Samsung Galaxy J2 SM-J200H Google Play Müzik Uygulama Hatası

Samsung Galaxy J2 SM-J200H Google Play Müzik Uygulama Hatası

X xcoll - #1
Google play muzıkte mp3 dıye klasorde sarkılar var ... sonradan birkac sarkı yukledım onlarda kendı baslarına klasör oldular play muzıkte suan 6 klasör var sakıncası arka arkaya calmıyor tek bır sarkı tek bır klsorde oldugu ıçın

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
braveturks braveturks - #2
Dosya yöneticisine girip .mp3 uzantılı tüm dosyaları tek klasörde toplarsanız sorun çözülmüş olacaktır. Deneyip sonucu paylaşır mısınız? Eğer sorun çözülmezse forumdan başka birisi yardımcı olacaktır.
Paradox Paradox - #3
Google play muzıkte mp3 dıye klasorde sarkılar var ... sonradan birkac sarkı yukledım onlarda kendı baslarına klasör oldular play muzıkte suan 6 klasör var sakıncası arka arkaya calmıyor tek bır sarkı tek bır klsorde oldugu ıçın

ve bulunan konuları incelemeniz faydalı olacaktır.
X xcoll - #4
Ben şimdi play muziği ilk açtıgımda sadece mp3 klsöru çıkıyordu liste felan oluşturmadım mp3 klasöruneeki sıra ıle calıyordu.. ana sonra ındırdıgım sarkılar nasıl olulraa album kapakları ıle ınıyor o yuzden her bırı ayrı klosuree ayrı album kapagı ıle gorunuyor.

silivriserdar silivriserdar - #5

Format atın, ama Gmail hesabından çıkış yaparak bunu deneyin.
braveturks braveturks - #6
  1. Google Play Müzik uygulamasını
    o97MdUqLXJ2T_EBwXUFcj5hdZppre-vrLkJcjd0aUfwyIT5ECXPX4ipysoS6Y_gGTqI=w24
    açın.
  2. Bir albümün veya şarkının yanındaki Menü simgesi
    vOgJaWNbkf_Y0kOEQXe4wSlufkMuTb8NqGMIXSP-mRm72oR4ABGkR1L4sXyMmb7lBHnz=h18
    > Şarkı listesine ekle'ye dokunun.
  3. Yeni şarkı listesi'ne veya varolan bir şarkı listesinin adına dokunun.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j2-sm-j200h-google-play-muzik-uygulama-hatasi.3251/