Reeder M7 FRP Sorunu

Reeder M7 FRP Sorunu

mavijo mavijo - #1
ustalar m7 frp nck ile yapıyorum olmuyor çünkü sürümü 7.0 bana çözümünü veya 6.0.1 yazılımını verirseniz sevinirim şimdiden saygılar...
silivriserdar silivriserdar - #2
ustalar m7 frp nck ile yapıyorum olmuyor çünkü sürümü 7.0 bana çözümünü veya 6.0.1 yazılımını verirseniz sevinirim şimdiden saygılar...
Konunuzu taşıdım ve başlığı düzelttim. Lütfen forum kurallarına uyunuz.

Sorununuz için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses açma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
mavijo mavijo - #3

Sorununuz için cihazı kapatın 10 saniye bekleyin sonra ses açma ve power ile cihazı açın. Çıkan ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
iyi de ustam benimki htc one m7 değilki kocaman reeder m7 yazmışıım kurban oldugum
silivriserdar silivriserdar - #4
iyi de ustam benimki htc one m7 değilki kocaman reeder m7 yazmışıım kurban oldugum
Konu başlığınızda reeder ibaresi yoktu. Ayrıca konuyu da yanlış yere açmıştınız ben taşıdım. Normalde yanlış başlık ve yanlış yere açılan konular silinir ama 1 defaya mahsus görmezden geldim. Bundan sonra konularınızı ve konu başlıklarınız forum kurallarına göre açın. Forum kuralları ile ilgili sitemizde konuya bakın.
mavijo mavijo - #5
Konu başlığınızda reeder ibaresi yoktu. Ayrıca konuyu da yanlış yere açmıştınız ben taşıdım. Normalde yanlış başlık ve yanlış yere açılan konular silinir ama 1 defaya mahsus görmezden geldim. Bundan sonra konularınızı ve konu başlıklarınız forum kurallarına göre açın. Forum kuralları ile ilgili sitemizde konuya bakın.
tm sağolun bundan sonra daha dikkatli olurum :)
silivriserdar silivriserdar - #6
tm sağolun bundan sonra daha dikkatli olurum :)
Sitemizde stock rom ve frp sorunu ile ilgili bilgiler vardır. Arama kısmından arayıp bulabilirsiniz.
jumyaz jumyaz - #7
Cihaz mtk?
Yazım indir Android_scatter.txt aç
Frp adres bul
Ve sp flashtool de scatter seç
Sp flashtool Format gir
Manual format seç
Ve bu scatterde gösteren adres yaz
Begin address[HEX] - 0x4FA0000
Format Lenght[HEX] вводим- 0x100000
Ve star tıkla cihazı pc bağla

Ben gösterdim adres yazma scatterde adress yaz!
W Windowsxp - #8

Selam Youtubede faydalı bi video buldum incele istersen ..
W Windowsxp - #9

htc one m7
silivriserdar silivriserdar - #10

Selam Youtubede faydalı bi video buldum incele istersen ..
Cihaz Reeder M7
Paradox Paradox - #11
Burada bulunan yazılımı denemiş miydiniz?
U uydu04 - #12

reeder frp m7 go nasıl kırlır
Paradox Paradox - #13
reeder frp m7 go nasıl kırlır

Buraya baktınız mı?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m7-frp-sorunu.5812/