Samsung Galaxy S3 GT-I9300 IMEI Tamiri

Samsung Galaxy S3 GT-I9300 IMEI Tamiri

braveturks braveturks - #1
Samsung Galaxy S3 telefonun imei tamir işlemini değişiklik olsun diye UAT ile yapmaya karar verdim. Fakat işin içinden çıkamadım. Ustalar el atarsanız sevinirim.

Gerekli ayarlamaları yapıyorum. Port seçimini yapıyorum. İşlemi ADB üzerinden yapmak istiyorum. Ama bağlantı kısmında UART seçili, adb aktif değil.

uat.jpg
leonidasss leonidasss - #2
Uat her cihazı adb yoluyla yapamıyor. Belli başlı bir kaç model var. Bende denedim olmadı. Geliştieicisi ile irtibata geçmeye çalışıyorum ama fırsat bulamadım şimdilik z3x ten devam.
silivriserdar silivriserdar - #3
Z3x ile devam hocam yada octoplus ile
braveturks braveturks - #4
Z3x ile devam hocam yada octoplus ile
Aynen öyle yapıyorum. İkisi de ben de mevcut. Fakat alternatifleri de kullanmak gerek.
silivriserdar silivriserdar - #5
Aynen öyle yapıyorum. İkisi de ben de mevcut. Fakat alternatifleri de kullanmak gerek.
Yoğunluktan artık bazen bildiğimiz yaptığımız işi unutuyoruz. Ben aklıma geldikçe cihaza zarar vermeyecek şekilde ve müşteriyi de bekletmeyecek şekilde denemeler yapıyorum.
ebircan35 ebircan35 - #6
Arkadaşlar işte bu yüzden uat pek güven vermiyor. 9300'ün repair işlemi yıllardır farklı tool'larda yapılıyor. Ustaya güven veren Z3X,Optoplus. ile aynen devam.
braveturks braveturks - #7
Yoğunluktan artık bazen bildiğimiz yaptığımız işi unutuyoruz. Ben aklıma geldikçe cihaza zarar vermeyecek şekilde ve müşteriyi de bekletmeyecek şekilde denemeler yapıyorum.
Samsung Pro Tool v30.4 birkaç kez denememe rağmen hata verince UAT ile yapayım dedim. Ama nafile....
silivriserdar silivriserdar - #8
Samsung Pro Tool v30.4 birkaç kez denememe rağmen hata verince UAT ile yapayım dedim. Ama nafile....
Bazı modelleri z3x bazı modelleri octoplus bazı modelleri de spt box sorunsuz yapıyor. Birinde olan diğerinde olmuyor. Bu güne kadar z3x ve octoplus ile de bir kaç cihazda sorun yaşadım. Z3x sık güncelleme aldığı sırada j7 cihazına ime repair yaparken cihaz null oldu. Düzeltmek baya uğraştırdı. Octoplus ile de frp açayım derken cihaz logoda kaldı açmadı. Müşteri acele etmese zaman olsa, rahat rahat cihazın full yedeğini alıp gerekli işlemleri yapmak en iyisi olur. Ama müşteri başında bekliyor, hatta akıl bile veriyor. [emoji16]
braveturks braveturks - #9
Bazı modelleri z3x bazı modelleri octoplus bazı modelleri de spt box sorunsuz yapıyor. Birinde olan diğerinde olmuyor. Bu güne kadar z3x ve octoplus ile de bir kaç cihazda sorun yaşadım. Z3x sık güncelleme aldığı sırada j7 cihazına ime repair yaparken cihaz null oldu. Düzeltmek baya uğraştırdı. Octoplus ile de frp açayım derken cihaz logoda kaldı açmadı. Müşteri acele etmese zaman olsa, rahat rahat cihazın full yedeğini alıp gerekli işlemleri yapmak en iyisi olur. Ama müşteri başında bekliyor, hatta akıl bile veriyor. [emoji16]
Akıllı müşteriyi severim, benden akıllısını asla!
ebircan35 ebircan35 - #10
Bazen olur böyle şeyler. :)
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s3-gt-i9300-imei-tamiri.3944/