Samsung Galaxy A50 SM-A505FN U2 Android 9.0 TWRP + Root + Magisk Anlatımı

Aydar Aydar - #1

04.png

Merhabalar, Sevgili Mobil Kulüp Kullanıcıları Bugün sizlere.
Samsung Galaxy A50 SM-A505FN U2 Android 9.0 TWRP + Root + Magisk İşlemi nasıl yapılır onu anlatacağım.

1) Cihazınızda RMM Kilidi varsa Chimerala öncelikle. KnoxGuard yapıyoruz.
Sonradan RMM Unlock yapıyoruz.

2) Aşadaki verdiğim dosyada "TWRP" İsimli Olan dosyayı indiriniz. Ve zip vs rardan çıkarınız.
Cihazımıza TWRP Yükledikten sonra "Format Data" yapıyoruz. Geri geliyoruz.

3) Aşadaki verdiğim dosyada "Magısk.zip" isimli olan dosyayı SD Karta Atıp İnstall Bölümünde Yükliyoruz.

4) Cihazı açılmasını bekleyin. Cihaz açıldıktan sonra cihazımıza "Magisk Manager-v7.2.0.apk" İsimli olan dosyaı cihazımıza kuruyoruz.

Bu işlemler bitikten sonra cihazımızı IMEI Repair İşlemi Yapıp
Ve Patch Certificate yapıyoruz.

TWRP:

Magisk Manager-v7.2.0.apk

Magısk.zip

Sunum Mobil Kulüp'e aittir.
Buradan alıntı yapacakların kaynak belirtmeleri gerekmektedir.
TAÇSIZKRAL TAÇSIZKRAL - #2
Çok Sağol İşe Yaradı
EliteMan EliteMan - #3
:tsk:
Aydar Aydar - #4
feat55 feat55 - #5
Aydar Aydar - #6
Verdiğiniz bağlantı süresi dolmuş gibi görünüyor.
"Invalid Download Token"
A anksamuel - #7
Merhaba hocam paylaşım için teşekkürler ancak cihaz samsung yazısında kalıyor twrp yükledikten sonra.
M Machine - #8
Merhaba hocam paylaşım için teşekkürler ancak cihaz samsung yazısında kalıyor twrp yükledikten sonra.

TWRP üzerinden format yapmayı denediniz mi?
Aydar Aydar - #9
Format wipe data yapınız.
Ve sonradan "Magisk_20.4.zip" kurunuz.
A anksamuel - #10
Format wipe data yapınız.
Ve sonradan "Magisk_20.4.zip" kurunuz.
Hocam twrp kurduktan sonra cihaz samsung yazısında kalıyor açılmıyor yani, recovery ekranına zaten giriş izni sunmuyor.
Aydar Aydar - #11
Hocam twrp kurduktan sonra cihaz samsung yazısında kalıyor açılmıyor yani, recovery ekranına zaten giriş izni sunmuyor.
Cihazınıza ne işlem yapmak istiyorsunuz?
A anksamuel - #12
Cihazınıza ne işlem yapmak istiyorsunuz?
Hocam chimera ile repair yaptım şimdi patch yapmam lazım ama bir türlü root işlemini başarılı bir şekilde sonuçlandıramadım.
Aydar Aydar - #13
Hocam chimera ile repair yaptım şimdi patch yapmam lazım ama bir türlü root işlemini başarılı bir şekilde sonuçlandıramadım.
En basit şekilde Root yapabilirsiniz. Buyrunuz.
P p3rq4m0n - #14
twrp yükleyince boot etmedi cihaz sürekli kapatıp açtı sonra tekrar orjinal boot recovery ve vbmea flashladım açıldı root yapamıyorum cıldıracagım
Aydar Aydar - #15
twrp yükleyince boot etmedi cihaz sürekli kapatıp açtı sonra tekrar orjinal boot recovery ve vbmea flashladım açıldı root yapamıyorum cıldıracagım
Cevabınız diğer konuya yazıldı.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a50-sm-a505fn-u2-android-9-0-twrp-root-magisk-anlatimi.9148/