Reeder Tablet USB Logo Sorunu

Reeder Tablet USB Logo Sorunu

N neogeotr - #1
mrb elimde reeder tablet var ama modelini bilmiyorum yardımcı olacak arkadas varmı?tabletimdeki sorun usb logosunda bazen takılıp kalıyor bazende kapanıyor.
silivriserdar silivriserdar - #2
mrb elimde reeder tablet var ama modelini bilmiyorum yardımcı olacak arkadas varmı?tabletimdeki sorun usb logosunda bazen takılıp kalıyor bazende kapanıyor.

Burada bulunan konudan yardım alarak cihazınız için yazılım araması yapabilirsiniz. Konuya resimleri atarsanız bizde yardımcı oluruz.
N neogeotr - #3
Anakartta bu yazıyor.
176C00585A
01040V600-575-G
MADE IN CHINA
silivriserdar silivriserdar - #4
Anakartta bu yazıyor.
176C00585A
01040V600-575-G
MADE IN CHINA
Resim olarak atarsanız daha iyi olur. Ve cihazın ana kartının hem arkasında hemde önünde yazabilir.
N neogeotr - #5
WhatsApp Image 2017-09-20 at 16.35.39.jpeg

WhatsApp Image 2017-09-20 at 16.35.40.jpeg
silivriserdar silivriserdar - #6
Çizdiğim alanı biraz daha yakın çekermisiniz.

36b0574c5dfa380e42cd7f3c95f7e237.jpg
N neogeotr - #7
bu yazıyor
176C00585A
01040V600-575-G
MADE IN CHINA
leonidasss leonidasss - #8
bu yazıyor
176C00585A
01040V600-575-G
MADE IN CHINA
Elinde kutusu,faturası mevcut mu oralarda bir yerde model numarası yazar
Paradox Paradox - #9
Bu cihaz Intel işlemcili mi?
Eğer öyleyse, Casper Via T17'nin yazılımını denemeniz faydalı olabilir.
symbazz symbazz - #10
İntel.
N neogeotr - #11
Bu modeli internette arattığımda casper karşıma çıkıyor anlamadım gitti...Arka kapağında reeder yazıyor...
N neogeotr - #12
bende ki cihazın aynısı bu verdiğim cihazın aynısı.romuna ihtiyacım var...
silivriserdar silivriserdar - #13
bende ki cihazın aynısı bu verdiğim cihazın aynısı.romuna ihtiyacım var...
Casper Via T17 yazılımını indirip bir deneyin.
N neogeotr - #14
Casper Via T17 yazılımını indirip bir deneyin.
kutusunu buldum reeder a7 İC modeli.romuna ihtiyacım var...
symbazz symbazz - #15
kutusunu buldum reeder a7 İC modeli.romuna ihtiyacım var...

Sitede var arkadaşım. Burada
N neogeotr - #16
Sitede var arkadaşım. Burada
hata veriyor flash tool programı dll hatası.kurulumu normal yaptı.farklı bi versiyon yükledim flash toolun.oda yüzde 5 te fail hatası veriyor.

reeder_a7ic.jpg
Paradox Paradox - #17
hata veriyor flash tool programı dll hatası.kurulumu normal yaptı.farklı bi versiyon yükledim flash toolun.oda yüzde 5 te fail hatası veriyor.

Ekli dosyayı görüntüle 312

Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yüklemesi yaparken, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
symbazz symbazz - #18

Ekli dosyayı görüntüle 312

Programın özelliklerine girin ve uyumluluk modunu XP SP3 olarak değiştirin. Bilgisayarıızdaki güvenlik duvarını ve antivirüsü kapatınız. Ve gerekli sürücülerin doğru yüklendiğine emin olunuz.
N neogeotr - #19
Sürücülerle ilgili sorun yaşıyor olabilirsiniz.
Yazılım yüklemesi yaparken, bilgisayarınızın Aygıt Yöneticisi'ni gözlemleyebilir misiniz?
tablet kapalıyken cloverview device aygıtını yüklüyor.

1.jpg
symbazz symbazz - #20
Benim bildiğim cloverview olarak görüyorsa, xfstk-downloader rogramıyla boot atmanız gerekecek. Gerekli yazılım arçalarını romun içinden çıkarmanız gerekecektir.
Paradox Paradox - #21
tablet kapalıyken cloverview device aygıtını yüklüyor.

Ekli dosyayı görüntüle 315

bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
N neogeotr - #22
Benim bildiğim cloverview olarak görüyorsa, xfstk-downloader rogramıyla boot atmanız gerekecek. Gerekli yazılım arçalarını romun içinden çıkarmanız gerekecektir.
tablet kapalıyken hiç algılamıyor xfstk-downloader.droidboot menusundeykenmi atacaz
bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
hemen deniyorum.ilginize teşekkür ederim.
symbazz symbazz - #23
Cloverview için gerekli dosyaları romdan çıkartıp uygulamada gösteriyorsunuz. Program, cihaz cloverview modunda olduğu için direk görecektir. Ama bu konuda iyi araştırma yapın. Ben bu uygulamayı asus cihazlarda kullanıyorum. Zannediyorum, sizin cihazdada aynı yöntemle cloverview modundan çıkabileceksinizdir. Yükleyeceğiniz dosyalarda ekteki resimde var.

printThread_attachments

• Screenshot_4.jpg
    Screenshot_4.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 37
N neogeotr - #24
upload_2017-9-29_11-51-13.png

sorun veriyor :( verdiğiniz linkteki çözümleri de denedim olmadı.başka ne yapabilirim.
N neogeotr - #25
Cloverview için gerekli dosyaları romdan çıkartıp uygulamada gösteriyorsunuz. Program, cihaz cloverview modunda olduğu için direk görecektir. Ama bu konuda iyi araştırma yapın. Ben bu uygulamayı asus cihazlarda kullanıyorum. Zannediyorum, sizin cihazdada aynı yöntemle cloverview modundan çıkabileceksinizdir. Yükleyeceğiniz dosyalarda ekteki resimde var.
windriver hatası veriyor çözüm var mı başka aklına gelen
symbazz symbazz - #26
windriver hatası veriyor çözüm var mı başka aklına gelen

Programda en altta sekmeler var. O kısımda MRD A0/B0 yazan kısımda işlemi yapınız.
N neogeotr - #27
Programda en altta sekmeler var. O kısımda MRD A0/B0 yazan kısımda işlemi yapınız.
sekmelerin hepsini denedim olmadı :(
Paradox Paradox - #28
sekmelerin hepsini denedim olmadı :(

Size önerim cihazınızı teknik servisine göndermenizdir.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-tablet-usb-logo-sorunu.2683/