Samsung Galaxy A3 SM-A310F Donma Sorunu

Samsung Galaxy A3 SM-A310F Donma Sorunu

bykaya27 bykaya27 - #1
Herkese kolay gelsin sürekli cfroot kullandığımdan dolayı cihazlarda donma ve desen geç açılma sorunu ile giderildi.
Aydar1 Aydar1 - #2
Teşekkürler
wrongroad wrongroad - #3
Android 7.0 da supersu 2.82 sr1 sr2 sr3 sr4 sr5 sürümleri kilit ekranı geç açılması, donma ve cihazda geç açılmaya neden oluyor. Cfroot da supersu 2.82 sr5 var ondan donmuş cihazın. Twrp ile 2.79 veya 2.82 stabil sr'siz yüklediğinde sorun kalmamıştır.
silivriserdar silivriserdar - #4
Android 7.0 da supersu 2.82 sr1 sr2 sr3 sr4 sr5 sürümleri kilit ekranı geç açılması, donma ve cihazda geç açılmaya neden oluyor. Cfroot da supersu 2.82 sr5 var ondan donmuş cihazın. Twrp ile 2.79 veya 2.82 stabil sr'siz yüklediğinde sorun kalmamıştır.
Bende bir cihazda böyle bir soruna denk geldim. Twrp üzerinden süper su yükledim ama cihazın gene desen kilidi geç açılma sorunu devam etti. Daha eski süper su ile düzeliyor ise güzel.
wrongroad wrongroad - #5
Bende bir cihazda böyle bir soruna denk geldim. Twrp üzerinden süper su yükledim ama cihazın gene desen kilidi geç açılma sorunu devam etti. Daha eski süper su ile düzeliyor ise güzel.
V2.82 nin stabil sürümü hariç. Sr1 Sr2 Sr3 Sr4 ve Sr5 bu soruna neden oluyor.
silivriserdar silivriserdar - #6
V2.82 nin stabil sürümü hariç. Sr1 Sr2 Sr3 Sr4 ve Sr5 bu soruna neden oluyor.
Anladım bunu hiç düşünmedim. Geçenlerde böyle bir sorun ile karşı karşıya geldik. Ben genelde masa üstünde hep 2.82 sürümü var onu kullanıyorum.
H halil6363 - #7
Herkese kolay gelsin sürekli cfroot kullandığımdan dolayı cihazlarda donma ve desen geç açılma sorunu ile giderildi.
link olu ustam
bykaya27 bykaya27 - #8
RnJ4gR.jpg

link sağlam
leonidasss leonidasss - #9
Link çalışıyor bir daha göz atın.
H halil6363 - #10
ustam şuan ben cf root tan sonran twrp 3.0.2.1 sepersu v2.82sorun çözüldü desen hafif eskısi gibi oldu
H halil6363 - #11
başarısız ag hatası indiremedim malasef
bykaya27 bykaya27 - #12
ustam şuan ben cf root tan sonran twrp 3.0.2.1 sepersu v2.82sorun çözüldü desen hafif eskısi gibi oldu
gözünüz aydın. :) başarısız ağ hatasının nedeni sizin internetinizden kaynaklanıyor olabilir
M mustafa3455 - #13
s.a kolay gelsin a320f 7.0 kilit donma sorunu root bi çözüm lütfen
M MrClaud - #14
link silinmiş
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a3-sm-a310f-donma-sorunu.3736/