Reeder M7 Rom

Reeder M7 Rom

Paradox Paradox - #1
Reeder M7 Rom
Orijinal Rom

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.

Rom indirme linki:
(Beklemek ve hız limiti yok.)

:anahtar::kilit:

Şifre:
(Kopyala/Yapıştır)
www.mobilkulup.com

14.gif

16.gif

Облако Mail.Ru'dan dosya indirmeyi bilmiyorsanız burada bulunan konuyu inceleyiniz.

Sunum içeriği:
Reeder M7 Rom
Sürücüler
Yazılım Yükleme Aracı

Yazılımı temin eden @looupss üyemize teşekkürler.
Yazılım yükleme işleminin detaylarına burada bulunan konudan ulaşabilirsiniz.
elketronikci elketronikci - #2
ROM İÇİN TEŞEKKÜRLER EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELİNE SAĞLIK
Paradox Paradox - #3

Rica ederiz.
netfirtina netfirtina - #4
romu indiriyorum reeder m7 plus cihazım var umarım sorun çıkmaz . orjinal gelen yazılımı çalışmıyor birde bunu yükleyip denemek istiyorum .
Nar Nar - #5
romu indiriyorum reeder m7 plus cihazım var umarım sorun çıkmaz . orjinal gelen yazılımı çalışmıyor birde bunu yükleyip denemek istiyorum .

Selam, Eğer M7 Plus ise ben bu linkte (stock rom + custom recovery + magisk root) anlatmıştım: Reeder M7 Plus Root

Gayet düzgün çalışıyor. 2 cihaz için de denedim oldu.
D dalqa61 - #6
Selam dosyayı indiriyorum. Fakat rar hatalı uyarısı alıyorum. c:\users\xx\downloads\Reeder.M7.rar The archive is either in unknown format or damaged yazıyor. Bir de bu tablete yazılım attım artık hiç görüntü de vermiyor açılmıyor çöp mü oldu yoksa bunu yükleyebilir miyim ?
Nar Nar - #7
Selam dosyayı indiriyorum. Fakat rar hatalı uyarısı alıyorum. c:\users\xx\downloads\Reeder.M7.rar The archive is either in unknown format or damaged yazıyor. Bir de bu tablete yazılım attım artık hiç görüntü de vermiyor açılmıyor çöp mü oldu yoksa bunu yükleyebilir miyim ?

Selam geçmiş olsun, yazılımsal brick olmuştur ama öyle kolay kolay çöp olacağını düşünmüyorum. SP Flash ile tekrar kurtarırsın yeter ki doğru Scatter.txt ve Rom dosyaları olsun...

Şimdi senin için rar dosyasını indiriyorum. 30 dk sürecek dedi. Kontrol edeceğim.

• Eğer ben de RAR hatası alırsam %90 yanlış yüklenmiştir. Tekrardan upload etmelerini rica edeceksin... Veya Reeder'da talep aç, geri dönüş yapabilirler...
  • Eğer RAR hatası almazsam demek dosya doğru yüklenmiş, sen yanlış indirmişsin. Bir daha indir. Bu durumda cevap yazmayacağım. Yapman gerekenler:
  1. Tabletini mutlaka kapat. Kapatamıyorsan, tabletin resetleme butonu varsa resetle, 5 saniye bekle.
  2. PCde başka bir cihaz bağlı olmasın. Usb takılı olmasın
  3. SP Flash Tool yazılımını çalıştır, Scatter dosyasını göster, Download'a bas ve bekle.
  4. Şimdi cihazı bağla, flashlama işlemi başlayacak, başlamazsa ya eksik driver var ya tableti tam kapatamadın bir daha reset yap imkanın varsa bataryayı takıp çıkar. [Not: EĞER cihazı görür ama HATA mesajı çıkarsa burada paylaş, muhtemelen Format All + Download seçmen gerecek]
  5. Flash işlemini yarıda kesme, sonuna kadar bekle, yeşil OK mesajı görürsen işlem tamamdır.
  6. Buraya kadar her şey olduysa ve açılmadıysa, sanırım bu M7 romu paylaşımı sıkıntılı. Reeder'dan rica edip iste, sana link yollarlar. Onu da indirip flashlamana rağmen açılmazsa artık servis yolu göründü demektir.
D dalqa61 - #8
Burdan indirdiğim dosyalarla root işlemi başarılı oldu tablet hiç açılmıyordu bilginiz olsun. Teşekkürler.
Nar ilgi alakan için sağol.
symbazz symbazz - #9
Sıkıştırılmış dosyayı 7zip programı ile açın. Bir hata vermeyecektir.
Paradox Paradox - #10
Her zaman 'ın güncel versiyonunu kullanınız, sorun yaşamazsınız.
H haruncan - #11
şifre nedir acaba
silivriserdar silivriserdar - #12
şifre nedir acaba
Şifre

Kod:
 www.mobilkulup.com
Paradox Paradox - #13
Koskaca şifreyi nasıl görmüyorlar, hayret!
Işıklı tabela yaptık, yine de fayda etmedi.
R ridvan47 - #14

bende de aynisi oldu sizinki cozuldumu bana acilen yanit verebilirseniz cok sevinirim
Paradox Paradox - #15
bende de aynisi oldu sizinki cozuldumu bana acilen yanit verebilirseniz cok sevinirim

Her zaman 'ın güncel versiyonunu kullanınız, sorun yaşamazsınız.
hzropy hzropy - #16
YAZILIM İÇİN TEŞEKKÜRLER
Paradox Paradox - #17
YAZILIM İÇİN TEŞEKKÜRLER

Rica ederim.
V vestt - #18
emegine saglik
Paradox Paradox - #19
G Ghost. - #20
ROM İÇİN TEŞEKKÜRLER EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELİNE SAĞLIK :alkis:
Paradox Paradox - #21
ROM İÇİN TEŞEKKÜRLER EMEĞİ GEÇEN HERKESİN ELİNE SAĞLIK :alkis:

:rica:
beysehirden beysehirden - #22
Link kirik yenilermisiniz
Master Master - #23
yazılıma ulaşabilirsiniz.
Paradox Paradox - #24

Benim paylaştığım bağlantıda bir sorun yok.
Yazılım indirme bağlantısı sorunsuz bir şekilde çalışıyor.
mcquillan mcquillan - #25
teşekkür ederim
Paradox Paradox - #26
tolgabatur35 tolgabatur35 - #27
Tşk ederim arkadaşlar
A AHMET541 - #28
tşlerr hocam
Paradox Paradox - #29
Z zengibar - #30
Yazılım için emeğinize sağlık.Teşekkürler.
Paradox Paradox - #31
Yazılım için emeğinize sağlık.Teşekkürler.
:rica:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m7-rom.3506/