Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Telefonum Dowloand Modunda Kaldı

Samsung Galaxy J7 Prime SM-G610F Telefonum Dowloand Modunda Kaldı

S serdo - #1
j7 prime telefonum dowloand modunda kaldı

Merhaba telefonum samsung j7 prime dünden beri neolduysa telefonum birden kapandı sistem çoktü herhalde sadece dowloand modune giriyor bende Android 7 Nougat Stock J7 Prime rom indirdim odinde yüklemeye çalışıyorum ama herseferinde "FAIL" hatası veriyor ve telefonda şu hatayı gösteriyor "custom binary (recovery)blocket by FAP lock"

lütfen yardımcı olun.
coban32 coban32 - #2
Smart switch ile üretici yazlımı yüklemeyi denerseniz düzelebilir. Acil durum yazılım kurtarma.
S serdo - #3
Smart switch ile üretici yazlımı yüklemeyi denerseniz düzelebilir. Acil durum yazılım kurtarma.
hocam denedim ama desteklenmeyen cihaz diyor :)
leonidasss leonidasss - #4
Cihazı recovery moda alabilirseniz ekran görüntüsü paylaşır mısın?
S serdo - #5
Cihazı recovery moda alabilirseniz ekran görüntüsü paylaşır mısın?
hocam sorun işte o ya recovey moda girmiyor custom binary (recovery)blocket by FRP lock hatası veriyor
silivriserdar silivriserdar - #6
j7 prime telefonum dowloand modunda kaldı

Merhaba telefonum samsung j7 prime dünden beri neolduysa telefonum birden kapandı sistem çoktü herhalde sadece dowloand modune giriyor bende Android 7 Nougat Stock J7 Prime rom indirdim odinde yüklemeye çalışıyorum ama herseferinde "FAIL" hatası veriyor ve telefonda şu hatayı gösteriyor "custom binary (recovery)blocket by FAP lock"

lütfen yardımcı olun.
Farklı konular açıp durmayın arkadaş sizden recovery ekran görüntüsü istemiş onu atarsanız yardımcı oluruz.
S serdo - #7
Farklı konular açıp durmayın arkadaş sizden recovery ekran görüntüsü istemiş onu atarsanız yardımcı oluruz.
farklı konular mı ben cevap yazdım arkadaşa farklı bir konu açmadım
symbazz symbazz - #8
indirin ve Odin üzerinden yükleyin. Sonrada recovery menüsünden format atın.

URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-prime-sm-g610f-telefonum-dowloand-modunda-kaldi.5660/