Samsung Galaxy J7 SM-J701F Core FRP Sorunu

Samsung Galaxy J7 SM-J701F Core FRP Sorunu

S selçuk1010 - #1
Samsung Galaxy j7 Core Frp sorununu aşamadım yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
silivriserdar silivriserdar - #2
Samsung Galaxy j7 Core Frp sorununu aşamadım yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Elinizde box varmı? Veya neler yaptınız şu ana kadar açmak için.
S selçuk1010 - #3
Elinizde box varmı? Veya neler yaptınız şu ana kadar açmak için.
box xz3 kullanıyorum j710f den reset frp diyorum done diyo açmıyo adb ayarlarını açtım combinasyon yükledim olmadı
silivriserdar silivriserdar - #4
box xz3 kullanıyorum j710f den reset frp diyorum done diyo açmıyo adb ayarlarını açtım combinasyon yükledim olmadı
Combinasyon yükle sonra açılsın cihaz. Sonra hiç dokunmadan birşeye cihazı kapat sonra samfirm Programı ile cihaza uygun yazılım indir. İnen yazılımın bl seç ap seç cp seç csc bunu home csc seçip yükleme yapın. Frp felan olmayacak. Açıldığı zaman, ama siz uygun yazılım için bana cihazın recovery ekranına girip resim atın. Tam uyumlu yazılımı bulalım.
astek055 astek055 - #5

İnceleyin lütfen.

S selçuk1010 - #6
İnceleyin lütfen.

tşk ederim işe yaradı
S selçuk1010 - #7
Combinasyon yükle sonra açılsın cihaz. Sonra hiç dokunmadan birşeye cihazı kapat sonra samfirm Programı ile cihaza uygun yazılım indir. İnen yazılımın bl seç ap seç cp seç csc bunu home csc seçip yükleme yapın. Frp felan olmayacak. Açıldığı zaman, ama siz uygun yazılım için bana cihazın recovery ekranına girip resim atın. Tam uyumlu yazılımı bulalım.
ustam tşk ederim cözdüm allah razı olsun cok başarılı bi
ustam cok tşk ederim başarılı bir forum herkeze tavsiye edecem
silivriserdar silivriserdar - #8
ustam tşk ederim cözdüm allah razı olsun cok başarılı bi

ustam cok tşk ederim başarılı bir forum herkeze tavsiye edecem
Rica ederim kardeşim. Geçmiş olsun, ustaların hepsi burada elimizden geleni yapıyoruz.
astek055 astek055 - #9
tşk ederim işe yaradı

Ne demek hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :blush::blush::blush:
Ahmet_UstA Ahmet_UstA - #10
G925t modelden 2 defa frp reset ee yapin frp silinir
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-sm-j701f-core-frp-sorunu.3426/