Reeder W100i Firmware

Reeder W100i Firmware

Paradox Paradox - #1
Reeder W100i Firmware

Rom indirme linki:

(Beklemek ve hız limiti yok.)

Uyarı:
FTP sunucusuna erişim sağlayamayanlar veya dosyaları görüntüleyemeyenler:
FTP sunucusuna Internet Explorer ile bağlansınlar.
A ay_bulut - #2
merhaba reeder sitesi hata veriyor. internet explorer ilede denedim. aynı , bulabileceğimiz başka bir site varmıydı.
Reeder W100i 5 volt olan model.
A ay_bulut - #3
reeder ile iletişime geçtim cihazlarımızın için windows yazılım desteğimiz bulunmamaktadır bu nedenle link paylaşımı yapmıyoruz diye mail atmışlar
silivriserdar silivriserdar - #4
reeder ile iletişime geçtim cihazlarımızın için windows yazılım desteğimiz bulunmamaktadır bu nedenle link paylaşımı yapmıyoruz diye mail atmışlar
W10 yükleyin usb flash bellek ile iso dosyasını yazdırın usb flash belleğe
A ay_bulut - #5
W10 yükleyin usb flash bellek ile iso dosyasını yazdırın usb flash belleğe

Elimde uefi modunda hazırlanmış , 2 adet flash bellek var. Windows 8.1 ve windows 10 her ikisinide denedim. Boot olmuyor.
symbazz symbazz - #6
Biosa girebiliyorsanız atabilirsiniz. Yoksa büyük ihtimalle dışarıdan yükleme Uefi den engellenmiştir. Zaten o yüzden desteklemiyorlar. Biosun master şifresi vardır, servise cihazınızı bıraktığınızda o şifre ile biosa girip Priority ayarını değiştirip kendileri yazılımı atacaklardır. Çakal bunlar ya.
A ay_bulut - #7
Biosa girebiliyorsanız atabilirsiniz. Yoksa büyük ihtimalle dışarıdan yükleme Uefi den engellenmiştir. Zaten o yüzden desteklemiyorlar. Biosun master şifresi vardır, servise cihazınızı bıraktığınızda o şifre ile biosa girip Priority ayarını değiştirip kendileri yazılımı atacaklardır. Çakal bunlar ya.

Biosa girebiliyorum orda sorun yok. Dediğim gibi boot olmuyor. Şunu denedim casper n240 yazılımı yüklemek istedim onda boot oldu. Fakat dükkanda baya uğrastığım için yarın sabaha kaldı.
Paradox Paradox - #8
Elimde uefi modunda hazırlanmış , 2 adet flash bellek var. Windows 8.1 ve windows 10 her ikisinide denedim. Boot olmuyor.

UEFI aşamasını Rufus ile mi yaptınız?
Bu cihazlarda Rufus pek işe yaramıyor.
bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.
A ay_bulut - #9
UEFI aşamasını Rufus ile mi yaptınız?
Bu cihazlarda Rufus pek işe yaramıyor.
bulunan konuyu incelemeniz faydalı olacaktır.

Dediğin gibiymiş usta rufus işe yaramıyor. verdiğin site üzerinden hallettim teşekkürler.

edit : tam halettim derken error code 0xc0000185 hatası verdi. farkı bir yöntem denedim. onda da 0x80070002 hatası verdi.

POGOn8.jpg
Paradox Paradox - #10
Dediğin gibiymiş usta rufus işe yaramıyor. verdiğin site üzerinden hallettim teşekkürler.

edit : tam halettim derken error code 0xc0000185 hatası verdi. farkı bir yöntem denedim. onda da 0x80070002 hatası verdi.

POGOn8.jpg

Kullandığınız ISO kalıbı, Flash Disk veya OTG kablosu sorunlu olabilir.
coban32 coban32 - #11
Reeder W100i 5v üretici yazılımını indirebilirsiniz.
Paradox Paradox - #12
Reeder W100i 5v üretici yazılımını indirebilirsiniz.

:tsk:
D darbeturk - #13
bende de bu tabletten var çöktü windowsu kuruluma 74 tl istediler usb den kendi sitesinden indirdiğim link dışında usb boot etmiyor. kendi indirdiğim orjinal firmwarede disk partta flashı biçimlendiriyor çözen var mı ? @Paradox çözebildin mi sen bu sorunu?
Paradox Paradox - #14
bende de bu tabletten var çöktü windowsu kuruluma 74 tl istediler usb den kendi sitesinden indirdiğim link dışında usb boot etmiyor. kendi indirdiğim orjinal firmwarede disk partta flashı biçimlendiriyor çözen var mı ? @Paradox çözebildin mi sen bu sorunu?

Konuya daha önce yazdığım yorumu okudunuz mu?
U uzeyiraydin - #15
Driver ile alakalı bir sorunu olan varsa bu tablette şu sitede ki programla halledilebilir
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/reeder-w100i-firmware.750/