Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7.0 Root ve TWRP

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Android 7.0 Root ve TWRP

A andoromamemo - #1
G610f root 7.0 ilk önce cihazdan gelişitici seceneklerden oem kilidini acin daha sonra supersu dosyasını telefonun ana dizinine atin odin ile twrp flashlayın pda bolumunden daha sonra twrp girin install diyin supersu dosyasini bulup instal diyin işlem bittikten son reboot the system diyin işlem bukadar.

Samsung-Galaxy-J7-Prime-SM-G610F.jpg

symbazz symbazz - #2
Teşekkürler. Sunumu düzenledim. Sunumlarınıza biraz özen gösterirseniz daha etkileyici olacaktır.
A andoromamemo - #3
Teşekkürler. Sunumu düzenledim. Sunumlarınıza biraz özen gösterirseniz daha etkileyici olacaktır.

teşşekürler biraz acele oldu dikkatli olucam
symbazz symbazz - #4
Anlayışınız için teşekkürler. Ama diğer uyarılara da uyunuz lütfen.
leonidasss leonidasss - #5
Paylaşım için teşekkürler
minittinim - #6
Eline sağlık

SM-A320F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kadiralpay Kadiralpay - #7
G610f root 7.0 ilk önce cihazdan gelişitici seceneklerden oem kilidini acin daha sonra supersu dosyasını telefonun ana dizinine atin odin ile twrp flashlayın pda bolumunden daha sonra abi biraz daha ayrıntılı anlatirmisin ya da video çekebilir misin
symbazz symbazz - #8
G610f root 7.0 ilk önce cihazdan gelişitici seceneklerden oem kilidini acin daha sonra supersu dosyasını telefonun ana dizinine atin odin ile twrp flashlayın pda bolumunden daha sonra abi biraz daha ayrıntılı anlatirmisin ya da video çekebilir misin

Daha ne kadar detaylı istiyorsunuz ki.
Paradox Paradox - #9
Daha ne kadar detaylı istiyorsunuz ki.

Gelip yapabilir misiniz diyor sanırım.
:zuhaha:
symbazz symbazz - #10
Gelip yapabilir misiniz diyor sanırım.
:zuhaha:
Sunumu yapan arkadaşımız, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere biraz dikkat etseydi, soruyu soran arkadaşımız eminim olayı çözecekti.
Bunların sebebi Kedidir Kedi.
Paradox Paradox - #11
Sunumu yapan arkadaşımız, imla kurallarına ve Türkçe karakterlere biraz dikkat etseydi, soruyu soran arkadaşımız eminim olayı çözecekti.
Bunların sebebi Kedidir Kedi.

Ne yazık ki güzel Türkçe'mizi düzgün kullanamıyoruz.
Ben kendimi ilkokula yeniden yazdırmayı düşünüyorum.
Görüyorum ki, ilkokula yeniden başlaması gereken yalnızca ben değilim.
:kurallar:
M mstank06 - #12
işlemi kullanmadan yayınlamayın.twrp ve cwm sadece usb otg yı görüyor ve sadece 6.0 root işlemi yapılabiliyor.
symbazz symbazz - #13
işlemi kullanmadan yayınlamayın.twrp ve cwm sadece usb otg yı görüyor ve sadece 6.0 root işlemi yapılabiliyor.
Bilmeden konuşuyor, insanları suçlayıcı yorum yazıyorsun. Bir kere konuyu açan cwm diye bir kelime telaffuz etmemiş. Cihaz zaten usb den biligisayara bağlı olmalı. Bunun mantığı budur. Supersu programını telefona atabilmen içinde zaten usb hata ayıklama açık olmalı. Yani twrp yüklerkende supersu telefona atarken de, telefon usb ile bilgisayara bağlı olmalıdır. Twrp yükleyebilmen içinde download modunda olmalıdır. Bu bağlantı şekillerinden başkaca bir bağlantı türü biliyorsanız, anlatın bizde konunun altına iliştirelim.
A abdulhadi - #14
TWRP DE DOSYAYI BULAMIYORUM YARDIM????
silivriserdar silivriserdar - #15
TWRP DE DOSYAYI BULAMIYORUM YARDIM????
Cihazı normal açın ve cihazın hafızasına dosyayı atın. Sonra twrp ile girin ve dosyayı yükleyin. Twrp'de dosyanız sd veya ext kard yazar onun içinde olabilir. Twrp içinde yukarıda bulunan up yazısına tıklayıp dikkatlice bakınız.
H heybetheybet - #16
paylaşım için tşkrlr ustam
A abdulhadi - #17
Ustalar Root tan sonra snapchat uygulaması çalışmıyor BİLGİSİ OLAN VARSA YArdm Edebilirmii????

Magisk uygualamsı işe Yaramdı Başka bilgisi OLann????
C cs-king - #18
Android 7 yüklü cihazda işe yarar mı deneyen var mı?
silivriserdar silivriserdar - #19
Android 7 yüklü cihazda işe yarar mı deneyen var mı?
Android 7 için zaten. Konuyu iyi okuyun.
C cs-king - #20
Cihaz doğrulama başarısız ekranında kaldı açılmıyor :anguished:
J jecky - #21
Odin fail hatası veriyor. Sanırım 7.0 nougat a uygun değil
gazozadam gazozadam - #22
Yüklüyorum başarılı bir şekilde twrp kuruluyor ama 3 lü tuş kombinasyonunu yapınca twrpye giremiyorum yardımcı olurmusunuz ?
silivriserdar silivriserdar - #23
Yüklüyorum başarılı bir şekilde twrp kuruluyor ama 3 lü tuş kombinasyonunu yapınca twrpye giremiyorum yardımcı olurmusunuz ?
Twrp moda girmek için hızlı şekilde cihaz kapandığı gibi ses açma home ve power tuşuna basın.
gazozadam gazozadam - #24
Twrp moda girmek için hızlı şekilde cihaz kapandığı gibi ses açma home ve power tuşuna basın.
şimdi girdiğim de ise installing sytem update diyor hemen arkasında ünlem çıkıyor ve kendi orjinal android recovery sine giriyor.
gazozadam gazozadam - #25
şimdi girdiğim de ise installing sytem update diyor hemen arkasında ünlem çıkıyor ve kendi orjinal android recovery sine giriyor.
7.0 için cwm var mı peki birde onu denesem ?
silivriserdar silivriserdar - #26
Yükleme yapılmamış.

gazozadam gazozadam - #27
Yükleme yapılmamış.

çok teşekkür ediyorum sabahtan beri uğraş uğraş olmadı gerçekten çok teşekkürler.
sontecrube sontecrube - #28
Ustalar Rottan sonra Doğrulama başarısız hatası alıyorum. 7.0 da. bunu nasıl çözdünüz ?
sontecrube sontecrube - #29
Arkadarlar auto cf root indirdim. rotladıktan sonra ''doğrulama başarısız cihazı sıfırlayın'' hatası aldım. Cihazı sıfırladım. sonra Auto cf root la tekrar rotladım ve sorunsuz şekilde rotlandı. 4 tane cihaz vardı hepsini aynı şekilde yaptım Link yasak değildir umarım.
silivriserdar silivriserdar - #30
Arkadarlar auto cf root indirdim. rotladıktan sonra ''doğrulama başarısız cihazı sıfırlayın'' hatası aldım. Cihazı sıfırladım. sonra Auto cf root la tekrar rotladım ve sorunsuz şekilde rotlandı. 4 tane cihaz vardı hepsini aynı şekilde yaptım Link yasak değildir umarım.
Android 7 sürümünde artık cf root yapınca mutlaka cihazı sıfırlıyor. 2 kere üst üste telefonu kurup cf root yükleyince sıkıntı olmuyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

leonidasss leonidasss - #31
Kesinlikle doğru bir tespit bu yüzden her işlem yaptığımda bilgileriniz silinecek deyip işlemi o şekilde yapıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-prime-sm-g610f-android-7-0-root-ve-twrp.2795/