Samsung Galaxy J7 SM-J701F U8 Android 9.0 Dokunmatik Sorunu

Samsung Galaxy J7 SM-J701F U8 Android 9.0 Dokunmatik Sorunu

G general_noyan - #1
Cihazım Güncellemeden sonra dokunmatik sorunu vermeye başladı..Forumlarda verilen fix dosyalarını denedim ancak olumlu bir sonuç alamadım..tavsiye edeceğiniz bir Rom varmı sürüm düşürmek için ?
G general_noyan - #2
bunu ve daha birçok fix dosyasını denedim ama olumlu netice alamadım..fix dosyalarını yğkledikten sonra cihaz sıfırlama istiyor..dokunmatik çalışmadığı için otg ile Mouse takıyorum cihaz durmadan açılıp kapanıyor..
G general_noyan - #3
şimdi indirdim deniyorum neticeyi söyleyeceğim..
G general_noyan - #4
bunda da aynı maalesef...sıfırlama için otg ile Mouse takınca açılıp kapanıyor durmadan..
G general_noyan - #5
verdiğiniz fix dosyası cihaza J701FXXU6ARH1 yazılı atıyor..7.0 sıkıntıda burda sanırım
Aydar Aydar - #6
Dokunmatik çalışması için sürüm 7.0 oluyor.
Dilerseniz yazılım linki paylaşabilirim.
G general_noyan - #7
paylaşırsanız bir deneyeyim...ama birçok şey denedim olmuyor bir türlü..
Aydar Aydar - #8
paylaşırsanız bir deneyeyim...ama birçok şey denedim olmuyor bir türlü..
A anaxa91 - #9
Dokunmatik çalışması için sürüm 7.0 oluyor.
Dilerseniz yazılım linki paylaşabilirim.
Hocam verdiğiniz linkte bulunan dosyayı indirdim fakat "system,boot,recovery" adında 3 farklı image dosyayı çıktı bunların yüklemesini nasıl yapacağız
Aydar Aydar - #10
Hocam verdiğiniz linkte bulunan dosyayı indirdim fakat "system,boot,recovery" adında 3 farklı image dosyayı çıktı bunların yüklemesini nasıl yapacağız
Odin veya z3x box ile yükleme yapabilirsiniz.
M mikail3 - #11
Odin veya z3x box ile yükleme yapabilirsiniz.
Merhaba bu sorun için farklı bir dosya mevcutmudur? Verdiğiniz dosyayı denedim maalesef sonuç olumsuz oldu.( Android 9.0 U8)
JinKazama JinKazama - #12
bu J730f U7 dokunmatik fix yazılımı yokmu bulamadım :(
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-sm-j701f-u8-android-9-0-dokunmatik-sorunu.9805/