Samsung Galaxy Grand Prime+ SM-G532F IMEI Repair

Samsung Galaxy Grand Prime+ SM-G532F IMEI Repair

islammusluman05 islammusluman05 - #1
herkese kolay gelsin iyi çalışmalar elimde bir tane samsung grand prime plus var sm-532f bu cihaza imei repair yapılabiliyor mu iki tane teknik servise gittim olmuyor deniler ama sizede danışmak istedim
silivriserdar silivriserdar - #2
herkese kolay gelsin iyi çalışmalar elimde bir tane samsung grand prime plus var sm-532f bu cihaza imei repair yapılabiliyor mu iki tane teknik servise gittim olmuyor deniler ama sizede danışmak istedim
Bu cihaza imei repair olmuyor. Mtk İşlemcili bu cihaz hatta cert bile olmuyor diye biliyorum. Ancak pasaport kaydı olur.
islammusluman05 islammusluman05 - #3
usta cihaz kayıt dısı yazıyor bir ustaya sordum 150tl ancak diyor
symbazz symbazz - #4
Mtk ama nasıl imei yazılamıyor.
silivriserdar silivriserdar - #5
Mtk ama nasıl imei yazılamıyor.
Abi samsung firmasının çıkardığı mtk cihazlara imei onarımı yaparsın ama değiştiremezsin. İmei değiştirme yapsan bile şebeke alamazsın. Cert Patch olmaz.
symbazz symbazz - #6
Hımm. bilmiyordum. Sağol Serdar.:alkis:
silivriserdar silivriserdar - #7
Hımm. bilmiyordum. Sağol Serdar.:alkis:
Rica ederim abi.
symbazz symbazz - #8
:begen:
jumyaz jumyaz - #9
Z3x ile bir seçenek var j730f olarak seçin ve imei (kandi imei) yazın, eğer telefon cert efs yazmayı denemediyse telefon çalmalı
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #10
Z3x ile bir seçenek var j730f olarak seçin ve imei (kandi imei) yazın, eğer telefon cert efs yazmayı denemediyse telefon çalmalı
daha önce deneyen oldumu bu yöntemi
islammusluman05 islammusluman05 - #11
valla usta artık bugun teknik servise verecem inşallah yaparlar 150tl istiyor bakalım olursa sonucu yazarım
hanifi hanifi - #12
Boşa verme bu model için imei repair olmuyor. Aslında ben yeni bir yazılım ile uğraşıyorum bakalım .
islammusluman05 islammusluman05 - #13
Boşa verme bu model için imei repair olmuyor. Aslında ben yeni bir yazılım ile uğraşıyorum bakalım .
tanıdık bir usta bakalım peki cihazın çökme riski var mı ?
astek055 astek055 - #14
Yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde bir yöntem vardı daha önce uğraşmıştım. Nol'arı değişe biliyoruz ama sonrasında certi de problem çıktı diye hatırlıyorum.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-grand-prime-sm-g532f-imei-repair.5282/