Samsung B350E Plaka

Samsung B350E Plaka

V venusgsm - #1
samsung sm b350e için imei işlkemi z3x box ile nasıl yapıyoruzyardımcı olabilecek arkadaş var mı
M Machine - #2
samsung sm b350e için imei işlkemi z3x box ile nasıl yapıyoruzyardımcı olabilecek arkadaş var mı

bulunan driver'ları bilgisayara uygun olanını kur.
Cihazın bataryasını çıkart, herşeyi hazır et repair yaparken,
1 tuşuna basılı tutarak Usb kablosunu tak,
ardından bataryayı tak işlem ok....
V venusgsm - #3
Ekran Alıntısı.PNG

şurdaki flash mode a karışıyo muyuz
V venusgsm - #4
yok abi olmuyor cihazı zaten hiç görmüyor
M Machine - #5
yok abi olmuyor cihazı zaten hiç görmüyor

Kardeşim cihazın normal açık şekilde pc ye bağlarmısın ?
Driver'da sıkıntı var mı yok mu öğrenelim.
V venusgsm - #6
neyse kardeşim yardımların için teşekkür ederim bu cihazı atlarız artık 1205 b310 bu cihazlara atıyorum z3x ile diğer cihazlarada atıyorum ama buna daha bulaşmayız atlarız gider
M Machine - #7
neyse kardeşim yardımların için teşekkür ederim bu cihazı atlarız artık 1205 b310 bu cihazlara atıyorum z3x ile diğer cihazlarada atıyorum ama buna daha bulaşmayız atlarız gider

Rica ederim.
Sağlık olsun o halde.

Qesla Qesla - #8
Pes etmeyelim beyler öğrene varsa yazsın
Aslankim Aslankim - #9
Pes etmeyelim beyler öğrenen varsa yazsın
isteyene yardımcı oluruz​
MoBiLcEp MoBiLcEp - #10
merhaba bu konudan mustaribim sorun nedir burda ne yaptımsa telefon box bağlantı başarısız diyor com görüyor ama

printThread_attachments

• sshot-2.png
    sshot-2.png
    268.8 KB · Görüntüleme: 36
Aslankim Aslankim - #11
merhaba bu konudan mustaribim sorun nedir burda ne yaptımsa telefon box bağlantı başarısız diyor com görüyor ama
b350 işlem yaparken bataryayı çıkar 1 tuşuna basarak kabloyu tak olur inşaallah​
MoBiLcEp MoBiLcEp - #12
merhaba malesef olmuyor sanırım cihada sorun var daha öncede bu tür telefonlara işlem yaptım ilk defa böyle saçma sorunla karşılaşıyorum bağlantı hatası yardım için teşekürler
D dark21 - #13
merhaba malesef olmuyor sanırım cihada sorun var daha öncede bu tür telefonlara işlem yaptım ilk defa böyle saçma sorunla karşılaşıyorum bağlantı hatası yardım için teşekürler
günaydın bi ara b350e cihaz vardı beni çok uğraştırdı sonra fark ettimki cihaz toplama yani orjinal b350e değil bu aralar samsungun tuşlu telefonlarının toplama malları piyasada çok dolaşıyor
Aslankim Aslankim - #14
günaydın bi ara b350e cihaz vardı beni çok uğraştırdı sonra fark ettimki cihaz toplama yani orjinal b350e değil bu aralar samsungun tuşlu telefonlarının toplama malları piyasada çok dolaşıyor
(y)
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-b350e-plaka.6980/