Samsung Galaxy S5 SM-G900FQ Yazılım Sonrası Açılmama Sorunu

Samsung Galaxy S5 SM-G900FQ Yazılım Sonrası Açılmama Sorunu

leonidasss leonidasss - #1
328151abc6e5e4a99b211ca4ca7d2d0d.jpg

8448b29923ebbb2f9a47179f5c5d2b4e.jpg

Arkadaşlar bu cihazı müşteri ota üzerinden güncellerken cihaz çökmüş. Cihaza geldiğinde ekrana sadece samsung logosu gelmekteydi. Yazılımı odin üzerinden attım yazılımı bitiriyor uygulamalar senkronize ediliyor kısmını bitirip ve o ekranda kalıyor. Yazılım sonrası cihaza recoveryden formatta attım fakat düzelmedi. Bu konuda ne yapabilirim.
caqlarsoft caqlarsoft - #2
Parçalı yazılım denemende fayda var fakat aynı sorunla karşılaştım pek olumlu sonuç alamadım.Cihaz sürekli resetliyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
astek055 astek055 - #3
Cihazda sıvı teması olma durumu yüksek. Açabilirsen bi kontrol edin.
leonidasss leonidasss - #4
Abla öğretmenmiş okula gidip gelecekmiş gitti daha da gelmedi.:ciz:
Paradox Paradox - #5
Abla öğretmenmiş okula gidip gelecekmiş gitti daha da gelmedi.:ciz:

İletişim için telefon numarası almıyor musunuz?
leonidasss leonidasss - #6
İletişim için telefon numarası almıyor musunuz?
Üstad numarayı almasına aldıkta okula yetişmem gerekiyor dedi teli aldı gitti daha da gelmedi .
Paradox Paradox - #7
Üstad numarayı almasına aldıkta okula yetişmem gerekiyor dedi teli aldı gitti daha da gelmedi .

Ben sanırım durumu biraz yanlış anlamışım.
:zuhaha:
M marlos2727 - #8
AYNISI BENDE OLMUSTU CIHAZA TWRP KUR VIPE DALVIK SISTEM HEPSINI TEMIZLE SONRA TEKRAR DONLOAD MODDA FQ YERINE G900F SERİSİNDEN XX İLE BASLAYAN ROMLARDAN BIRINI KUR POLONYA YADA INTERNATIONAL CIHAZ SORUNSUZ ACILIYOR
Paradox Paradox - #9
AYNISI BENDE OLMUSTU CIHAZA TWRP KUR VIPE DALVIK SISTEM HEPSINI TEMIZLE SONRA TEKRAR DONLOAD MODDA FQ YERINE G900F SERİSİNDEN XX İLE BASLAYAN ROMLARDAN BIRINI KUR POLONYA YADA INTERNATIONAL CIHAZ SORUNSUZ ACILIYOR

Caps Lock tuşunuz açık kalmış.
Rica etsem kapatır mısınız?
Bu arada, bilgilendirme için teşekkürler.
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s5-sm-g900fq-yazilim-sonrasi-acilmama-sorunu.4445/