Reeder M7 Go 2019 FRP Var, Yazılım Arıyorum!

Reeder M7 Go 2019 FRP Var, Yazılım Arıyorum!

T teknik_servis - #1
reeder m7 go 2019 frp var.yazılım arıyorum.
Aydar Aydar - #2
Buyrunuz.
Nck Dongle İndirmek İçin:

S sedosi21 - #3
buyrun M7 go 2019 spreadtrum işlemcili olduğu için yöntem farklıdır. yazılım ve yükleme ile ilgili herşey dosya içinde mevcuttur.Yazılım yükleme ile birlikte FRP kilidi de açılıyor.
Aydar Aydar - #4
buyrun M7 go 2019 spreadtrum işlemcili olduğu için yöntem farklıdır. yazılım ve yükleme ile ilgili herşey dosya içinde mevcuttur.Yazılım yükleme ile birlikte FRP kilidi de açılıyor.
:tsk:
Paradox Paradox - #5

:tsk:

Arşivime ekleyeyim, bakarsanız, gün gelir birisine lazım olur.
Y yolkeser - #6
arşiv bozuk ..
Paradox Paradox - #7

'ı güncelleyiniz.
fklt25 fklt25 - #8
Buyrunuz.
Nck Dongle İndirmek İçin:

rar şifresi nedir
Aydar Aydar - #9
rar şifresi nedir
Sanırım dosyada şifre yoktur.
T talip-4444 - #10
tesekkur ederım
cepfrekans cepfrekans - #11
eline saglık teşekkürler...
xxjokerxx xxjokerxx - #12
ayrı bi konu acılıp frp ve yazılım olarak yazılmalı teşekürler
F fatihlafci - #13
Merhaba M7 Go 2019 cihaza bu yazılımı atarken "fail" deyip brick oldu. Kurtarma için bir yönteminiz var mı acaba?
Paradox Paradox - #14
Merhaba M7 Go 2019 cihaza bu yazılımı atarken "fail" deyip brick oldu. Kurtarma için bir yönteminiz var mı acaba?

Cihazınızı şarja takıp bir süre bekletiniz.
Daha sonra güç tuşuna 30-40 saniye basılı tutup işlemleri tekrar deneyiniz.
Bakalım neler olacak.
D Demir abi - #15
Rar sifresi nedir ustam?
avn iletişim avn iletişim - #16
Rar sifresi nedir ustam?

ikidebir
avn iletişim avn iletişim - #17
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #18
brick olan cihazların batarya pozitif ucunun devreden ayırarak 10 sn bekleyip tekrar lehimleyin bu sayede usb bağlantınız sorun bildirmeyecektir
olmuyorsa
Reset FRP veya Factory Reset butonuna basın. İşlemi yapmak için tableti kapatın Ses kısma tuşuna basılı tutarak usb kabloyu takın bilgisayar otomatik portu algılayacak ve işlemi gerçekleşrecek. İşlemden sonra tabletin açılması biraz uğraştırıyor korkmayın brick gibi görünüyor ama değil. On off tuşunun yanındaki delikten bir iğne yardımı ile içindeki düğmeye basılı tutun ayn ıanda on off tuşuna da basılı tutun Tablet açılacak. Birazz uğraştırabilir ama korkacak bişey yok.
C cepcenter - #19
sa sifre alabilirmiyim
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m7-go-2019-frp-var-yazilim-ariyorum.8368/