Samsung Galaxy J3 Pro SM-J330 Custom Binary Blocked By Oem Lock Hatası

Samsung Galaxy J3 Pro SM-J330 Custom Binary Blocked By Oem Lock Hatası

1bois34 1bois34 - #1
Merhaba arkadaşlar telefonuma format atmak istedim ve siyah ekranda custom binary by oem lock yazısıyla karşılaştım yardımcı olun
M Machine - #2
Merhaba arkadaşlar telefonuma format atmak istedim ve siyah ekranda custom binary by oem lock yazısıyla karşılaştım yardımcı olun

Cihazın tam model numarasını yazarmısın kardeşim.
Download moduna alıp ,
ekran görüntüsünü paylaşırsan daha anlaşılır olur.
V venusgsm - #3
Cihaz aciliyosa fabrika ayarlarini dene
M Machine - #4
Cihaz aciliyosa fabrika ayarlarini dene

Custom binary by oem lock.
Cihaz boot ederken açılışta bu hatayı verip kendini sürekli yeniden başlatır.
Bu hatanın nedeni oem kilidi veya geliştirici seçeneklerini kapatmaktan kaynaklanıyor.
Ben system.img hariç geri kalan frimwareyi gömüyorum.
Cihaz bilgi silmeden açılıyor sizlere tüyo. :)
V venusgsm - #5
Bu hatanın nedeni oem kilidi veya geliştirici seçeneklerini kapatmaktan kaynaklanıyor.
biraz soru sorayım hazır yakalamışım :D kombinasyon dosyası ile geliştirici seçeneklerine gidilip temiz bi stock rom gömsek gömerkende home cscyi kullansak cihaz düzelir mi,
M Machine - #6
biraz soru sorayım hazır yakalamışım :D kombinasyon dosyası ile geliştirici seçeneklerine gidilip temiz bi stock rom gömsek gömerkende home cscyi kullansak cihaz düzelir mi,

Custom binary by oem lock için mi ?
V venusgsm - #7
Custom binary by oem lock için mi ?
gerçekten saçma bi soru olmuş :) gecenin azizliğine geldik diyelim :D rom atsan düzeliyomuş zaten
M Machine - #8
gerçekten saçma bi soru olmuş :) gecenin azizliğine geldik diyelim :D rom atsan düzeliyomuş zaten
:alkis:
Paradox Paradox - #9

:zuhaha:
H hussam - #10
Bu hata yazılım atınca düzelmez. Daha doğrusu uyumlu doğru yazılımı oem kilidini kaldırınca yükleyebilirsin. Cihazına format atmadan önce telefonunda geliştirici ayarları aktif edip Oem kilidini açman ve Google hesabını kapatman gerekir. Ondan sonra format at.
M Machine - #11
Bu hata yazılım atınca düzelmez. Daha doğrusu uyumlu doğru yazılımı oem kilidini kaldırınca yükleyebilirsin. Cihazına format atmadan önce telefonunda geliştirici ayarları aktif edip Oem kilidini açman ve Google hesabını kapatman gerekir. Ondan sonra format at.

Kim diyor yazılım atılmaz diye ?
Nasıl uyumlu yazılımı oem kilit açınca yükeleyebilirsin ?
H hussam - #12
Kim diyor yazılım atılmaz diye ?
Nasıl uyumlu yazılımı oem kilit açınca yükeleyebilirsin ?

İkimizin de farklı şeyler söylediğini zannetmiyorum.
M Machine - #13
İkimizin de farklı şeyler söylediğini zannetmiyorum.

Stock yazılım atınca zaten ne oem kalıyor nede hata ?
hzropy hzropy - #14
teşekkürler
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j3-pro-sm-j330-custom-binary-blocked-by-oem-lock-hatasi.6988/