Reeder M8'e Rom Attım NVRam Warning:Err = 0x10 Hatası

Reeder M8'e Rom Attım NVRam Warning:Err = 0x10 Hatası

A alican1 - #1
reeder m8 tablet rom attım NVRAM WARNİNG:Err = 0x10 hatası alıyorum wifi arama yerınde bu cihazı rootlayamadım. mac adresi değişti heralde ondan yapıyor root yapamadıgımdan da bır seyde duzenleyemedım
o yuzden yardımlarınızı beklıyorum
Paradox Paradox - #2
Cihazınızla ilgili kısa bir arama yaptım.
Bu cihazın Reeder M8 ve Reeder M8 Go olmak üzere iki farklı modeli mi mevcut?
Cihazınıza doğru yazılımı yüklediğinizden emin misiniz?
A alican1 - #3
emınım dogru rom zaten hep onu yukluyordum fakat bu sefer aynı ıslemcılı bır ust surum olan rom da androıd 7 var acaba olurmu dedım onu yukledım baktım acılmadı tablet sonra orjınalını yukledım bu seferde bu hatayı verdı.normalde frameware update olarak yuklerdım bu sefer format all+download olarak yukledım prodan boyle oldu bırde tablet her acılıp kapandıgında mac adresı degısıyor
R rapayblocked - #4
emınım dogru rom zaten hep onu yukluyordum fakat bu sefer aynı ıslemcılı bır ust surum olan rom da androıd 7 var acaba olurmu dedım onu yukledım baktım acılmadı tablet sonra orjınalını yukledım bu seferde bu hatayı verdı.normalde frameware update olarak yuklerdım bu sefer format all+download olarak yukledım prodan boyle oldu bırde tablet her acılıp kapandıgında mac adresı degısıyor
Boot img dosyasini yollarsaniz bie bakalim

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
A alican1 - #5
yolladım buyrun
R rapayblocked - #6
yolladım buyrun
bir deneyin sadece boot yazdirin cihaza acilinca root uygulamasi olarak magisk kurun ve guncelleme yapmayin.

A alican1 - #7
bir deneyin sadece boot yazdirin cihaza acilinca root uygulamasi olarak magisk kurun ve guncelleme yapmayin.

bunu yaptıktan sonra bu hatayı duzeltmek ıcın ne yapmam lazım
R rapayblocked - #8
bunu yaptıktan sonra bu hatayı duzeltmek ıcın ne yapmam lazım
Root oldumu

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-m8e-rom-attim-nvram-warning-err-0x10-hatasi.10114/