Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Güvenli Klasör Oluşturulamıyor Hatası

Samsung Galaxy A3 2017 SM-A320F Güvenli Klasör Oluşturulamıyor Hatası

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar cihaz root edildiği için güvenli klasör oluşturulamamakta. Build prop dosyasına müdahale ettim fakat değişen bir şey olmadı. Konu hakkında önerisi olan arkadaşlarımızın yardımlarını bekliyorum.
leonidasss leonidasss - #2
Bu durumla karşılaşan kimse olmamış galiba [emoji41]
silivriserdar silivriserdar - #3
Bu durumla karşılaşan kimse olmamış galiba [emoji41]
Root ile alakalı ise sorunu Magisk Manager apk kullanarak çözebilirsiniz.
leonidasss leonidasss - #4
Root ile alakalı ise sorunu Magisk Manager apk kullanarak çözebilirsiniz.
Konuda hemen deneyeceğim.
silivriserdar silivriserdar - #5
Konuda hemen deneyeceğim.
Paradox Paradox - #6
Sonuç nedir?
leonidasss leonidasss - #7
Üstünde çalışmalara devam daha magisk indirip deneyemedim. İşlemi sonuçlandırıp neticeyi paylaşırım.
Casper_2641 Casper_2641 - #8
Build.prop ile shealt sorunu çözülüyor.Güvenli klasör çözülmüyordu.

ro.config.tima=1
ro.config.tima=0 olarak değişecek denemişsindir zaten.
leonidasss leonidasss - #9
Build.prop ile shealt sorunu çözülüyor.Güvenli klasör çözülmüyordu.

ro.config.tima=1
ro.config.tima=0 olarak değişecek denemişsindir zaten.
Farklı iki yazılım yüklemesi yapmama rağmen düzelmedi. Magisk yükledim düzelmedi. İlk defa karşılaştım. Müşteri illede güvenli klasör istiyorum diyor başka bir şey demiyor.
silivriserdar silivriserdar - #10
Farklı iki yazılım yüklemesi yapmama rağmen düzelmedi. Magisk yükledim düzelmedi. İlk defa karşılaştım. Müşteri illede güvenli klasör istiyorum diyor başka bir şey demiyor.
O nasıl bir sorun anlamadım. Daha önce hiç başıma gelmedi. Konya ait hata ile ilgili resim vesaire varsa çok iyi olur. Teşekkürler.
leonidasss leonidasss - #11
Yarın paylaşırım mutlaka.
leonidasss leonidasss - #12
6729d27c1a8f022ba261d767f6c6887a.jpg

Aldığım hata bu ve düzeltmedim bir türlü
silivriserdar silivriserdar - #13
İlk defa gördüm bu hatayı. Normal original rom yükleyince gene aynı hata oluyor mu?
leonidasss leonidasss - #14
İlk defa gördüm bu hatayı. Normal original rom yükleyince gene aynı hata oluyor mu?
Evet aynı sorun orijinal yazılımdan sonrada devam ediyor
Casper_2641 Casper_2641 - #15
Bu hata genel olarak firma garantili cihazlarda oluyor adamlar türkçe dil için root yapıyor.Sonra kaldırıyorlar ama sistem rootlu oluyor haliyle.Güvenli klasör çalışmıyor yukarda build.prop ile verdiğim ayarla samsung healt çalışıyor sadece.
leonidasss leonidasss - #16
Bu cihaza çözüm bulmam gerek.
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #17
Arkadaşlar cihaz root edildiği için güvenli klasör oluşturulamamakta. Build prop dosyasına müdahale ettim fakat değişen bir şey olmadı. Konu hakkında önerisi olan arkadaşlarımızın yardımlarını bekliyorum.
benim kendi s8 cihazımdada aynı sıkıntı var. knox sayacından kaynaklanıyor bende çok uğraştım yapamadım.
yapabilen olursa bizde faydalanalım :)
leonidasss leonidasss - #18
Knox ayarlarını sıfırlayıp düzenlemesini yaptım. Orijinal knox yüklememe rağmen düzelmedi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #19
Bu cihaza çözüm bulmam gerek.

Knox ile ilgili EFT Dongle birşeyler yapıyor. EFT telegram ekibine sormak lazım.
leonidasss leonidasss - #20
Mantıklı hemen sorayım. [emoji3][emoji3]
silivriserdar silivriserdar - #21
Mantıklı hemen sorayım. [emoji3][emoji3]
Ama telefonun dilini ingilizce yap sonra bu verilen hata ingilizce şeklinde olsun. O zaman tahminim daha anlaşılır olur. Bizde Google'da ingilizce olarak bu sorunu arama yapabiliriz.
Y Yasin65 - #22
6729d27c1a8f022ba261d767f6c6887a.jpg

Aldığım hata bu ve düzeltmedim bir türlü
Benim telefondada aynı sorunu veriyor ama benim cihaza farklı bir 6.1 stock rom yüklenip ve rootlanmış sonradan root programı kaldırılmış ama cihaz durumu halen özel ve 7.0 stock rom atmayı denedim odin failed sorunu veriyor yazılım almıyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz
silivriserdar silivriserdar - #23
Benim telefondada aynı sorunu veriyor ama benim cihaza farklı bir 6.1 stock rom yüklenip ve rootlanmış sonradan root programı kaldırılmış ama cihaz durumu halen özel ve 7.0 stock rom atmayı denedim odin failed sorunu veriyor yazılım almıyor lütfen yardımcı olabilirmisiniz
Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
S sayko2 - #24
knox sayacanı sıfırlamak suanlık imkansız muhtemelen önümüzdeki 2 veya 3 sene boyunca bu durum boyle devam edicek
sontecrube sontecrube - #25
Arkadaşlar Hort olacak ama konu nereden açılıyor bulamadım. A310f var repair yaptıktan sonra sertifika tutmuyor. şebeke vermiyor yani. neden olabilir ? bide konu nereden açılıyor öğretirseniz sevinirim
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #26
Arkadaşlar Hort olacak ama konu nereden açılıyor bulamadım. A310f var repair yaptıktan sonra sertifika tutmuyor. şebeke vermiyor yani. neden olabilir ? bide konu nereden açılıyor öğretirseniz sevinirim
7.0 a yükselt. u2 yazılımı olsun. root yap tekrar patch yap OK
silivriserdar silivriserdar - #27
Forumda Konu Açma
sontecrube sontecrube - #28
Hemen indiriyorum adnan usta. Çok teşekkür ederim.
sontecrube sontecrube - #29
Adnan usta 7.0 olan yazılımın ismini paylaşırmısın. supporttan bikaç tane indirdim hep 6.0.1 her yazılım 2 saat sürüyor. yazılım ismini paylaşırsan sevinirim
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #30
Adnan usta 7.0 olan yazılımın ismini paylaşırmısın. supporttan bikaç tane indirdim hep 6.0.1 her yazılım 2 saat sürüyor. yazılım ismini paylaşırsan sevinirim
BomberMAn_TR BomberMAn_TR - #31
Bir defa root yaptıktan sonra knox sayacı yükseldiği için tekrar stock rom yükleseniz de güvenli klasör sorunu devam eder. Birkaç yerde s7 edge de custom kernel ile çözüldüğünü okudum ama deneme şansım olmadı. eline cihaz gelen olursa deneyebilir google da birkaç yerde var
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a3-2017-sm-a320f-guvenli-klasor-olusturulamiyor-hatasi.5477/