Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Android 7.0 TWRP & Root

Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Android 7.0 TWRP & Root

braveturks braveturks - #1
Samsung Galaxy A3 2017 A320f modeli için root dosyalarını denedim. Hepsi hata verdi. Cfroot dosyaları başarılı bir şekilde yükleniyor fakat açılışta hata veriyor. Elinde gerekli dosyalar olan varsa paylaşabilir mi ya da hangi PDA'yı kullanarak root yaptınız?
Şimdiden teşekkürler.

Not: Cfroot dosyasını flashlayınca hata verdi. Telefonu sil baştan yeniden stock rom ile flashladım ve tekrar cfroot dosyasını yazdım. Telefon başarı ile rootlandı. Sizlerde deneyebilirsiniz.

silivriserdar silivriserdar - #2
Samsung Galaxy A3 2017 A320f modeli için root dosyalarını denedim. Hepsi hata verdi. Cfroot dosyaları başarılı bir şekilde yükleniyor fakat açılışta hata veriyor. Elinde gerekli dosyalar olan varsa paylaşabilir mi ya da hangi PDA'yı kullanarak root yaptınız?
Şimdiden teşekkürler.
Twrp ile deneme yap hocam.
braveturks braveturks - #3
Twrp ile deneme yap hocam.
Henüz düzgün çalışan bulamadım.
silivriserdar silivriserdar - #4
Henüz düzgün çalışan bulamadım.
Android 6 sürümüne çekip öyle deneyin.
leonidasss leonidasss - #5
Bu cihaza uygun twrp dosyaasını elinde bulunan arkadaşlarım rica etsem paylaşabilir misiniz?
silivriserdar silivriserdar - #6
Bu cihaza uygun twrp dosyaasını elinde bulunan arkadaşlarım rica etsem paylaşabilir misiniz?
Odin ile ap seç otomatik başlatma aktif olsun. Start basınca işlem biter bitmez hemen twrp moda girmeye çalışın. Böyle bir kaç defa uğraşın. Direk yükleme bittikten sonra twrp moda girmesi lazım.
V venusgsm - #7
abim bu cihazların niye twrp + supersu dosyaları yok :) her nereye baksam millet kafafı cf rootla bozmuş. Cf rootta cihaza fotmat atıyon kardeşim cihaz sıfır değilki adam kullanmış bi dünya yedeği var ver işte twrpyi süpersuyu gömelim gitsin
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a3-2017-sm-a320f-android-7-0-twrp-root.3958/