Samsung Galaxy S6 Edge+ SM-G928F 6.0.1 DM Verification Bypass

Samsung Galaxy S6 Edge+ SM-G928F 6.0.1 DM Verification Bypass

symbazz symbazz - #1
Samsung Galaxy SM-G928F 6.0.1 Dm Verification Bypass

Galaxy-S6-Edge-Plus-SM-G928F-G928FXXS2BPH2.jpg

Paradox Paradox - #2
DM Verification Bypass nedir?
Cehaletimi bağışlayınız lütfen.
symbazz symbazz - #3
DM Verification Bypass nedir?
Cehaletimi bağışlayınız lütfen.

Estağfurullah, çok mütevazisiniz.. Kısaca anlatayım. DM Verification,

0.jpg

böyle ekranla karşılaşmış iseniz bu cihaza ya root atmışsınız demektir yada mevcut yazılımından daha düşük sürümünü yüklemişsinizdir, en büyük sebebi de cihazda Google Account açıkken yazılım atmaya çalışmışsınızdır. Bu samsung firmasının son zamanlarda yaptığı yeni güvenlik yamalarından sonra ortaya çıktı. İşin açıkcası birazda Apple firmasına özenti yaptılar. Bu biz profesyoneller için sorun olmuyor. Box dediğimiz araçlarla kolayca sorunu çözebiliyoruz ama olmayanlarda bu tarz patch yazılımlarla işi kurtarmaya çalışıyorlar.
Paradox Paradox - #4
Estağfurullah, çok mütevazisiniz.. Kısaca anlatayım. DM Verification,

0.jpg

böyle ekranla karşılaşmış iseniz bu cihaza ya root atmışsınız demektir yada mevcut yazılımından daha düşük sürümünü yüklemişsinizdir, en büyük sebebi de cihazda Google Account açıkken yazılım atmaya çalışmışsınızdır. Bu samsung firmasının son zamanlarda yaptığı yeni güvenlik yamalarından sonra ortaya çıktı. İşin açıkcası birazda Apple firmasına özenti yaptılar. Bu biz profesyoneller için sorun olmuyor. Box dediğimiz araçlarla kolayca sorunu çözebiliyoruz ama olmayanlarda bu tarz patch yazılımlarla işi kurtarmaya çalışıyorlar.

Anladım.
İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım.
Sayenizde de konu hakkında aydınlanmış oldum.
Bizim Nokia 3310'da hiç böyle şeyler yok.
Teşekkürler.

Yorumumu yazarken kendi kendime düşündüm de,
Bazı şeyler gittikçe zorlaşmaya başladı yahu.
symbazz symbazz - #5
Anladım.
İlk defa böyle bir şeyle karşılaştım.
Sayenizde de konu hakkında aydınlanmış oldum.
Bizim Nokia 3310'da hiç böyle şeyler yok.
Teşekkürler.

Yorumumu yazarken kendi kendime düşündüm de,
Bazı şeyler gittikçe zorlaşmaya başladı yahu.

Sizdeki 3310 ! daki sistemi kopyalamaya çalışıyorlar zaten. Mesela 3310! larda da geriye dönük yazılım atamazsınız.
Paradox Paradox - #6
Sizdeki 3310 ! daki sistemi kopyalamaya çalışıyorlar zaten. Mesela 3310! larda da geriye dönük yazılım atamazsınız.

:turkiyem:
Bir Türk'e söylenecek söz mü bu şimdi?
:zuhaha:
symbazz symbazz - #7
:turkiyem:
Bir Türk'e söylenecek söz mü bu şimdi?
:zuhaha:
:zuhaha::alkis:
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-edge-sm-g928f-6-0-1-dm-verification-bypass.3855/