Samsung Galaxy J7 2016 DRK ve FRP Sorunu

Samsung Galaxy J7 2016 DRK ve FRP Sorunu

S sdt01 - #1
Selamün aleyküm arkadaşlar j710FQ Cihazı Odin mode Frp lock on yazıyor ve android başlamıyor recovery ekranı açılmıyor ünlem işaretinde kalıyor stock rom attım düzelmedim reapair firmware 4 lü rom ile yine düzelmedi bu nasıl çözülür şimdiden herkese teşekkür ederim

printThread_attachments

• Adsız.png
    Adsız.png
    489.1 KB · Görüntüleme: 17
Aydar Aydar - #2
Bu sorun geçen aynısı başıma geldi, 3-5 tane yazılım indirdim denedim fakat bir sonuç alamadım.
Ve müşterimiz birazda aciliyeti vardı mecburen iade ettim.
Bir sonuç elden edemedim.
S sdt01 - #3
Bu sorun geçen aynısı başıma geldi, 3-5 tane yazılım indirdim denedim fakat bir sonuç alamadım.
Ve müşterimiz birazda aciliyeti vardı mecburen iade ettim.
Bir sonuç elden edemedim.
ustam sizce ne ile alakalı olabilir cihaz bana ait
Aydar Aydar - #4
ustam sizce ne ile alakalı olabilir cihaz bana ait
Cihazın doğru yazılımı bulmanız.
S sdt01 - #5
Cihazın doğru yazılımı bulmanız.
uyumlu yazılım attım zaten 4 lüde attım yine aynı acaba bu cihaza ait u3 combination ne zaman çıkar 2019 8inci ayda 8.1 olmustu
M Machine - #6
uyumlu yazılım attım zaten 4 lüde attım yine aynı acaba bu cihaza ait u3 combination ne zaman çıkar 2019 8inci ayda 8.1 olmustu

Hocam 710F U3 combination yazmayı denediniz mi?
S sdt01 - #7
Hocam 710F U3 combination yazmayı denediniz mi?
hayır olurmuki acaba
M Machine - #8
hayır olurmuki acaba

Elim de FQ model olmadığı için deneyemiyorum, ancak farklı çözüm bulana kadar denemekte fayda var.
En fazla brick olur eliniz de 4 parçalı repair firmware var zaten yüklerseniz düzelir.
S sdt01 - #9
Elim de FQ model olmadığı için deneyemiyorum, ancak farklı çözüm bulana kadar denemekte fayda var.
En fazla brick olur eliniz de 4 parçalı repair firmware var zaten yüklerseniz düzelir.
hocam sizce j710fq 8.1.0 u3 combi ne zaman çıkar
M Machine - #10
O Konuda bilgim maalesef yok.
J701F Combination deneyin başarısız olursanız, bulunan yazılımı indirin.
bulunan twrp'yi indirip cihaza kurun. Twrp açıp full wipe yapın.
Ardından tekrar wipe'a girip wipe full new rom diyerek cihazda yazılıma ait herşeyi silin.
Ondan sonra indirmiş olduğunuz U3 yazılımını yazın.
Bence bir sorun kalmayacaktır, farklı model samsung cihazlar da bu şekilde çözmüştüm. Bu modelde de işe yaracaktır.
S sdt01 - #11
O Konuda bilgim maalesef yok.
J701F Combination deneyin başarısız olursanız, bulunan yazılımı indirin.
bulunan twrp'yi indirip cihaza kurun. Twrp açıp full wipe yapın.
Ardından tekrar wipe'a girip wipe full new rom diyerek cihazda yazılıma ait herşeyi silin.
Ondan sonra indirmiş olduğunuz U3 yazılımını yazın.
Bence bir sorun kalmayacaktır, farklı model samsung cihazlar da bu şekilde çözmüştüm. Bu modelde de işe yaracaktır.
hocam frp kilidi açıkken twrp flaşlanmazki
Aslankim Aslankim - #12
umt varsa umt support ta ultimate frp yi indir kur model içinde var
frp yi kırar başka model denedik kırdı
S sdt01 - #13
Umt yok hocam crackli ile yararmı acaba
Aslankim Aslankim - #14
Umt yok hocam crackli ile yararmı acaba
denemen lazım bi denermisiniz
M Machine - #15

J701F U3 Combination dosyasında ki sboot.img ve boot.img dosyalarını yazdır. Adb açık olacaktır.
Frp bypass yap.
S sdt01 - #16
J701F U3 Combination dosyasında ki sboot.img ve boot.img dosyalarını yazdır. Adb açık olacaktır.
Frp bypass yap.
z3x 29.5 box var umt dongle yok ayrıca j710fq cihaz 701f nin combinayronun dosyaları olurmu olursa j701f u kaç sürümü olacak?
M Machine - #17
z3x 29.5 box var umt dongle yok ayrıca j710fq cihaz 701f nin combinayronun dosyaları olurmu olursa j701f u kaç sürümü olacak?

Elimde cihaz olmadığı için deneyemiyorum. Denemen gerekiyor brick olursa verdiğim yazılımı yükler eski haline getirirsin.
En olmadı cihazı kargola ben bakayım.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-2016-drk-ve-frp-sorunu.9159/