Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ FRP Kaldırma Sorunu

Samsung Galaxy J7 SM-J710FQ FRP Kaldırma Sorunu

islammusluman05 islammusluman05 - #1
ne yaptıysam olmadı android 6.0.1 indirmeye çalışıyorum odin hata veriyor hesap mak (+30012012732+ yapıyorum drparser mode girmiyor yinede olmuyor
leonidasss leonidasss - #2
ne yaptıysam olmadı android 6.0.1 indirmeye çalışıyorum odin hata veriyor hesap mak (+30012012732+ yapıyorum drparser mode girmiyor yinede olmuyor
Konu açarken forum kurallarına uygun şekilde açınız. Konuyu düzeltiyorum buna benzer yeni açılan forum kurallarına aykırı konularınız silinecektir.
islammusluman05 islammusluman05 - #3
peki usta yanlız j710gn değil j710FQ
silivriserdar silivriserdar - #4
peki usta yanlız j710gn değil j710FQ
Dün aynı cihazdan geldi android 6.0.1 sürümüne indirip açtım. Cihazın recovery ekran görüntüsünü konuya atın bakalım.
leonidasss leonidasss - #5
Talkback üzerinden işlem yapmayı denediğnizde nasıl bir hata alıyorsunuz?
leonidasss leonidasss - #6
Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.

Bunu dener misiniz?
islammusluman05 islammusluman05 - #7
usta bende öyle yapıyordum ama odin hata veriyor heck fail device 2 binary 1 bu hatayı

printThread_attachments

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    66.2 KB · Görüntüleme: 116
islammusluman05 islammusluman05 - #8
Talkback üzerinden işlem yapmayı denediğnizde nasıl bir hata alıyorsunuz?
usta talkback oraları hep geiyorum ama frp yüklerken uyg bos diyip geri atıyor
leonidasss leonidasss - #9
BL kısmını boş bırakın tekrar yazılımı deneyin.
islammusluman05 islammusluman05 - #10
BL kısmını boş bırakın tekrar yazılımı deneyin.
usta benim indirdiğim dosya sadece tek dosya var
J710FQXXU1AQB1_J710FQTUR1APL1_J710FQXXU1AQB4_HOME.tar.md5
astek055 astek055 - #11
usta benim indirdiğim dosya sadece tek dosya var
J710FQXXU1AQB1_J710FQTUR1APL1_J710FQXXU1AQB4_HOME.tar.md5
bulunan yazılımı indirin. Odin v3.10.6 versiyonu ile kurma işlemi gerçekleştirin.
islammusluman05 islammusluman05 - #12
bulunan yazılımı indirin. Odin v3.10.6 versiyonu ile kurma işlemi gerçekleştirin.
Usta Odin bu hatayi veriyor check fail device 2 binary 1 bu hatayı yazolim sirasinda
silivriserdar silivriserdar - #13
usta bende öyle yapıyordum ama odin hata veriyor heck fail device 2 binary 1 bu hatayı
Kusura bakma iş vardı yoğunluktan yazamadım.

İlk önce bunu yükle odin ile

Sonra hiç ellemeden download moda alın ve cihazı pc'ye bağlayın.

Sonra bulunan yazılımı yükleme yapın.

Ama önemli nokta yükleme yaparken AP BL CP HOME CSC şeklinde seçerek yükleyin. HOME CSC yükleme yapmanız şart.

İşlemleri uygulayıp geri dönüş yaparsanız sevinirim.
astek055 astek055 - #14

Ama önemli nokta yükleme yaparken AP BL CP HOME CSC şeklinde seçerek yükleyin. HOME CSC yükleme yapmanız şart.

check fail device 2 binary 1 bu hatayı dün bende aldım ustam. J200F cihazında. Neden dolayı verir bir bilginiz varmı?

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
islammusluman05 islammusluman05 - #15

Usta teşekkür ederim ama olmadı galiba Samsung yeni bir güvenlik duvarin dan dolayi olmuyormuş iade ettim yardimlariniz için teşekkürler
silivriserdar silivriserdar - #16
Usta teşekkür ederim ama olmadı galiba Samsung yeni bir güvenlik duvarin dan dolayi olmuyormuş iade ettim yardimlarikiz için teşekkürler
Olmaması için hiç bir sebep yok. Bu verdiğim dosyaları denediniz mi?
islammusluman05 islammusluman05 - #17
check fail device 2 binary 1 bu hatayı dün bende aldım ustam. J200F cihazında. Neden dolayı verir bir bilginiz varmı?

SM-N930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu hata samsunglarin bazi cihazlarinda alt surume donmeden dolayi olabilir yada bootloder izin vermiyor olabilir benim tahminim cunku ne Zaman bir Samsung cihazi alt sürüme çekmeye kalksam karsilasiorum
islammusluman05 islammusluman05 - #18
Olmaması için hiç bir sebep yok. Bu verdiğim dosyaları denediniz mi?
Evet usta nedendir bilemem ama hep bu hatayı aldim
check fail device 2 binary 1
silivriserdar silivriserdar - #19
Evet usta nedendir bilemem ama hep bu hatayı aldim
check fail device 2 binary 1
islammusluman05 islammusluman05 - #20
Eyvallah usta yardimlarin için saol
silivriserdar silivriserdar - #21
Eyvallah usta yardimlarin için saol
Rica ederim. Aldığınız hataların sebebi farklı bölge yazılımlarını yüklemeye çalıştığınız için oluyor. Örneğin Çin için üretilen c7'ye hongkong için üretilen c7 yazılımı yüklemeye çalışırsanız bu hatayı alırsınız. Bölge uyumlu olmalıdır.
silivriserdar silivriserdar - #22
Arkadaşlar çözümü şöyle oluyor. Android 7 u2 cihazından denenmiştir.

Z3x açın model olarak SM-G920T modelini seçin cihazı download moda alıp pc'ye bağlayın. Reset/FRP/React /EE tıklayın. İşlem bitince bataryayı çıkar tak. Şimdi kies modunda olacak cihaz. Cihazı tekrar pc'ye bağlayın. Tekrar aynı işlemi yapın ve bekleyin. Cihaz açılacak biraz geç açılır acele etmeyin. Açıldıktan sonra usb hata ayıklama açın ve oem kilidini açın. Format atın.
kahriman kahriman - #23
Bendekinde her iki metot da boş yani.
tanerky1980 tanerky1980 - #24
Bendekinde her iki metot da boş yani.

Z3X box mevcutsa team ile çözeriz.
kahriman kahriman - #25
Çözemezsiniz.18 yılım bitti bu sektörde ve profesyonel servis hizmeti veriyorum.Swich versiyonu yüksek olduğu için hiç bir combination dosyasını kabul etmedi ve anlattığınız metotlarda işe yaramadı... sadece manuel çözülebiliyor.Ve uzun uğraşlar sonucu çözdüm.
tanerky1980 tanerky1980 - #26
Çözemezsiniz.18 yılım bitti bu sektörde ve profesyonel servis hizmeti veriyorum.Swich versiyonu yüksek olduğu için hiç bir combination dosyasını kabul etmedi ve anlattığınız metotlarda işe yaramadı... sadece manuel çözülebiliyor.Ve uzun uğraşlar sonucu çözdüm.

Çözmesek zaten çözeriz demem usta.
Paradox Paradox - #27
Konu ilginç bir hal almış.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-j7-sm-j710fq-frp-kaldirma-sorunu.4941/