bulursunuz. Ayrıca bu yazılım frp sorununu çözmez. O ayrı bir işlem için yapılır, aslında aldığınız hataların sebebi frp muhtemelen. Çünkü frp olan cihazlarda işlem yapılması olmuyor.

sadece tablet sıfırlama çıkıyor internette karşıma zaten sıfırladıkları için bu hatayı alıyorum ve açılmıyor sizin bir bilginiz var mı
silivriserdar silivriserdar - #51
sadece tablet sıfırlama çıkıyor internette karşıma zaten sıfırladıkları için bu hatayı alıyorum ve açılmıyor sizin bir bilginiz var mı
Cihaz elimde olsa şimdiye çoktan yapmıştım. Ama elimde olmadığı için birşey diyemem. Cihazın anladığım kadarıyla desen kilidi sorunu var. Bu sorunu aşmanın da bir kaç yöntemi var.
karadegilesmer karadegilesmer - #52
Cihaz elimde olsa şimdiye çoktan yapmıştım. Ama elimde olmadığı için birşey diyemem. Cihazın anladığım kadarıyla desen kilidi sorunu var. Bu sorunu aşmanın da bir kaç yöntemi var.
desen değil hocam bu cihaza reset atılmış şşimdi açılırken bu cihaz sıfırlandı devam etmek için bu cihazda oturum açılmış bir önceki hesabın mail adresni ve şifresini girin diyor ama gelin görün ki önceki hesap ras gele açılmış birşey :(

valla sana zahmt verdim kusura bakma ama çok çıkmazdayım
silivriserdar silivriserdar - #53
desen değil hocam bu cihaza reset atılmış şşimdi açılırken bu cihaz sıfırlandı devam etmek için bu cihazda oturum açılmış bir önceki hesabın mail adresni ve şifresini girin diyor ama gelin görün ki önceki hesap ras gele açılmış birşey :(

Çıkmazda olacak birşey yok. En yakın teknik servise götürün. Halledip size geri verirler.
Paradox Paradox - #54

Bu cihaza yazılım yükleme işlemini Microsoft Windows 7 işletim sisteminde yapabilirsiniz.
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyorsanız, önce bilgisayarınızın,
Daha sonra da cihazınızın sürücülerinin doğru bir şekilde yüklendiğinden emin olunuz.

T tagoo - #55
Merhaba, benim elimde A8iC Quad tablet var. forum da anlatılan bilgilerle 4.4.4 versiyonu yükledim. Cihazda herşey çalışıyor sadece ses çıkmıyor. Daha önceden böyle bir problem yoktu. Haporlörden ve kulaklık girişinde de test etmeme rağmen ses gelmiyor. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu problemi nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim.
silivriserdar silivriserdar - #56
Merhaba, benim elimde A8iC Quad tablet var. forum da anlatılan bilgilerle 4.4.4 versiyonu yükledim. Cihazda herşey çalışıyor sadece ses çıkmıyor. Daha önceden böyle bir problem yoktu. Haporlörden ve kulaklık girişinde de test etmeme rağmen ses gelmiyor. Sorunun yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Bu problemi nasıl çözebiliriz yardımcı olursanız sevinirim.
Cihaza format attınız mı?
T tagoo - #57
Evet format attıktan sonra ses problemi oluştu, bu konuyu reeder firmasının destek bölümüne yazmıştım, cihazı bize gönderin diyorlar
silivriserdar silivriserdar - #58
Evet format attıktan sonra ses problemi oluştu, bu konuyu reeder firmasının destek bölümüne yazmıştım, cihazı bize gönderin diyorlar
Sorunun yazılımsal olduğunu sanmıyorum. Öyle düşünüyorsan eğer tekrar yazılım atıp deneyin. Sonra format atın.
Paradox Paradox - #59

Muhtemelen yüklediğiniz yazılım sizin cihaz ile uyumsuzdur.
Siz de bu nedenle sorun yaşıyorsunuzdur.
Cihazınızın seri numarası ile Reeder'den talepte bulunursanız, size cihaz ile uyumlu yazılımı göndereceklerdir.
T tagoo - #60
Dün tekrar yazılım yükleyip, format attım yine olmadı. Reeder firmasından iletişime geçip cihaz için güncel yazılımı istedim, böyle bir işlem yapamayacaklarını, cihazı bize gönderin işinde uzman mühendislerimiz güncel sürümü yükleyip size göndersinler dediler
silivriserdar silivriserdar - #61
Dün tekrar yazılım yükleyip, format attım yine olmadı. Reeder firmasından iletişime geçip cihaz için güncel yazılımı istedim, böyle bir işlem yapamayacaklarını, cihazı bize gönderin işinde uzman mühendislerimiz güncel sürümü yükleyip size göndersinler dediler
Sorunun açıkçası yazılımsal olduğunu düşünmüyorum. Donanımsal bir problem olma ihtimali yüksek.
Paradox Paradox - #62

Mühendis mi?
:zuhaha:

Nasipse ben bir ara arşivime bakayım, varsa Upload edeyim.
T tsknozden - #63
her şeyi yaptı tamamda ses aç kapa power tuşuna basıyıuorum yükleme ekranı gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim
Paradox Paradox - #64
her şeyi yaptı tamamda ses aç kapa power tuşuna basıyıuorum yükleme ekranı gelmiyor yardımcı olursanız sevinirim

Cihazınızın tuşları çalışıyor mu?
Farklı bir USB Port ve kablo denediniz mi?
Sürücüler yüklendi mi?
T tsknozden - #65
Cihazınızın tuşları çalışıyor mu?
Farklı bir USB Port ve kablo denediniz mi?
Sürücüler yüklendi mi?
tuslar calisiyor farkli usb de denedim kabloda denedim cihaz acilmiyor acilsada ufi shel de kaliyor klavyeyle biosa girebiliyorum default yapiyorum yine ayni
Paradox Paradox - #66
tuslar calisiyor farkli usb de denedim kabloda denedim cihaz acilmiyor acilsada ufi shel de kaliyor klavyeyle biosa girebiliyorum default yapiyorum yine ayni

O zaman cihazınıza teknik servis yolu gözüktü desenize.
elketronikci elketronikci - #67
TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE SAĞLIK
Paradox Paradox - #68
TEŞEKKÜRLER EMEĞİNİZE SAĞLIK

Rica ederim.
tufantastemir tufantastemir - #69
forumu devamlı takip ediyorum cözebilecegim birşey warsa yardım etmeye çalışıyorum. burası gereksiz yorumlardan arınmış özellikle rom linkleriyle gerçek bir site, bilgim yettigi kadar paylasmaya calısacagım anakart bios dosyalarıda olsa güzel olurdu sanırım mobilkulup oldugu icin o kategoriyi barındırmıyor :)
Cevdet Abim ben Tufan senin bilgilerin ışığında 2 adet dükkan işletiyoruz :) buradaki yardımlarınıda takip etmekteyiz :)
Berkecitak10 Berkecitak10 - #70
Sa hocam nasıl kurulduğu rar dosyasının içinde mevcut mu ?
Master Master - #71
Sa hocam nasıl kurulduğu rar dosyasının içinde mevcut mu ?
Yazılım yükleme rehberi mevcuttur.
K kyrenia - #72
selamlar bende yükledim, ses sorunu oldu. Neyseki firmanın tekniğinin başındaki arkadaş yakın arkadaşım olur. Kendisinden uygun romu istedim elime geçince paylaşırım. Sanırım a8ic quad ve a8i quad yazılımları ve donanımları açısından birbirine çok benzediğinden donanımlarında 1den fazla versiyonu olduğundan bu tür karışıklıklar olabiliyor. Arkadaşım hatta a8ic quadlara bile a8i quad yazılımı atıyoruz genelde diyor.
M Machine - #73
:tsk:
Paradox Paradox - #74
selamlar bende yükledim, ses sorunu oldu. Neyseki firmanın tekniğinin başındaki arkadaş yakın arkadaşım olur. Kendisinden uygun romu istedim elime geçince paylaşırım. Sanırım a8ic quad ve a8i quad yazılımları ve donanımları açısından birbirine çok benzediğinden donanımlarında 1den fazla versiyonu olduğundan bu tür karışıklıklar olabiliyor. Arkadaşım hatta a8ic quadlara bile a8i quad yazılımı atıyoruz genelde diyor.

Olabilir.
Olmaz diye bir şey yok.
Y Yucelbeyyx - #75
Hocam öncelikle merhaba benim cihazım a8ic quad bunun aynısı Bayadır kullanmıyorum cihazı bozulduğu için aklıma geldi sarja sokup açtım ve ekranda yazılar yazıyor bunun aynısı ben şimdi bunu pc ye indiricem nasıl kurulumunu yapıcam yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler hocam
Paradox Paradox - #76
Hocam öncelikle merhaba benim cihazım a8ic quad bunun aynısı Bayadır kullanmıyorum cihazı bozulduğu için aklıma geldi sarja sokup açtım ve ekranda yazılar yazıyor bunun aynısı ben şimdi bunu pc ye indiricem nasıl kurulumunu yapıcam yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler hocam

Konuya yazılan yorumları okursanız, sorunsuz bir şekilde kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.
Y Yucelbeyyx - #77
Konuya yazılan yorumları okursanız, sorunsuz bir şekilde kurulum işlemini tamamlayabilirsiniz.
Hocam yorumları okudum gerekli bilgiyi edinemedim rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama önemli bir konu yarın sabah deneyeceğim cihazda hiç bir sıkıntı yok sorunsuz olacaktır diye düşünüyorum sıkıntı çıkarsa tekrar dönüş yapacağım iyi geceler
Paradox Paradox - #78
Hocam yorumları okudum gerekli bilgiyi edinemedim rahatsız ediyorum kusura bakmayın ama önemli bir konu yarın sabah deneyeceğim cihazda hiç bir sıkıntı yok sorunsuz olacaktır diye düşünüyorum sıkıntı çıkarsa tekrar dönüş yapacağım iyi geceler

Y Yucelbeyyx - #79
HOCAM YAPIYORUM 5 TE ERROR VERİYOR SEBEBİ NEDİR
Y Yucelbeyyx - #80
HOCAM YAPIYORUM 5 TE ERROR VERİYOR SEBEBİ NEDİR
HOCAM TABLET HİÇ AÇILMIYOR ŞİMDİDE
Y Yucelbeyyx - #81
cıhaz a8ic quad a8ic quad core deil tablet açılmıyor nasıl düzeltebilirim
Paradox Paradox - #82
cıhaz a8ic quad a8ic quad core deil tablet açılmıyor nasıl düzeltebilirim

Bahsettiğiniz cihazların ikisi de aslında aynı.
anlatımla yazılım yüklemesi yapabilmeniz gerekmektedir.
Y Yucelbeyyx - #83
Bahsettiğiniz cihazların ikisi de aslında aynı.
anlatımla yazılım yüklemesi yapabilmeniz gerekmektedir.
Hocam çok özür dilerim sizden tamamen kendi hatam dün kurulum yaparken tablet kapandı ve ben indirdiğim programdan dolayı sandım. Aslında tabletin şarjı bitmiş %5 de error verdi herhangi bir sıkıntı çıkarmı? Tablet açılmadığı için şarjının kaç olduğunu bilemiyorum 1 gün boyunca şarja soktum ama sanırsam almamış bir iki gün civarı şarjda kalsın sonra tekrar denerim.
Paradox Paradox - #84
Hocam çok özür dilerim sizden tamamen kendi hatam dün kurulum yaparken tablet kapandı ve ben indirdiğim programdan dolayı sandım. Aslında tabletin şarjı bitmiş %5 de error verdi herhangi bir sıkıntı çıkarmı? Tablet açılmadığı için şarjının kaç olduğunu bilemiyorum 1 gün boyunca şarja soktum ama sanırsam almamış bir iki gün civarı şarjda kalsın sonra tekrar denerim.

Bir sorun çıkmaz sanırım.
Nasipse sonucu yazarsınız.
D delete1181 - #85
merhaba arkadaslar bu lanet tableti 3 sene önce aldım kullanmıyordum bayadır sürüm 4.4.4 güncelleme gelmiyor
suan instegram bile acılmıyor tablet sürümü eski diye ne yapmam gerek güncelleme için
Paradox Paradox - #86
merhaba arkadaslar bu lanet tableti 3 sene önce aldım kullanmıyordum bayadır sürüm 4.4.4 güncelleme gelmiyor
suan instegram bile acılmıyor tablet sürümü eski diye ne yapmam gerek güncelleme için

Bu cihaz için güncelleme gelmez.
Ne yazık ki cihazınızı mevcut hali ile kullanmaktan başka çareniz yok.
sadsd sadsd - #87
hocam bu işe yaramayınca reedere baş vurup onlardan yazılım istedim onların attığı yazılımda flash tool yeni her ne ise bir şekilde yaptım şimdi ise %25 de kalıyor fail veriyor ne yapabilirm
Paradox Paradox - #88
hocam bu işe yaramayınca reedere baş vurup onlardan yazılım istedim onların attığı yazılımda flash tool yeni her ne ise bir şekilde yaptım şimdi ise %25 de kalıyor fail veriyor ne yapabilirm

TeamViewer ID ve şifre verebilir misiniz bir bakalım.
sadsd sadsd - #89
TeamViewer ID ve şifre verebilir misiniz bir bakalım.
tabi veririm siz bana bir adres verseniz facebook instagram skype dc ordan size ulaşıp vereyim
Paradox Paradox - #90
tabi veririm siz bana bir adres verseniz facebook instagram skype dc ordan size ulaşıp vereyim

Ben genellikle geceleri burada oluyorum.
Nasipse hafta sonu bu konuyla alakadar olabilirim.
ksmakas ksmakas - #91
kolay gelsin bütün yorumları okumama rağmen benim gibi bir sorun yaşayan görmediğim için yazma gereksinimin de bulundum,benim de yazılım başlıyor yüzde 5 de program kapanıyor.kaldırıp yeni sürüm kurdum intel android usb driverini değiştirdim ama çözemedim.Driver'larda vs sıkıntı yok gibi.Hayırlı Günler
ksmakas ksmakas - #92
Sorunu Çözdüm Config.ini'yi atmamışım Programın ana dizinine o yüzden yapıyormuş anlatım da dalgınlığıma gelmiş :)
Paradox Paradox - #93
Sorunu Çözdüm Config.ini'yi atmamışım Programın ana dizinine o yüzden yapıyormuş anlatım da dalgınlığıma gelmiş :)

Olur bazen böyle şeyler.
Geçmiş olsun.
S servlet76 - #94
arkadaşlar yükleme talimatlarını tamamen eksiksiz yaptım win 10 pc de driver versiyonlarınıda değiştirdim ama %25 de hata alıyorum

Adsız.png
Paradox Paradox - #95
arkadaşlar yükleme talimatlarını tamamen eksiksiz yaptım win 10 pc de driver versiyonlarınıda değiştirdim ama %25 de hata alıyorum

Ekli dosyayı görüntüle 2596

Yazılım yükleme işlemi sırasında cihazınızla bilgisayarınız bağlantısı kesiliyor mu?
Bu durumu bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edebilir misiniz?
S servlet76 - #96
Yazılım yükleme işlemi sırasında cihazınızla bilgisayarınız bağlantısı kesiliyor mu?
Bu durumu bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'nden kontrol edebilir misiniz?
kesinlikle kesilme söz konusu deil tamamen bağlı bi durumda yüklerken hata verik duruyor
Paradox Paradox - #97
kesinlikle kesilme söz konusu deil tamamen bağlı bi durumda yüklerken hata verik duruyor

Çok ilginç.
Doğrusunu söylemek gerekirse cihazınızın sorununu anlayamadım.
Belki de cihazınızda donanım kaynaklı bir sorun vardır.
S servlet76 - #98
Çok ilginç.
Doğrusunu söylemek gerekirse cihazınızın sorununu anlayamadım.
Belki de cihazınızda donanım kaynaklı bir sorun vardır.
değil cihazda şuan efi win hataları mevcut ekran görüntüsü en kısa sürede atmaya çalışcam
Paradox Paradox - #99
değil cihazda şuan efi win hataları mevcut ekran görüntüsü en kısa sürede atmaya çalışcam

Bekliyoruz efendim.
S servlet76 - #100
WhatsApp Image 2019-09-19 at 14.32.14.jpeg
S servlet76 - #101
BU CİHAZ ANDROİD OLMASI LAZM AMA WİNDOS HATASI VERMİŞ GİBİ
Paradox Paradox - #102
Ben konuyu biraz araştırayım.
Nasipse bir şeyler bulursam burada paylaşırım.
ksmakas ksmakas - #103
intel işlemcili olduğu için mimarisi x86 ondan dolayı bu şekil dos hataları görülebiliyor.
D dreams82 - #104
Merhabalar.
Aynı hatalar bende de mevcut.
Bir çözüm bulabilen oldu mu?
technologyy technologyy - #105
Rom için doğru yere bakarsanız bulabilir siniz nasıl bir ifadedir ya! Ozaman link ver yönlendir yorum yazıyoruz yorum siliniyor. Forum siteleri yardımlaşmak paylaşmak içindir....
Y yuzey - #106
Tesekkürler
Paradox Paradox - #107
simsekttnet simsekttnet - #108
1710579189639.png

merhaba ben rom yüklerken , resimdeki bu hatayı alıyorum acaba cevap verebilicek biri var mı ?
sarisakal sarisakal - #109

Hocam hortlatma gibi olacak ama o zamanlar tamamına yakını mevcut demişsiniz. A8i Quad 2GB modelinin yazılımı o dönemlerde reedertablet FTP'de mevcutmuş. Sizin arşivinizde bir kopyası, yedeği bulunuyor mu acaba?
sarisakal sarisakal - #110
Ekli dosyayı görüntüle 4622

merhaba ben rom yüklerken , resimdeki bu hatayı alıyorum acaba cevap verebilicek biri var mı ?
Cihaz hiç mi açılmıyor, ön bilgi verir misiniz?
Paradox Paradox - #111
Hocam hortlatma gibi olacak ama o zamanlar tamamına yakını mevcut demişsiniz. A8i Quad 2GB modelinin yazılımı o dönemlerde reedertablet FTP'de mevcutmuş. Sizin arşivinizde bir kopyası, yedeği bulunuyor mu acaba?
Benim elimde olan yazılımı bu konunun ilk mesajında paylaşmıştım.
Buna ek olarak elimdeki bu cihaza ait diğer yazılım ve dosyaların tamamını ise burada bulunan konunun ilk mesajını düzenleyerek az önce paylaştım.
Bir bakın, belki içlerinden birisi sizin aradığınız yazılımdır.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-a8ic-quad-core-rom.154/