Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320H/DS EFS Failed Hatası

Samsung Galaxy J3 2016 SM-J320H/DS EFS Failed Hatası

leonidasss leonidasss - #1
Arkadaşlar bu cihaza 2 ayrı yazılım attım her ikisini bitirmesine rağmen cihaz logoda kalıyor. Recoveryden format attım durum yine aynı bu konuda farklı bir önerisi olan arkadaşımız var mı ne yapılabilir.
Ayrıca recovery format bölümünde efs failed hatası vermekte.
silivriserdar silivriserdar - #2
Arkadaşlar bu cihaza 2 ayrı yazılım attım her ikisini bitirmesine rağmen cihaz logoda kalıyor. Recoveryden format attım durum yine aynı bu konuda farklı bir önerisi olan arkadaşımız var mı ne yapılabilir.
Ayrıca recovery format bölümünde efs failed hatası vermekte.
Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya bir atın bakalım.
leonidasss leonidasss - #3
Adsız.png

Arkadaşlar hallettim eft dongle üzerinden SM-G950F seçerek reset efs dedikten sonra cihaz kapanıp açıldı ve düzeldi
leonidasss leonidasss - #4
Hocam teşekkür ederim halloldu şükür

0be633b44f8caba85b10740675f6ae01.jpg
braveturks braveturks - #5
SM-G950F modelini neden seçtiniz? Eğer bir açıklaması varsa öğrenmek isterim.
leonidasss leonidasss - #6
SM-G950F modelini neden seçtiniz? Eğer bir açıklaması varsa öğrenmek isterim.
Valla açıklması şu Eft dongle da sadece dört modelin efs reset seçeneği var bende SM- G950f modelini seçtim.
braveturks braveturks - #7
Valla açıklması şu Eft dongle da sadece dört modelin efs reset seçeneği var bende SM- G950f modelini seçtim.
Teşekkür ederim. Gayet makul bir açıklama oldu. :)
leonidasss leonidasss - #8
Teşekkür ederim. Gayet makul bir açıklama oldu. :)
Öyle oldu galiba
leonidasss leonidasss - #9
Hocam o kadar samsung cihaza yazılım attım ilk defa denk geldiğim şey cihaz download modda iken (mdm download block0) diye bir şey çıkıyordu. Onun araştırmasını yapmam gerek acaba hangi hatadan ya da sorundan kaynaklanıyor?
silivriserdar silivriserdar - #10
Hocam o kadar samsung cihaza yazılım attım ilk defa denk geldiğim şey cihaz download modda iken (mdm download block0) diye bir şey çıkıyordu. Onun araştırmasını yapmam gerek acaba hangi hatadan ya da sorundan kaynaklanıyor?
Efs ile ilgili mdm Block orada söylemiş hatanın sebebini ama bende hiç denk gelmedim. Bunlar samsung firmasının spedrum işlemcili cihazları normal. Zaten zor çalışıyor.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j3-2016-sm-j320h-ds-efs-failed-hatasi.3918/