Reeder M7 Go 2019 Rom

Reeder M7 Go 2019 Rom

katilbuz5656 katilbuz5656 - #1
selamun aleyküm arkadaşlar m7go 2019 desen şifresi var ne yaptıysam kırılmadı sizde yazılım varmı
Master Master - #2
Buradaki konu işinizi görmedi mi?
katilbuz5656 katilbuz5656 - #3
Buradaki konu işinizi görmedi mi?
başkan 2019 modeli işlemcisi mtk değil spreadtrum dur
Master Master - #4
Yanlış link atmışım müsait olduğum zaman düzelteceğim.
Paradox Paradox - #5

Cihazınızın ana kartının fotoğrafını paylaşabilir misiniz?
S sedosi21 - #6
aynı durum bende de söz konusu mtk işlemcili olmadığı için hiçbiryerde rom bulamadım.şifre kırılması gerekli
Paradox Paradox - #7
aynı durum bende de söz konusu mtk işlemcili olmadığı için hiçbiryerde rom bulamadım.şifre kırılması gerekli

Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
S sedosi21 - #8
Burada bulunan konudan faydalanarak cihazınız için yazılım arayabilirsiniz.
teşekkürler ama m7 go 2019 spreadtrum SC7731c işlemciye sahip. bu işlemci yazılımını ve driver ile birlikte yazılım yükleme aracını bulmak gerekli. ben buldum uzun uğraşlar sonucu ve cihazı açtım.sorun yaşayan olursa upload ederim burası için
S sedosi21 - #9
driver,yazılım yükleme aracı ve yükleme talimatı dosyanın içindedir
Paradox Paradox - #10

:tsk:
D data4818 - #11
@sedosi21, bu verdiğiniz likteki programıda denedim m7 go 2019 için ama yükleme başlamıyor bir türlü waiting diyor saymaya başlıyor 500 kadar sonra hata veriyor sorun nerde anlamadım.bir haftadır uğraşıyorum. yardım edecek olursa sevinirim..cihazı açtım spreadtrum SC7731c işlemciye sahip.gerekli driver ı yükledim ve 3 ayrı bilgisayarda denedim win 7 +win7 + windows 10 ama olmadı..
S sedosi21 - #12
@sedosi21, bu verdiğiniz likteki programıda denedim m7 go 2019 için ama yükleme başlamıyor bir türlü waiting diyor saymaya başlıyor 500 kadar sonra hata veriyor sorun nerde anlamadım.bir haftadır uğraşıyorum. yardım edecek olursa sevinirim..cihazı açtım spreadtrum SC7731c işlemciye sahip.gerekli driver ı yükledim ve 3 ayrı bilgisayarda denedim win 7 +win7 + windows 10 ama olmadı..
tam olarak nasıl bir hata alıyorsun nerede alıyorsun anlamadım ama ben bizzat deneyip ondan sonra upload ettim.programın içinde detaylı anlatım mevcut ona uygun şekilde yaparsan mutlaka olur. bi yerde eksik birşey yapıyor olabilirsin.biraz geç cevap oldu ama sorun çzöüldüyse de geçmiş olsun.
eurogsm eurogsm - #13
teşekkürler ama m7 go 2019 spreadtrum SC7731c işlemciye sahip. bu işlemci yazılımını ve driver ile birlikte yazılım yükleme aracını bulmak gerekli. ben buldum uzun uğraşlar sonucu ve cihazı açtım.sorun yaşayan olursa upload ederim burası için
emek vermişsin ellerine sağlık işimiz görüldü teşekkürler..
S sedosi21 - #14
emek vermişsin ellerine sağlık işimiz görüldü teşekkürler..
her zaman indirip gitmek olmaz arada paylaşmakta güzeldir, herkesin işi görülsün yeter ki.
digimikro34 digimikro34 - #15
tşk ederimm
ecde ecde - #16
Hocam çok teşekkür ederim paylaşımınız için gerçekten baş belası bi sorundan kurtardınız beni indirdim yükledim tablet simsizdi yükledim şimdi sim yok diyor ama yazılımda hiç bir sorun yok çok sağolun
Aydar Aydar - #17
Hocam çok teşekkür ederim paylaşımınız için gerçekten baş belası bi sorundan kurtardınız beni indirdim yükledim tablet simsizdi yükledim şimdi sim yok diyor ama yazılımda hiç bir sorun yok çok sağolun
Geçmiş olsun.
N Nurisaparov - #18
chok chok teshekkurler
T technet - #19
emeğinize sağlık kolay gelsin, yalnız mega da kota dolu olduğu için indiremiyorum. farklı bir link varmı cloudmail falan gibi
Aydar Aydar - #20
emeğinize sağlık kolay gelsin, yalnız mega da kota dolu olduğu için indiremiyorum. farklı bir link varmı cloudmail falan gibi
Farklı İP Adresi denediniz mi?
Veya üyelik oluşturup indirebilirsiniz.
T technet - #21
Farklı İP Adresi denediniz mi?
Veya üyelik oluşturup indirebilirsiniz.

statik ip vardı. cepten indirdim. teşekkürler
Aydar Aydar - #22
statik ip vardı. cepten indirdim. teşekkürler
:rica:
T talo6565 - #23
EMEĞİNİZE SAĞLIK
YAZILIM YÜKLEDİM ÇALIŞTI

DAHA ÖNCEKİ PAYLAŞIMLARINIZ İÇİNDE AYRICA TEŞEKKÜR EDİYORUM
FORMUNUZDAN GERÇEKTEN FAYDALANIYORUZ
İYİ ÇALIŞMALAR
J jadgo - #24
aynı sorun bendede var sayıyor ama yazılm baslamıyor dowlandda kalıyor ilerlemiyor 2 bilgisayardada denedım
E erkan_sanli - #25
aynı sorun bendede var sayıyor ama yazılm baslamıyor dowlandda kalıyor ilerlemiyor 2 bilgisayardada denedım

aynı sorunu bende yaşıyorum. çözebildinizmi
mahmut1982 mahmut1982 - #26
bu cihazlarda m7 go olarak spreatrum işlemcli 2 model var bir modele yukardaki yazılım uyuyor ama diğerine uymuyor bende araştırıyorum 11 . aydan itibaren satılan modellerde frp sıkıntı
E erkan_sanli - #27
bu cihazlarda m7 go olarak spreatrum işlemcli 2 model var bir modele yukardaki yazılım uyuyor ama diğerine uymuyor bende araştırıyorum 11 . aydan itibaren satılan modellerde frp sıkıntı
Siz çözebildinizmi frp bende frp için uğraşıyorum. Yazılım yükleme başlamıyor reeder destekten yazılım gönderdiler oda başlamadı sizin dediğiniz gibi bu modelin sim kartlı olan modeline uyuyor bu yazılım.
E erkan_sanli - #28
Arkadaşlar ben çözüm buldum haftaiçi akşam 7 den sonra yardımcı olabilirim. Frp sorunuda çözülüyor.
Aydar Aydar - #29
Arkadaşlar ben çözüm buldum haftaiçi akşam 7 den sonra yardımcı olabilirim. Frp sorunuda çözülüyor.
Bekliyoruz, efendim.
hira iletisim hira iletisim - #30
lınktede var lazım olur dıye koyuyorum
Paradox Paradox - #31

:tsk:
Aydar Aydar - #32
Teşekkürler, indirdim arşiveme aldım.
Lazım olur bir gün.
S seram - #33
s.A admin reeder m7 go tabletimin şifresini unuttum nasıl sıfırlaya bilirim acil yardım ben bütün programları indirip denedim usb den yapamadım belki bişey eksik bilmiyorum
Paradox Paradox - #34
s.A admin reeder m7 go tabletimin şifresini unuttum nasıl sıfırlaya bilirim acil yardım ben bütün programları indirip denedim usb den yapamadım belki bişey eksik bilmiyorum

Cihazınızın içinde önemli bilgiler yoksa, yeniden yazılım yüklemesi yapabilirsiniz.
S shellext - #35

Merhaba öncelikle emegine saglık yorumlarda yazmış bir kişi daha 500 saniye bekliyor yüklemiyor yardımcı olabilirmisin herşeyi bütün talimatları yaptım
S shantel - #36
emeğine sağlık ustam
P pikachuu16 - #37
ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM yükledim sorun çözüldü çok teşekkürler...
EliteMan EliteMan - #38
ELİNE SAĞLIK KARDEŞİM yükledim sorun çözüldü çok teşekkürler...
rica ederiz
hataypubg01 hataypubg01 - #39
ben yükledim sorunsuz bir sekilde ama root atmaya çalıştım sonra tablet artık bilgisayar tarafından görünmüyor. :)
EliteMan EliteMan - #40
mesajınızda şarj sökentinden zorlayarak çektiğiniz yazıyor bu durumda şarj yolları zarar görmüş olabilir
D dostgibi53 - #41
Buda benden Olsun Kurulum Videosu..

ustunguvenlik ustunguvenlik - #42
1607280958544.png hocam elinize

sağlık ama bende neden step fdl olarak görüyor .

ardından 500 kadar saydıktan sonra durumda böyle :

1607281027003.png

müşterimin tableti yardımlarınızı bekliyorum
Paradox Paradox - #43
Ekli dosyayı görüntüle 3912 hocam elinize

sağlık ama bende neden step fdl olarak görüyor .

ardından 500 kadar saydıktan sonra durumda böyle :

Ekli dosyayı görüntüle 3913

müşterimin tableti yardımlarınızı bekliyorum

Burada bulunan bölümün alt kısmındaki cihazınız ile ilgili konulara ve konulara yazılan yorumlara bir bakınız.
Bu cihazla ilgili bir çok yazılım ve yöntem paylaşıldı.
Küçük bir gezinme ile sorununuzu çözebilirsiniz.
İ İSML123 - #44
sa
ustam bana lazım upload edebilirmisin
M Mfaruk - #45
Burada bulunan bölümün alt kısmındaki cihazınız ile ilgili konulara ve konulara yazılan yorumlara bir bakınız.
Bu cihazla ilgili bir çok yazılım ve yöntem paylaşıldı.
Küçük bir gezinme ile sorununuzu çözebilirsiniz.
ustam iyi akşamlar benim cihaza rom atmıştık gece yarısı hatırladınız mı benim çocuk çökertmiş bende aynı yazılımı atmayı denedim ama böyle hata veriyor sorun ne olabilir

printThread_attachments

• reederrr.jpg
    reederrr.jpg
    116.3 KB · Görüntüleme: 14
Paradox Paradox - #46
ustam iyi akşamlar benim cihaza rom atmıştık gece yarısı hatırladınız mı benim çocuk çökertmiş bende aynı yazılımı atmayı denedim ama böyle hata veriyor sorun ne olabilir

O kadar yoğunum ve arada bir o kadar da çok uzak bağlantı kuruyorum ki,
İnanın hatırlayamadım.
Cihazınızda ki sorun hakkında hiç bir fikrim yok.
Aynı şekilde yazılım yüklemesi yapamıyor olmanız ilginç.
Cihazda donanım kaynaklı bir sorun yok değil mi?
M Mfaruk - #47
O kadar yoğunum ve arada bir o kadar da çok uzak bağlantı kuruyorum ki,
İnanın hatırlayamadım.
Cihazınızda ki sorun hakkında hiç bir fikrim yok.
Aynı şekilde yazılım yüklemesi yapamıyor olmanız ilginç.
Cihazda donanım kaynaklı bir sorun yok değil mi?
Allah is kolaylığı versin iş olsun da gerisi önemli değil haklısınız.. room atamiyordum burdan uyumlu bir room ile siz yapmıştı iz cihaz yazıyı geçtikten sonraki ekran da kalıyordu şimdi bende aynı rom u denedim bir kaç sefer yukarda attığım hatayı veriyor ve şimdi hiç açılmıyor anlamadım reeder m7 go 2019 kartsız cihaz.
Paradox Paradox - #48
mmmmmm
Allah is kolaylığı versin iş olsun da gerisi önemli değil haklısınız.. room atamiyordum burdan uyumlu bir room ile siz yapmıştı iz cihaz yazıyı geçtikten sonraki ekran da kalıyordu şimdi bende aynı rom u denedim bir kaç sefer yukarda attığım hatayı veriyor ve şimdi hiç açılmıyor anlamadım reeder m7 go 2019 kartsız cihaz.

Nasipse uygun bir zamanda yine bağlanmaya çalışırım ama hafta sonundan önce olmaz sanırım.
M Mfaruk - #49
mmmmmm

Nasipse uygun bir zamanda yine bağlanmaya çalışırım ama hafta sonundan önce olmaz sanırım.
Ustam çözdüm şükür flash programıninin araştırma versiyonu varmış onunla yaptım oldu yinede çok sağol hayırlı işlerin olsun..
Paradox Paradox - #50
Ustam çözdüm şükür flash programıninin araştırma versiyonu varmış onunla yaptım oldu yinede çok sağol hayırlı işlerin olsun..

Hadi geçmiş olsun.
ÇÖZÜMPC_DİLOVASI ÇÖZÜMPC_DİLOVASI - #51
Teşekkürler arkadaşım
I iletişimdünyası - #52
sc7731e için UpgradeDownload ile hata veriyorsa bunu deneyin Kesin çözüm
bu yazılımı miracle 2.82 ile SPD bölümünden SPD7731(new) seçip yükleyin
yüklerken en üstteki Nv işaretini kaldırın
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m7-go-2019-rom.7853/