Rowell S-534 Desen Kilidini Açma

symbazz symbazz - #1

Rowell_S-534_Desen.png

Tableti açıyoruz ve desen kilidi ekranında bilgisayarımıza bağlıyoruz. Bilgiler silinmesin derseniz Read Pattern i, seçiyoruz. Bir süre sonra cihaz bulunuyor ve desen kilidini animasyonlu gösteriyor. Sizde tabletin ekranından kilidi açıyorsunuz. İsterseniz ayarlardan komple kaldırabilirsiniz.
Paradox Paradox - #2
Böyle paylaşımları gördükçe nasıl heves ediyorum bu işlere anlatamam.
Güneye inip denize nazır bir yerde dükkan satın alıp, emekliliğimi bu işlerle uğraşarak geçirmek isteği geliyor bazen.
:ihtiyar:
symbazz symbazz - #3
Böyle paylaşımları gördükçe nasıl heves ediyorum bu işlere anlatamam.
Güneye inip denize nazır bir yerde dükkan satın alıp, emekliliğimi bu işlerle uğraşarak geçirmek isteği geliyor bazen.
:ihtiyar:
Allah uzun ömür versin. İstekleriniz olur inşallah.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Paradox Paradox - #4
Allah uzun ömür versin. İstekleriniz olur inşallah.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Amin.
leonidasss leonidasss - #5

Ekli dosyayı görüntüle 759

Tableti açıyoruz ve desen kilidi ekranında bilgisayarımıza bağlıyoruz. Bilgiler silinmesin derseniz Read Pattern i, seçiyoruz. Bir süre sonra cihaz bulunuyor ve desen kilidini animasyonlu gösteriyor. Sizde tabletin ekranından kilidi açıyorsunuz. İsterseniz ayarlardan komple kaldırabilirsiniz.
Üstad ben genelde bu işlemler için miracle kullanıyorum. Artık uni tool u kullanırız bu işlemler için,.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #6
Tablette usb hata ayıklama bile açık değildi. Usb yi takınca biraz bekliyorsun. Sonra Found yani bulundu diyor ve işlemi yapıyor. Takdirimi kazandı vesselam.
leonidasss leonidasss - #7
Tablette usb hata ayıklama bile açık değildi. Usb yi takınca biraz bekliyorsun. Sonra Found yani bulundu diyor ve işlemi yapıyor. Takdirimi kazandı vesselam.
Üstad siz kanaat getirdiyseniz tamamdır. Miracle box bu konuda çok iyi ama bu iş gördüyse olay bitmiştir.

HTC One A9 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
symbazz symbazz - #8
Olay ortada. Müşterinin resimleri falan varmış. Bu konuda işe yaradı. İş görür fazlasıyla bence.
M matbaa - #9
indirmemiz gereken programıda ekleyebilir misiniz?
Paradox Paradox - #10
indirmemiz gereken programıda ekleyebilir misiniz?

Buraya bakınız.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/rowell-s-534-desen-kilidini-acma.3822/