Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Auto Root

Samsung Galaxy C7 SM-C7000 Auto Root

A andoromamemo - #1
c7000 root odin 3.09 dan pda bolumunden dosyayi seçiyoruz ve cihazi dowland alıp start basiyoruz işlemin bitmesini bekliyoruz işlem bittikten sonra cihaz resetlenecektir ve root işlemi başarılı olucaktır.!

kanuni312 kanuni312 - #2
meraba kardesim 1 aydir delirmek uzereyim bir turlu root olmuyor telefon Telefonun modeli Samsung galaxy c7 7.0 nougat son surum odin ile kac defa denedim olmuyor lutfen yardim et
silivriserdar silivriserdar - #3
meraba kardesim 1 aydir delirmek uzereyim bir turlu root olmuyor telefon Telefonun modeli Samsung galaxy c7 7.0 nougat son surum odin ile kac defa denedim olmuyor lutfen yardim et
Nerde hata alıyorsunuz. Odin ile hatanın resmini atın yardımcı olalım.
kanuni312 kanuni312 - #4
Nerde hata alıyorsunuz. Odin ile hatanın resmini atın yardımcı olalım.
kardesim numarami verecem sana whatsapptan yazarimisn suan pc de degilim sana haber versem cunku cok onemli benim icin
silivriserdar silivriserdar - #5
kardesim numarami verecem sana whatsapptan yazarimisn suan pc de degilim sana haber versem cunku cok onemli benim icin
Anladım ama o şekilde kimseye artık yardımcı olamıyorum. Konudan yazın veya akşam devam edin.
kanuni312 kanuni312 - #6
ozaman şöyle soylim telefon Son surum 7.0 nougat guncelleme 2 ay once geldi oem kilidi yok oyuzden crom service den kilidi actim iste dovland moda laiyorum teli up volme sonra usb takiyorum odin cihazi goruyor ondan sonra CF auto root dosyasini AP kismina koyuyorum star liyorum doluyor doluyor pass yazmasi gereken yerde Fail dior belki 50 kere denedim sonuc degismiyor bir cok siteden CF auto indirdim ayrica Odin guncel surum eski surum hepsini denedim olmuyor nasil yapcam yardm et
silivriserdar silivriserdar - #7
ozaman şöyle soylim telefon Son surum 7.0 nougat guncelleme 2 ay once geldi oem kilidi yok oyuzden crom service den kilidi actim iste dovland moda laiyorum teli up volme sonra usb takiyorum odin cihazi goruyor ondan sonra CF auto root dosyasini AP kismina koyuyorum star liyorum doluyor doluyor pass yazmasi gereken yerde Fail dior belki 50 kere denedim sonuc degismiyor bir cok siteden CF auto indirdim ayrica Odin guncel surum eski surum hepsini denedim olmuyor nasil yapcam yardm et
Şimdi bizim sitede bulunan linkleri bu konuya ekleyeceğim. Eklediğim konulardan root yapabilirsiniz.
kanuni312 kanuni312 - #8
Şimdi bizim sitede bulunan linkleri bu konuya ekleyeceğim. Eklediğim konulardan root yapabilirsiniz.

tamam bekliyorum hemen eklerseniz cok tesekkur ederim cunku internet kafeye gitmem gerekecek pc yok evde
silivriserdar silivriserdar - #9
tamam bekliyorum hemen eklerseniz cok tesekkur ederim cunku internet kafeye gitmem gerekecek pc yok evde
bulunan dosyayı indirin ve odin ile yükleme yapın. Site türkiyede yasaklı olduğu için vpn ile bağlanın.
kanuni312 kanuni312 - #10
bulunan dosyayı indirin ve odin ile yükleme yapın. Site türkiyede yasaklı olduğu için vpn ile bağlanın.
deniyecem hemen Tesekkur ederim
kanuni312 kanuni312 - #11
reis suan pc deyim telefon bozuldu sanırım dedıgını yaptim fbr block fln dio tel dowlandmodda kaldı
silivriserdar silivriserdar - #12
reis suan pc deyim telefon bozuldu sanırım dedıgını yaptim fbr block fln dio tel dowlandmodda kaldı

Telefonun ayarlarından gmail den çıkış yap ve usb hata ayıklama açıp oem kilidini açıp öyle işlem yapın.
kanuni312 kanuni312 - #13
abi dovland moddan cıkmıyor telefon

XPNWP5.png
kanuni312 kanuni312 - #14
hah tamam galiba duzelttim iki ses tusuna bastım duzeldi benım telefonda oem kilidi yok abi crom service den acılıyormus dorla fbr lock on dio zaten dowland modda iken
kanuni312 kanuni312 - #15
abı oem kilidi yok

BLNXOQ.jpg
kanuni312 kanuni312 - #16
tm abi oem kaldırdım ama yelefon samsung yazısında kaldı bıde ustte recovery bootig yazıyor suan
kanuni312 kanuni312 - #17
abi pass yazdı simdi tel samsung yazısında kaldı
silivriserdar silivriserdar - #18
Burada bulunan konuya bakın.
kanuni312 kanuni312 - #19
konudakinin aynisini yaptim yuklendi dior ama Telefon resetlenip scildiginda root olmamis gozumuyor
silivriserdar silivriserdar - #20
konudakinin aynisini yaptim yuklendi dior ama Telefon resetlenip scildiginda root olmamis gozumuyor
Süper su yüklediniz mi? Twrp içinden?
kanuni312 kanuni312 - #21
twrp yuklenmiyorki rootluyayim yuklendi gozukuyor ama telefonun kendi recovery menusu aciliyor twrp gozukmuyor bu yuzden root atamiyorum
astek055 astek055 - #22
twrp yuklenmiyorki rootluyayim yuklendi gozukuyor ama telefonun kendi recovery menusu aciliyor twrp gozukmuyor bu yuzden root atamiyorum
Kullandığınız Odin versiyonu nedir ?
Paradox Paradox - #23
Kullandığınız Odin versiyonu nedir ?

Daha önce paylaşılan görselden anladığım kadarıyla 3.12 sanırım.
kanuni312 kanuni312 - #24
kullanmadigim odin surumu kalmadı odinle alakasi yok
astek055 astek055 - #25
Daha önce paylaşılan görselden anladığım kadarıyla 3.12 sanırım.
Daha önce benim de başıma şöyle bir olay gelmişti. Odin versiyon 3.9 - 3.10 ile kurduğum TWRP açılmış olup aynî TWRP 'yi odinin 3.12 ile kurduğum zaman çalışmamıştı. Bu sebebten dolayı farklı odin versiyon ları ile denenmesi gerekiyor.
astek055 astek055 - #26
kullanmadigim odin surumu kalmadı odinle alakasi yok
Emin olmayınız.
B BazMuhammedd - #27
bende ıkı hafdir uğraşıyorum c7 7.0 root yapacam diye ama başaramadim
symbazz symbazz - #28
rootu deneyin.
H hkntrl - #29
abi dovland moddan cıkmıyor telefon

XPNWP5.png
dün geceden beridir bu sorunu çözmeye çalışxtım sonunda çözdüm anlatayım belki faydası olur power ses yükseltme ve home tuşları ile recoverin bölümüne girdim temizle bölümünden tüm verileri temizledikten sonra tekrar odinle yükledim şükür oldu. bu menüye girmenin yollarını siteden araştırırsanız girersiniz zira ben bu bölüme nası girdim anlamadım :)

printThread_attachments

• recovery.jpg
    recovery.jpg
    24.9 KB · Görüntüleme: 0
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-c7-sm-c7000-auto-root.2815/