Samsung Galaxy A7 2015 SM-A700YD Internet Sorunu

Samsung Galaxy A7 2015 SM-A700YD Internet Sorunu

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar bu cihazımız 3G ve 4.5G hizmetleri aktif olmasına rağmen internete erişim sağlayamamakta yazılım attım düzelmedi. Eft Dongle üzerinden Fix and enable Lte denedim o da düzeltmedi ne yapabilirim bu konuda?
symbazz symbazz - #2
Arkadaşlar bu cihazımız 3G ve 4.5G hizmetleri aktif olmasına rağmen internete erişim sağlayamamakta yazılım attım düzelmedi. Eft Dongle üzerinden Fix and enable Lte denedim o da düzeltmedi ne yapabilirim bu konuda?
Modem yükle.

SM-N950 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #3
Hocam imei numaralarını kontrol ettiniz mi? Kayıtlı mı?
leonidasss leonidasss - #4
Hocam imei numaralarını kontrol ettiniz mi? Kayıtlı mı?

Kayıtlı hocam.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
silivriserdar silivriserdar - #5
Kayıtlı hocam.

Bir kaç farklı yazılım denemesi yapmak gerekebilir.
leonidasss leonidasss - #6
Bir kaç farklı yazılım denemesi yapmak gerekebilir.

Tek yazılım denedim , eft dongle dan bir kaç şey denedim düZelmedi.

symbazz symbazz - #7
3g de 4g de görüşme yapılabiliyormu. 4,5g seçili iken 3g den 4,5g ye otomatik geçiş varmı. Bunlara cevap hayır ise board arızası vardır yada anten problemi yaşanıyordur. Yok cevap evet ise, sorun yazılımsaldır.

leonidasss leonidasss - #8
3g de 4g de görüşme yapılabiliyormu. 4,5g seçili iken 3g den 4,5g ye otomatik geçiş varmı. Bunlara cevap hayır ise board arızası vardır yada anten problemi yaşanıyordur. Yok cevap evet ise, sorun yazılımsaldır.

Üstad cevaplar evet [emoji106] elimde tek yazılım vardı ve bugün cuma bereketi olsa gerek çok aşırı bir yoğunluk vardı yazılım sonrası bir kaç şey denedim sonuç almayınca gönderdim.

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-a7-2015-sm-a700yd-internet-sorunu.3470/