Yardım Samsung Galaxy S7 Edge SM-G935X Google Account Sorunu

Yazdır

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Arkadaşlar samsung galaxy s7 edge demo ürününün retail modunu devre dışı bırakırken cihazda senkronize edilmiş hesaplardan çıkış yapılmadığı için cihaz frp de kalmış. Cihazda yaptığım işlemler sonucunda cihaz çöktü. Yazılımla düzelttim fakat frp yi aşmak için neredeyse her yolu denedim düzelmedi. Farklı bir öneriniz var mı ? Cihazın yazılımını bulmak zor oldu. bulduğum combination dosyaları da uyum sağlamadı. Yardımlarınızı bekliyorum.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Arkadaşlar samsung galaxy s7 edge demo ürününün retail modunu devre dışı bırakırken cihazda senkronize edilmiş hesaplardan çıkış yapılmadığı için cihaz frp de kalmış. Cihazda yaptığım işlemler sonucunda cihaz çöktü. Yazılımla düzelttim fakat frp yi aşmak için neredeyse her yolu denedim düzelmedi. Farklı bir öneriniz var mı ? Cihazın yazılımını bulmak zor oldu. bulduğum combination dosyaları da uyum sağlamadı. Yardımlarınızı bekliyorum.
SM-G920T modelini z3x üzerinden seçin cihazı download moda alıp pc'ye bağlayın ve reset frp React tıklayın. Kies modda kalacak tekrar aynı şekilde işlem yapın açması lazım.

• Beğen
Tepkiler: leonidasss

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Valla aklıma başka birşey gelmiyor. Android 6 sürümü olsa veya kombinasyon dosyası olsa bir çözüm üretmek mümkün olurdu. Ama bu cihaza yok galiba bu söylediklerim.
Rootlu bir yazılım buldum convert edip atılabilirmiş , onu indiriyorum . Deneyeceğim umarım çözüm olur. Bir çok foruma göz attım yerli ve yabancı , sadece yabancı bir kaç forumda konusu geçmiş adam işlem okey diye başlık atmış ama açıklma yok. Teşekkür ederim.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Rootlu bir yazılım buldum convert edip atılabilirmiş , onu indiriyorum . Deneyeceğim umarım çözüm olur. Bir çok foruma göz attım yerli yabancı , sadece ve yabancı bir kaç forumda konusu geçmiş adam işlem okey diye başlık atmış ama açıklma yok. Teşekkür ederim.
Cihazın tam modeli mutlaka vardır. Böyle demo cihaz bizde de vardı. Cihazın ana kartında tam modeli yazması gerekiyor.

• Beğen

leonidasss

Çalışkan üye
Kayıtlı üye
4 Mar 2017
1,327
1,004
163
37
Hakkari
Cihazın tam modeli mutlaka vardır. Böyle demo cihaz bizde de vardı. Cihazın ana kartında tam modeli yazması gerekiyor.
Bu cihaz Turkcell iletişim merkezine ait arkadaşlar olmazsa iade edin dediler . Bakalım en kötü iade ederim bu arada bende seyyar çalışıyorum kolumda çantamla gezerek iş yapıyorum. Geleni de kaybetmemek adına her şeyi deniyorum. İndirdiğim yazılım eft dongle ın resmi sitesinde yer alıyor dosya boyutu 8.6GB. İlk defa böylesiyle karşılaştım.

silivriserdar

Çalışkan üye
Yasaklı üye
23 Ara 2016
4,452
3,505
163
40
Bu cihaz Turkcell iletişim merkezine ait arkadaşlar olmazsa iade edin dediler . Bakalım en kötü iade ederim bu arada bende seyyar çalışıyorum kolumda çantamla gezerek iş yapıyorum. Geleni de kaybetmemek adına her şeyi deniyorum. İndirdiğim yazılım eft dongle ın resmi sitesinde yer alıyor dosya boyutu 8.6GB. İlk defa böylesiyle karşılaştım.
İnşallah olur benim tahminim bu cihaz sonunda F var ve ona göre android 6 yazılımı denersek belki uyabilir. Ama işte recovery ekran görüntüsü varmı?

• Beğen

Paradox

Çalışkan üye
Yönetici
Kurucu
Moderatör
22 Ara 2016
14,517
5,653
163
www.yavuzcakar.com

Size bir iş yeri açalım.

• Beğen