Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710GN 7.0 Şebeke Sorunu

Samsung Galaxy J7 2016 SM-J710GN 7.0 Şebeke Sorunu

K kaka721 - #1
Merhaba Arkadaşlar Samsung sm-j710gn Telefonuma az evvel rom attım 7.0 ama Telefonum sim kartını algılıyor yanlız şebeke yok hatası alıyorum (sadece acil durum aramaları) diyor Telefon Nasıl Yapabilirim Yardımcı olurmusunuz. TEŞEKKÜRLER..
astek055 astek055 - #2
Merhaba Arkadaşlar Samsung sm-j710gn Telefonuma az evvel rom attım 7.0 ama Telefonum sim kartını algılıyor yanlız şebeke yok hatası alıyorum (sadece acil durum aramaları) diyor Telefon Nasıl Yapabilirim Yardımcı olurmusunuz. TEŞEKKÜRLER..
Cihazı cfg ile rootla. sonra z3x ile imei certi yap.
K kaka721 - #3
Cihazı cfg ile rootla. sonra z3x ile imei certi yap.
hocam bunlar için herhangi bi box cihazım yok pc üzerinden yapabilirmiyim ?
astek055 astek055 - #4
hocam bunlar için herhangi bi box cihazım yok pc üzerinden yapabilirmiyim ?
Ne yazikki yapamazsın. Sürümü Odin yardımı ile tekrar 6.0.1 düşürünüz. Şebeke gelmezse bir teknik sevisle iletişime geçiniz yada Z3x Box alınız.
K kaka721 - #5
Ne yazikki yapamazsın. Sürümü Odin yardımı ile tekrar 6.0.1 düşürünüz. Şebeke gelmezse bir teknik sevisle iletişime geçiniz yada Z3x Box alınız.
malesef hocam 6.0.1 de yükledim aynı şebeke gelmedi :( Başka Yöntemi yokmu hocam ?
astek055 astek055 - #6
malesef hocam 6.0.1 de yükledim aynı şebeke gelmedi :( Başka Yöntemi yokmu hocam ?
telefonun modelini bulun ve sadece modem dosyasını yükleyin. Olmadığı takdirde en yakın teknik servis ile iletişime geçiniz.
K kaka721 - #7
telefonun modelini bulun ve sadece modem dosyasını yükleyin. Olmadığı takdirde en yakın teknik servis ile iletişime geçiniz.
telefonumun model sm-j710GN hocam Siteye baktım ama bulamadım Sizin Bilgiğiniz Modem Dosyası Varmı ?
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-2016-sm-j710gn-7-0-sebeke-sorunu.3668/