Samsung Galaxy S6 SM-G925F 7.0'dan 6.0.1'e Dönmek İstiyorum

Samsung Galaxy S6 SM-G925F 7.0'dan 6.0.1'e Dönmek İstiyorum

serhat9 serhat9 - #1
selamunaleykum.Arkadaslar bende samsung s6 s925 cihaz var.suan yüklü olan sürüm 7.0.Android 7'yi beğenmedim Android 6.01 e düşürmek istiyorum.yardım ederseniz sevinirim.Ayrıca silivri serdara cok tsk ederim emekleri icin.
symbazz symbazz - #2
İmei Null olma ihtimali yüksek. Geriye dönüşüde yok. Board değişimi gerekebilir.
Paradox Paradox - #3
İmei Null olma ihtimali yüksek. Geriye dönüşüde yok. Board değişimi gerekebilir.

Riskli.
symbazz symbazz - #4
Mümkünse, samsung cenabında downgrade pek paylaşmayalım. İnsanımız macera arıyor. Milyarlık cihazların uçmasına sebep olmayalım. Özellikle hiç denememişsek ve emin değilsek asla vermeyelim.
Paradox Paradox - #5
Mümkünse, samsung cenabında downgrade pek paylaşmayalım. İnsanımız macera arıyor. Milyarlık cihazların uçmasına sebep olmayalım. Özellikle hiç demememişsek ve emin değilsek asla vermeyelim.

Haklısınız.
Ben paylaşmıyorum zaten.
;)
N neco4735 - #6
Tşk ederim verdiğiniz bilgiler icin
silivriserdar silivriserdar - #7
selamunaleykum.Arkadaslar bende samsung s6 s925 cihaz var.suan yüklü olan sürüm 7.0.Android 7'yi beğenmedim Android 6.01 e düşürmek istiyorum.yardım ederseniz sevinirim.Ayrıca silivri serdara cok tsk ederim emekleri icin.

Araştırdım şu sonuca ulaştım. Aynı bölge android 7 ile android 6 sürümüne indirmek mümkün oluyormuş. Gene 2 tane yazılım vereceğim bunları denersiniz ama sorumluluk kabul etmiyorum. İlk önce android 7 yani sonra android 6 sürümünü yani yüklerseniz android 6 sürümüne düşmesi gerek.
symbazz symbazz - #8
Modem ve kernel değişmediği için olabilir.
Z z4m4n - #9
tsk
URL: https://www.mobilkulup.com//konu/samsung-galaxy-s6-sm-g925f-7-0dan-6-0-1e-donmek-istiyorum.2503/