Samsun Galaxy J5 Pro (SM-J530F) Android 7.0 Unlock

Samsun Galaxy J5 Pro (SM-J530F) Android 7.0 Unlock

braveturks braveturks - #1
Arkadaşlar J530FXXU1AQED_BTU1AQED yüklü telefonda Z3x Samsung Pro Tool 29.7.2 versiyonu ile başarılı bir şekilde gerçekleştirdim. Sizde eğer olumlu sonuç alamıyorsanız benim izlediğim yolu izleyebilirsiniz.

Ön şartlar:

A abdulhadi - #2
USta root dosyası atınca SNAPCHAT UYGULAMI HATA VERİYOR NASIL YAPABİLİRM YARDM?????
silivriserdar silivriserdar - #3
USta root dosyası atınca SNAPCHAT UYGULAMI HATA VERİYOR NASIL YAPABİLİRM YARDM?????
Magisk yüklemen gerek. Sitede arama kısmına magisk diye yaz ve ara nasıl yapıldığını anlattım.
A abdulhadi - #4
Ustam O Yolu denedim Biraz Zor

Başka bi yolu yokmu Mesela Cihaza reset falan atarsak yada Yazılım atarsak?????
silivriserdar silivriserdar - #5
Ustam O Yolu denedim Biraz Zor

Başka bi yolu yokmu Mesela Cihaza reset falan atarsak yada Yazılım atarsak?????
O yol çok basit kardeşim diğer şekillerde root kaldırmanız gerekir. İlk önce magisk apk kurun sonra içinde bir zip dosyası indirecek onu twrp ile yükleyin. Sonra magisk uygulamasına girip gizleme seçeneğini aktif edin. Veya hangi uygulama ise sorun çıkartan o uygulamayı gizleyin. Bu kadar basit.
A abdulhadi - #6
TWRP DEN ZİP DOSYASINI YÜKLEYİNCE BU HATA VERİYOR CİHAZ 7.0 BUNUN İLE Bİ İLGİSİ OLABİLRİMİ USTAM YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİİRİİMM????

printThread_attachments

• WhatsApp Image 2017-12-27 at 09.52.08.jpeg
    WhatsApp Image 2017-12-27 at 09.52.08.jpeg
    154.6 KB · Görüntüleme: 69
braveturks braveturks - #7
TWRP DEN ZİP DOSYASINI YÜKLEYİNCE BU HATA VERİYOR CİHAZ 7.0 BUNUN İLE Bİ İLGİSİ OLABİLRİMİ USTAM YARDIMCI OLURSAN ÇOK SEVİNİİRİİMM????
J530FXXU1AQED_BTU1AQED bu sürümü bul ve yükle daha sonra tekrar dene. bu sürümde başarılı sonuç veriyor.
A abdulhadi - #8
Yazılımı Atınca şebeke gidiyor

KURTARIN USTAM :anguished::anguished::anguished:
braveturks braveturks - #9
Cihaz yurt dışı mı ya da daha önce imei atılmış mı?
A abdulhadi - #10
imei atılmış Ne yapabiliriz
silivriserdar silivriserdar - #11
Siz de niye böyle bir hata verdi anlamadım. İlk önce magisk manegar apk kurulacak ondan sonra zip kurulacak. Ya İndirdiğiniz zip hatalı yada başka bir olay var.
A abdulhadi - #12
Ayni ŞEkilde j7primede var gümrük cihaza repair yapıyorum snapchat hatası cıhazı yazılım atıncada şebeke gidiyor bi türlü snapchat denkleşmiyor
A abdulhadi - #13
peki magisk 7.0 da denedinmi ustam
silivriserdar silivriserdar - #14
peki magisk 7.0 da denedinmi ustam
Yok denemedim elimdeki cihaz android 6.0.1 ama bir tane android 7 bulup deneme yaparım kısmet olursa.
A abdulhadi - #15
Denediğinde Paylaşrsn ustam
silivriserdar silivriserdar - #16
Denediğinde Paylaşrsn ustam
Kesinlikle aklımda denk gelsin yeter.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsun-galaxy-j5-pro-sm-j530f-android-7-0-unlock.3382/