Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F DRK Hatası Çözüm Bulamadım

Samsung Galaxy S6 Edge SM-G925F DRK Hatası Çözüm Bulamadım

avea60 avea60 - #1
20 YAKIN YAZILIM İNDİRDİM AMA DRK HATASINDAN BİR TÜRLÜ ÇIKARTAMADIM DÜNDEN BERİ HİÇ UYKU UYUMADIM BİLEN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVINIRİM
Paradox Paradox - #2
Konu hakkında hiç bir bilgim yok, yine de paylaşmak istedim.

Medyayı görüntülemek için izniniz yok! Lütfen giriş yapınız veya üye olunuz.
avea60 avea60 - #3
sorun çözüldü en sonunda verecegim adresteki yazılımı yükledikten sonra sorun ortadan kalktı
Paradox Paradox - #4
sorun çözüldü en sonunda verecegim adresteki yazılımı yükledikten sonra sorun ortadan kalktı

Geçmiş olsun.
furkan6363 furkan6363 - #5
Güzel kardeşim Allah aşkına yardımcı olur musun bana da çıldırttı beni DRK hatası bu linki direk odinle yükledin ve sorun kalktı mı bana bir yardımcı ol lütfen =(
silivriserdar silivriserdar - #6
Güzel kardeşim Allah aşkına yardımcı olur musun bana da çıldırttı beni DRK hatası bu linki direk odinle yükledin ve sorun kalktı mı bana bir yardımcı ol lütfen =(
Cihazınızın modeli nedir? Ve cihazınızın download mod, recovery mod ekran görüntülerini konuya atın yardımcı olmaya çalışırım.
furkan6363 furkan6363 - #7
Kod:
dm-verity error failed code 0x02

Kod:
Device does not have DRK, please install DRK first.

Kod:
Device does not have DRK (Device Root Key), contact to SW PL
Please flash ENG binary then install DRK.

Şu kod hatalarını veriyor. Cihaz Galaxy S6 Edge (G925F) Yazılımı 6.0 idi 7.0 yapmak istedim 3 gün oldu ne yüklediysem bu kod hatalarını veriyor. Yardımlarınızı bekliyorum Çok Teşekkürler
leonidasss leonidasss - #8
Cihazı rootlalayıp geri dönüş yapar mısınız?
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #9

ve

furkan6363 furkan6363 - #10

ve
odin aracılığı ile 6.0 ı yükledim açılış ekranında takılı kaldı kardeşim =(
furkan6363 furkan6363 - #11
Cihazı rootlalayıp geri dönüş yapar mısınız?
malesef root işleminin üstüne defalarca işletim sistemi kurduğum için rootu denedim ama cihaz açılmadı
adnanmirsad56 adnanmirsad56 - #12
odin aracılığı ile 6.0 ı yükledim açılış ekranında takılı kaldı kardeşim =(
üstüne hard reset de denedinizmi
furkan6363 furkan6363 - #13
Şimdi şöyle anladığım kadarıyla ben bu telefonun hafızasını çorbaya çevirdim öncelikle adım adım odin ile sammobile dan indirdiğim s6 edge romunu yükledim ve konununda sorunu olan drk hatasını verdi arkadaşın ilk başta paylaştığı linki indirdim bu seferde başka bir hata verdi adım adım anlatabilirseniz oruç ağız duacınız olurum =)
avea60 avea60 - #14
bu yazılımı at düzelir
mede334222 mede334222 - #15

YAZILIMI ODİNDEN YÜKLEDİN DİMİ ? AYNI ŞEKİL BENDE DE S6 EDGE VAR YAZILIM ATTIKDAN SONRA ACILIRKEN DRK ERROR VERİYOR
Aydar Aydar - #16
YAZILIMI ODİNDEN YÜKLEDİN DİMİ ? AYNI ŞEKİL BENDE DE S6 EDGE VAR YAZILIM ATTIKDAN SONRA ACILIRKEN DRK ERROR VERİYOR
Büyük harfle!!!
Cf-Root yükleyiniz sorunuz ortadan kalkacaktır.
E ensarpolatt - #17
Ustam rar şifresi nedir ya bir türlü bulamadım
Aydar Aydar - #18
Ustam rar şifresi nedir ya bir türlü bulamadım
indirebilirsiniz.
L laz61 - #19
Arkadaşlar elimde G925T var bende aynı hatayı alıyorum stock rom da. nasıl çözebilirim?
Aydar Aydar - #20
Arkadaşlar elimde G925T var bende aynı hatayı alıyorum stock rom da. nasıl çözebilirim?
dosyayı dener misiniz?
L laz61 - #21
dosyayı dener misiniz?
z3x ile hallettim usta. Önce combination yükledim sonrasında z3x den drk repair yaptım. sonra stock rom attım. sorunsuz açıldı.
Aydar Aydar - #22
z3x ile hallettim usta. Önce combination yükledim sonrasında z3x den drk repair yaptım. sonra stock rom attım. sorunsuz açıldı.
Geçmiş olsun.
M mekan2000 - #23
arkadaşlar rar şifresi nedir
M Machine - #24

Konu içerisin de birden fazla dosya paylaşılmış.
Hangi mesajda ki dosyanın şifresini istiyorsunuz ?
Aslankim Aslankim - #25
rar şifresi winrar lı dosyayı kılasöre çıkarmak için istenilen şifredir
şifreyi kımak için internetten şifre kırma programı var indirebilirsiniz
ve şifreyi kırabilirsiniz youtubeye rar şifresi kırma yazın çıkar
Akın07 Akın07 - #26
G925F aynı hatayı veriyor cözümü nedir arkadaşlar
Akın07 Akın07 - #27
dosyayı dener misiniz?
Ustam G925f modeli aynı hatayı veriyor paylastigin g925t cfrootu yükledim açıldı bi sorun olurmu cihaz G925f modeli cfroot g925t modeli oldu icin
Aydar Aydar - #28
Ustam G925f modeli aynı hatayı veriyor paylastigin g925t cfrootu yükledim açıldı bi sorun olurmu cihaz G925f modeli cfroot g925t modeli oldu icin
G925F G925T Aynı bir şey olmaz.
M m_yng34 - #29
drk hatası çözümü:
g925f odin ap kısmından u5 yazılımı ise cf auto root u6 yazılımı ise mroot attın düzelecektir bende de müşterinin telefonu vardı az önce denedim mroot attım telefon sıkıntısız bir şekilde hayata döndü
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-edge-sm-g925f-drk-hatasi-cozum-bulamadim.5286/