Samsung Galaxy C7 SM-C7000 6.0.1 Root

Samsung Galaxy C7 SM-C7000 6.0.1 Root

silivriserdar silivriserdar - #1
6a5a7f6a0a0bfa0418b2684fea995ae9.jpg

Root dosyası;

Alternatif link

1. Gmail hesabınızdan çıkış yapın.
2. Oem kilidini açın.
3. Usb hata ayıklama açın.
5. Yukarıdaki 2 dosyayı İndirin.
6. Odin ile tar uzantılı dosyayı ap veya pda kısmından seç yükle
7. Eğer süper su gelmez ise, hafıza kartına 2. Dosyamız olan apk uzantılı dosyayı kuruyoruz.

Eğer cihazınızı download moda alınca crom service on yazıyor ise of yapmalısınız.

bulunan uygulamayı indirin ve açın.

1d3bf5f774308532ae5f720fd0274137.jpg
P patronkim - #2
root dosyalarını indiremedim.
braveturks braveturks - #3
root dosyalarını indiremedim.
Bağlantılar sağlam. Siz nasıl bir hata aldınız?
P patronkim - #4
Bağlantılar sağlam. Siz nasıl bir hata aldınız?
sm c7000 i rootlayamadım.Odin programında setup connecting yazıyor.Orada takılı kalıyor.Root dosyasını telefona flashlamıyor.bilgisayara ne yaptıysam olmadı.usb driver kurulu.usb hata ayıklama modu açık,oem kilidi açık,gmail hesabı kapalı ancak odin programında setup connecting kısmında takılı kalıyor
silivriserdar silivriserdar - #5
sm c7000 i rootlayamadım.Odin programında setup connecting yazıyor.Orada takılı kalıyor.Root dosyasını telefona flashlamıyor.bilgisayara ne yaptıysam olmadı.usb driver kurulu.usb hata ayıklama modu açık,oem kilidi açık,gmail hesabı kapalı ancak odin programında setup connecting kısmında takılı kalıyor

Hangi odin versiyonunu kullanıyorsunuz. Ve bu videodaki gibi yapın. Örnek video sadece, ayrıca hata resimini atarsanız daha iyi olur. Normalde cihazı download moda aldığınız zaman odin direk cihazınızı görür ve yazılım veya doysa yüklemesi yaparsanız. Daha önce bu konularda deneyeniniz yoksa ve pc bilginiz az ise uğraşmayın derim.

Y yalkurt - #6
Hangi odin versiyonunu kullanıyorsunuz. Ve bu videodaki gibi yapın. Örnek video sadece, ayrıca hata resimini atarsanız daha iyi olur. Normalde cihazı download moda aldığınız zaman odin direk cihazınızı görür ve yazılım veya doysa yüklemesi yaparsanız. Daha önce bu konularda deneyeniniz yoksa ve pc bilginiz az ise uğraşmayın derim.

bende root işleminin son kısmında telefon mavi bir ekranda çince yada başka bir dil ona benzeyen kalıyor yaklaşık yarım saat beklettim belki işlem yapıyordur diye hiç ibrşey olmadı 5 kere denedim aynısı oldu nasıl aşarım bir yardım edermisin
silivriserdar silivriserdar - #7
bende root işleminin son kısmında telefon mavi bir ekranda çince yada başka bir dil ona benzeyen kalıyor yaklaşık yarım saat beklettim belki işlem yapıyordur diye hiç ibrşey olmadı 5 kere denedim aynısı oldu nasıl aşarım bir yardım edermisin

Yukarıdaki yeni eklediğim linki denermisin. Olumlu yada olumsuz dönüş yaparsan sevinirim.
Y yalkurt - #8
Yukarıdaki yeni eklediğim linki denermisin. Olumlu yada olumsuz dönüş yaparsan sevinirim.
aynı şey oldu telefona reset atacakken mavi bir ekranda çince yazılar yazıyor başka telim yok foto ekleyemiyorum
Y yalkurt - #9
buda resim bu şekilde 45 do beklettim sonuç yok malesef nerede yanlış yapıyorum anlamadım

printThread_attachments

• IMG-20170526-WA0000.jpg
    IMG-20170526-WA0000.jpg
    45.3 KB · Görüntüleme: 156
silivriserdar silivriserdar - #10
buda resim bu şekilde 45 do beklettim sonuç yok malesef nerede yanlış yapıyorum anlamadım

Cihaz elimde olmadığı için deneme fırsatım olmadı. Bide bu dosyayı indirip denermisiniz.
Y yalkurt - #11
Cihaz elimde olmadığı için deneme fırsatım olmadı. Bide bu dosyayı indirip denermisiniz.
hocam winrar şifreli bulamadım şifreyide biliyorsan yazarmısın
silivriserdar silivriserdar - #12
hocam winrar şifreli bulamadım şifreyide biliyorsan yazarmısın

Bakıyorum hemen.

Edit: Bunu denermisin.

Kod:
asrejavan
silivriserdar silivriserdar - #13

Bu resimdeki araştırdığıma göre uyarı niteliğindedir. Yani cihazınız şu an tahminin root edilmiş olması gerekir. Root cheker ile bir deneme yaparmısınız. Konuda anlatılan süper su gelmez ise süper su apk kurun.
Y yalkurt - #14
Bu resimdeki araştırdığıma göre uyarı niteliğindedir. Yani cihazınız şu an tahminin root edilmiş olması gerekir. Root cheker ile bir deneme yaparmısınız. Konuda anlatılan süper su gelmez ise süper su apk kurun.
yok hocam olmadı şifrede olmadı root checker ilşlede kontrol ettim olmamış bi sıkıntı var ama aşamadım denemediğim yol kalmadı
1 usb hata yaıklamayı açtım
2 OEM kilidini kaldırdım
3 usb sürücüyü yükledim
4 google hesabını sildim
5 dosyaları indiriop yüklemeye çalıştım ama olmadı
silivriserdar silivriserdar - #15
yok hocam olmadı şifrede olmadı root checker ilşlede kontrol ettim olmamış bi sıkıntı var ama aşamadım denemediğim yol kalmadı
1 usb hata yaıklamayı açtım
2 OEM kilidini kaldırdım
3 usb sürücüyü yükledim
4 google hesabını sildim
5 dosyaları indiriop yüklemeye çalıştım ama olmadı

Cihazında son Güncelleme varsa belki ondan olabilir. Eski bir Android 6 versiyonunu yüklemeni tavsiye ederim. Bu cihazlar diğer Samsung cihazları gibi değil. Snapdragon Qualcom işlemcili, o Yüzden dikkatli olmanı tavsiye ederim. Eğer cihaza eski bir Android 6 yükleyebilirsen muhtemelen bu işlemler işe yarayacaktır. Sorumluluk size aittir.
Y yalkurt - #16
Cihazında son Güncelleme varsa belki ondan olabilir. Eski bir Android 6 versiyonunu yüklemeni tavsiye ederim. Bu cihazlar diğer Samsung cihazları gibi değil. Snapdragon Qualcom işlemcili, o Yüzden dikkatli olmanı tavsiye ederim. Eğer cihaza eski bir Android 6 yükleyebilirsen muhtemelen bu işlemler işe yarayacaktır. Sorumluluk size aittir.
ilgilendiğin için teşekkür ederim hocam bende o kadar bilgi yok malesef yeni güncelleme için birşey çıkarsa onu denetim artık saolasın
silivriserdar silivriserdar - #17
ilgilendiğin için teşekkür ederim hocam bende o kadar bilgi yok malesef yeni güncelleme için birşey çıkarsa onu denetim artık saolasın

Anladım kardeşim, bu cihazdan elime geçerse bu yöntemleri deneyip eksik yerleri tamamlarım. Elimde cihaz olmadığı için deneme imkanım şu an yok.
H hasanyangel - #18
bu javad ın dosyası önceden telefonumu rootluyordu şimdi yapmıyor. samsung rom unu güncellemiş bu rom da root yapılmıyor :S aptal telefonu illa sattıracak kendini !! acil c7 rom dosyası lazım güncel
silivriserdar silivriserdar - #19
bu javad ın dosyası önceden telefonumu rootluyordu şimdi yapmıyor. samsung rom unu güncellemiş bu rom da root yapılmıyor :S aptal telefonu illa sattıracak kendini !! acil c7 rom dosyası lazım güncel
Root olan sürüme geçiş yapın. Sammobile sitesine üye olup cihazınız için uygun olan romlardan birini indirin.
H hasanyangel - #20
hangi rom sürümüyle uyumlu olduğunu bilsem hemen yükleyeceğim :(
silivriserdar silivriserdar - #21
hangi rom sürümüyle uyumlu olduğunu bilsem hemen yükleyeceğim :(
Cihazı download moda alın bakın bakalım crom service karşısında ne yazıyor. Eğer unlock veya of yazıyor ise sıkıntı olmadan yükleme yaparsınız. Ama lock veya on yazıyor ise o zaman unlock yapmanız gerekir. Sonrasında yukarıda verilen root dosyalarını kullanabilirsiniz. Cihazınızın ayarlar bölümüne girin ve telefon hakkında tıklayın yazılım bilgisine bakın aşağıda paylaştığım resimde ki ile yazılım numarası uyuyor ise cf root dosyası ile yükleme yapabilirsiniz. Sorumluluk size aittir herhangi bir olumsuzlukta ben ve mobilkulup sitesi sorumlu değildir.

b7bf9a213a969cec807e51426f0cae59.jpg
H hasanyangel - #22
hocam malesef dediğinizi yaptım. root olmuyor ve sistem komple çöküyor :( Güncel sisteme güncel root dosyası lazım.
silivriserdar silivriserdar - #23
hocam malesef dediğinizi yaptım. root olmuyor ve sistem komple çöküyor :( Güncel sisteme güncel root dosyası lazım.
Üzerindeki yazılım hangisi, ayarlardan yapım numarasına bakıp yazarsanız veya resim atarsanız ona göre root dosyası bakalım.
oguzhankotan oguzhankotan - #24
Bahsettiğiniz dosyalar ile Android 6.0.1 sürümlü Samsung C7000'e root atmaya çalıştım şifresi olmayan cihaz şifreli olarak açıldı. Çok sağolun yani bravo !!!
silivriserdar silivriserdar - #25
Bahsettiğiniz dosyalar ile Android 6.0.1 sürümlü Samsung C7000'e root atmaya çalıştım şifresi olmayan cihaz şifreli olarak açıldı. Çok sağolun yani bravo !!!
Sen şuna ben yapamadım demiyorsun da bize çemkiriyorsun.
oguzhankotan oguzhankotan - #26
Sen şuna ben yapamadım demiyorsun da bize çemkiriyorsun.
Ben şimdiye kadar yüzlerce root attım, sıkıntı bende değil verdiğiniz dosyada.
silivriserdar silivriserdar - #27
Dosyada sorun yok. Defalarca denenmiş test edilmiştir.
symbazz symbazz - #28
Herkes profesör burada. Ama her nedense de dosyaları burada arıyorlar. Bende 10 bin kere root attım ama hala kendime ustayım diyemiyorum. Neden ?, siz insan üstümüsünüz de hata yapmayacaksınız. Sizde insansınız, hata yapabilirsiniz. Yayınlayan arkadaşımız öyle boş insan değildir. Denemediği bir yazılım için iddia da bulunmaz. Tekrar tekrar hata yapmadan deneyin, olacaktır.
Cihaza şifre geldi demişsiniz. Cihazınız yurtdışıysa sim kilit aktif olmuştur. Bu da bizim suçumuz değil.

Cihazınız belli ki U2 cihazı değil. Balıklama atlamışsınız. Uyumsuz root attığınızdan bu sorunla da karşılaşmış olabilirsiniz.
leonidasss leonidasss - #29
Yüzlerce root atan insan rootun hatalı mi değil mi dokunmadan görmeden hemen anlaması lazım. Hayret nasıl anlamamissiniz.. Kesin gözünüzden kaçmıştır.

Arkadaşlarımız bu dosyayı kullandılar hemde defalarca kimse de sorun olmadıysa sizde olduysa sorun sizin cihazinizdadir. Geçmiş olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
oguzhankotan oguzhankotan - #30
Yüzlerce root atan insan rootun hatalı mi değil mi dokunmadan görmeden hemen anlaması lazım. Hayret nasıl anlamamissiniz.. Kesin gözünüzden kaçmıştır.

Arkadaşlarımız bu dosyayı kullandılar hemde defalarca kimse de sorun olmadıysa sizde olduysa sorun sizin cihazinizdadir. Geçmiş olsun.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Defalarca denemek kesin sorun yok anlamına gelmez, ben de cihazdaki bi ayrıntıyı gözden kaçırmış olabilirim ama sizinde bu kadar dosya kesin doğru tavrınız gereksiz. Bu kadar uzatmaya gerek yok. Ben sıkıntı yaşadım. Bu gerçek. Daha sonra başka bir kaynaktan indirdiğim dosyayla rootladım cihaz hem düzeldi hemde rootlandı şimdi sizinkinde sıkıntı yok madem ben yanlış yaptım, diğer dosya nasıl çalıştı sıkıntısız ! olabilir belki de hata bizdedir diyebilmeli insan. Neyse siz devam edin böyle
silivriserdar silivriserdar - #31
Defalarca denemek kesin sorun yok anlamına gelmez, ben de cihazdaki bi ayrıntıyı gözden kaçırmış olabilirim ama sizinde bu kadar dosya kesin doğru tavrınız gereksiz. Bu kadar uzatmaya gerek yok. Ben sıkıntı yaşadım. Bu gerçek. Daha sonra başka bir kaynaktan indirdiğim dosyayla rootladım cihaz hem düzeldi hemde rootlandı şimdi sizinkinde sıkıntı yok madem ben yanlış yaptım, diğer dosya nasıl çalıştı sıkıntısız ! olabilir belki de hata bizdedir diyebilmeli insan. Neyse siz devam edin böyle
Sende başka mecralarda devam et hadi güle güle.
symbazz symbazz - #32

Başka yerden bulduğunuz dosya, sizin yükleyemediğiniz bizim dosyanın hatalı olduğunu göstermiyor. Ya birgün de, buraya gelipte, yanlışlık yapan bir üyemizin, "kusura bakmayın, belki ben yapamamış olabilirim." dediğini göremedim. Konuda 2250 görme, ortalama da 500 indirme vardır. Bu 500 kişi salak ve sadece siz dosdoğru ustasınız değilmi.?. Sizden başka, dosyanız hatalı diyen olmuşmu peki, olmamış. Demek ki erdem sahibi olup "kardeşim ben belki bir yerde hata yaptım " demeniz gerekirken siz hala goygoy peşindesiniz. Doğal olarakta bu kadar laf işitiyorsunuz. Sonra da " siz böyle devam edin" gibisinden ukala tavır takınıyorsunuz. Biz böyle devam edeceğiz merak etme. Siz olun yada olmayın.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-c7-sm-c7000-6-0-1-root.2061/