Samsung Galaxy J7 Core SM-J701F Android 7 Root

Samsung Galaxy J7 Core SM-J701F Android 7 Root

symbazz symbazz - #1
[SHOWTOGROUPS=4,6,3]
J7 Core - J701F Android 7.0 Root

Samsung%2BGalaxy%2BJ7%2BCore%2BSM-J701F.jpg

[/SHOWTOGROUPS]
V veysel15 - #2
s.a j7 core 701 root atmayı tamamladım repair nasıl yapacam bilmiyorum cihaza zarar vermek istemiyorum
silivriserdar silivriserdar - #3
s.a j7 core 701 root atmayı tamamladım repair nasıl yapacam bilmiyorum cihaza zarar vermek istemiyorum
Elinizde hangi box var?
V veysel15 - #4
z3x
silivriserdar silivriserdar - #5
Cihaza zarar vermemek için ilk önce cihazınızın full yedeklerini alın. Z3x ile efs yedeğini alın. Veya twrp ile full backup alıp işlemleri öyle yapın. Herhangi bir olumsuzlukta geri dönüş yaparsanız.
V veysel15 - #6
z3x yedek nasıl alacam kusura bakma proğram işinde yeniyim ustam hakın helal et
silivriserdar silivriserdar - #7
z3x yedek nasıl alacam kusura bakma proğram işinde yeniyim ustam hakın helal et
Z3x açın cihazınızın modelini seçin sonra backup sekmesine gelin ve Read yazar oradan efs yedeğini alın. Sonra imei repair ve patch işlemi yapın.
V veysel15 - #8
Sonuç bu
V veysel15 - #9
Sonuç bu

printThread_attachments

• 2018-02-21 11.11.05.jpg
    2018-02-21 11.11.05.jpg
    73.1 KB · Görüntüleme: 57
silivriserdar silivriserdar - #10
Bu hatayı ne yaparken aldınız?
V veysel15 - #11
imei repairde
silivriserdar silivriserdar - #12
Bence siz ilk önce z3x nasıl kullanılır, nasıl imei repair ve patch yapılır. Bu konulara bir bakınız. Bunun için youtube videolarına bakabilirsiniz.
V veysel15 - #13
eyvallah allah razı olsun
symbazz symbazz - #14
Zannediyorum arkadaş kırık Z3x kullanıyor. Kırılmış Z3x programlarında bu hatayı alırsınız.
V veysel15 - #15
bilmiyorum ustam götürüp yaptırdım üçretle yapan arkadaşa baktım aynen benim yaptıgım gibi yaptı 5 dk verdi bnde neden olmadı anlamadım
astek055 astek055 - #16
bilmiyorum ustam götürüp yaptırdım üçretle yapan arkadaşa baktım aynen benim yaptıgım gibi yaptı 5 dk verdi bnde neden olmadı anlamadım
Kullandığınız boxın dosyaları eksik. z3x cihazınızın tüm dosyalarını kaldırıp tekrar yükleme yapın.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-core-sm-j701f-android-7-root.3110/