Reeder M8 Go Spreadtrum SC7731E Yazılım Lazım

Reeder M8 Go Spreadtrum SC7731E Yazılım Lazım

A aloka_255 - #1
reeder m8 go spectrum SC7731E yazılım lazım elinde olan paylaşabilirmi
Paradox Paradox - #2
Burada bulunan konuya yazılan yorumlara bir bakınız.
A aloka_255 - #3
Diyer konuda ki rom u indirip yukledim cihazda isik var goruntu yok
B byvurguncu - #4
Banada lazım bulamadım..
A aloka_255 - #5
Bu reeder bela ya hayirlisi ustam halebtech supporttan indirdim ama cm2 dongle yaziliyor eger cm2 varsa ekleyebilirim
Paradox Paradox - #6
Yanılmıyorsam Reeder yazılım konusunda insanlara destek oluyor.
Cihazınızın seri numarası ile birlikte Reeder'e geri bildirimde bulunursanız, size yardımcı olacaklardır.
K kaptan43 - #7
Reeder M8 Go Spreadtrum SC7731E Yazılım konusunda çözüme ulaşan varmı veya yardımcı olacak kimse varmı
teşekkürler
F fatmab10 - #8
Diyer konuda ki rom u indirip yukledim cihazda isik var goruntu yok
yazılımı başarılı şekilde hata vermeden yüklememe rağmen sizde olduğu gibi ışık var görüntü yok siyah ekranda kalıyor. önceden logo ekranında kalıyodu.şu anda research tool üzerinden yeniden yüklemede yapamıyorum.ready dedikten sonra download yapmıyor hiç tepki yok.siz sıkıntıyı çözebildinizmi.yardımcı olabilirmisiniz.
tablet reeder m8 go kamerası solda olan versiyon 2 modeli. içinde bir etikette 7731E/1G-8G/AFC yazıyor.
Paradox Paradox - #9
yazılımı başarılı şekilde hata vermeden yüklememe rağmen sizde olduğu gibi ışık var görüntü yok siyah ekranda kalıyor. önceden logo ekranında kalıyodu.şu anda research tool üzerinden yeniden yüklemede yapamıyorum.ready dedikten sonra download yapmıyor hiç tepki yok.siz sıkıntıyı çözebildinizmi.yardımcı olabilirmisiniz.
tablet reeder m8 go kamerası solda olan versiyon 2 modeli. içinde bir etikette 7731E/1G-8G/AFC yazıyor.

Başka bir konuya yazdığınız yorumunuzdan anladığım kadarıyla sorununuzu çözmüşsünüz.
Geçmiş olsun.
M molu - #10
7731E/1G-8G/AFC rom lazım ilgilenen varsa sevinirim
afwerker afwerker - #11
Teşekkürler
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m8-go-spreadtrum-sc7731e-yazilim-lazim.11062/