Rowell Kamal KT-177 Rom

Rowell Kamal KT-177 Rom

Paradox Paradox - #1
Rowell Kamal KT-177 Rom

hakkimizda70-33-k.jpg

C cihan 433 - #2
Elimde Kamal KT-177 tablet var bu rowell KT-177 olur mu ?
Paradox Paradox - #3
Elimde Kamal KT-177 tablet var bu rowell KT-177 olur mu ?

Olur.
Aynı cihazdan bahsediyoruz.
turgutpc turgutpc - #4
Uzun süredir bir tane duruyordu elimde teşekkür ederim
Paradox Paradox - #5
Uzun süredir bir tane duruyordu elimde teşekkür ederim

Rica ederim.
M murat212640 - #6
tabletin şifresini unuttuğum için formatlamam yada rom yüklemem lazım. kt-177 rom u ve BatchTool indirdim. fakat recovery menüsünü açamıyorum. yardımcı olurmusunuz
Paradox Paradox - #7
tabletin şifresini unuttuğum için formatlamam yada rom yüklemem lazım. kt-177 rom u ve BatchTool indirdim. fakat recovery menüsünü açamıyorum. yardımcı olurmusunuz

Internetten edindiğim bilgilere göre bu cihaz Allwinner işlemcili.
Tabii, yanlış bilgi edinmediysem.
Bu nedenle de bu cihaza, RK Batch Tool ile yazılım yüklemesi yapamazsınız.
Bu cihaza Phoenix Suit veya Phoenix Card ile yazılım yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
İhtiyacınız olan dosyaları edinebilirsiniz.
Son olarak, sizin indirdiğiniz yazılım Recovery bölümünden veya Recovery bölümü açılarak yüklenen bir yazılım değildir.
Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapacaksanız, cihazınızın tamamen kapalı olması gerekmektedir.
M murat212640 - #8
tablet şifresini unuttuğum için ayarlara girip usb debugging i açamıyorum. bu yüzdende phoenix suit tableti algılamıyor. ne yapmam lazım?
Paradox Paradox - #9
tablet şifresini unuttuğum için ayarlara girip usb debugging i açamıyorum. bu yüzdende phoenix suit tableti algılamıyor. ne yapmam lazım?

Az önce indirme bağlantısını paylaştığım dosyaları indiriniz.
Yine yukarıda bahsettiğim programların klasörlerini inceleyeniz.
Sonrasına, nasipse daha sonra bakarız.
M murat212640 - #10
teşekkür ederim. sonrasına uğraşayım
symbazz symbazz - #11
Internetten edindiğim bilgilere göre bu cihaz Allwinner işlemcili.
Tabii, yanlış bilgi edinmediysem.
Bu nedenle de bu cihaza, RK Batch Tool ile yazılım yüklemesi yapamazsınız.
Bu cihaza Phoenix Suit veya Phoenix Card ile yazılım yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
İhtiyacınız olan dosyaları edinebilirsiniz.
Son olarak, sizin indirdiğiniz yazılım Recovery bölümünden veya Recovery bölümü açılarak yüklenen bir yazılım değildir.
Yazılım yükleme işlemini bilgisayar üzerinden yapacaksanız, cihazınızın tamamen kapalı olması gerekmektedir.

LiveSuite ile yükleme yapılıyor diye biliyorum ben.
M murat212640 - #12
Tableti kapalı duruma getirip usb ile pcye bağladım. tabi öncesinde phoenix card programını açtım ve img dosyasını gösterdim programa. sonra tablet kapalıyken usb ile pcye taktım. ses kısma tuşuna basılıyken power tuşuna 5 er sn aralıkla bastım ve download mode yi algıladı. sonrasında phoenix suit ile romu yükledim. toplamda 3 dk sürdü. herşey için teşekkür ederim..
Paradox Paradox - #13
Tableti kapalı duruma getirip usb ile pcye bağladım. tabi öncesinde phoenix card programını açtım ve img dosyasını gösterdim programa. sonra tablet kapalıyken usb ile pcye taktım. ses kısma tuşuna basılıyken power tuşuna 5 er sn aralıkla bastım ve download mode yi algıladı. sonrasında phoenix suit ile romu yükledim. toplamda 3 dk sürdü. herşey için teşekkür ederim..

Biraz karmaşık bir yol izlemişsiniz.
Phoenix Card ile yazılım yüklemek için tek yapamanız gereken,
Yazılımı hafıza kartına kopyalamak ve hafıza kartını tabletinize takıp, tabletinizi açmaktı.

Phoenix Suit ile bilgisayar üzerinden yazılım yüklerken Phoenix Card kullanmanız gerekmemektedir.

Sonuç olarak:
Sorununuz çözülmüş, geçmiş olsun.
Rica ederim.
symbazz symbazz - #14
Rica ederiz.
hasanali hasanali - #15
tşk ederim
Paradox Paradox - #16
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/rowell-kamal-kt-177-rom.854/